Nga jeta


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 2 prej 2
 1. #1
  i/e rregjistruar 10% Maska e lettas
  Anėtarėsimi
  Aug 2011
  Postime
  38
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0

  Nga jeta

  Receta Gatimi

  Jetojme te gjithe ne nje realitet te pashprese
  ku njeri lind e tjetri vdes
  ku njeri qane e tjetri qesh
  ku ndahesh me nene dhe me baba
  ku njerin e ke mik e tjetrin armik
  ku njeri te thote eja tjetri te thote ik
  ku jeri te do tjetri ste do
  ku njerizit te thone po deshe jeto
  ku jeta dhe vdekja qendrojne prane
  ku koken ta ngresh shume njerez nuk te lene
  ku zhgenjehesh nga jeta
  ku nuk e gjen dot kush eshte e verteta
  prandaj onjeri merre jeten ashtu si te vije
  dhe vetem keshtu do te jesh i lumtur ti

 2. #2
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16
  Ehhhhhhh jeta,cfare eshte jeta,asgje!....

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. " Jeta dhe kuptimi i saj ! "
  Nga Altin111 nė forum Tema Shoqėrore
  Pėrgjigje: 11
  Postimi i Fundit: 11-04-2013, 09:15 PM
 2. Jeta nė dy rrugė
  Nga noemi84 nė forum Tema Shoqėrore
  Pėrgjigje: 11
  Postimi i Fundit: 28-02-2012, 08:00 PM
 3. jeta
  Nga Donnaa nė forum Tema Shoqėrore
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 08-08-2010, 06:26 PM
 4. Jeta sa e veshtire!!!!!!
  Nga kuklla nė forum Tema Shoqėrore
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 16-06-2009, 12:14 PM
 5. JETA E PUCINIT
  Nga kuklla nė forum Thashetheme Vip
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 10-07-2008, 09:40 AM