10 shenja qė tregojnė se njė mashkull ju dashuron


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 16 prej 16
 1. #1
  Postues Nderi 45% Maska e ulkina
  Anėtarėsimi
  Oct 2010
  Vendndodhja
  fier albania
  Postime
  2,657
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  11

  Zemer 10 shenja qė tregojnė se njė mashkull ju dashuron

  Receta Gatimi

  Kėto janė 10 shenja pėr tė kuptuar me anė tė gjuhės sė gjestikulacionit se kur njė mashkull ju dashuron. Duhet tė jeni tė vėmendshėm pėr tė kuptuar synimet e njė mashkulli.

  1. Ju rregullon flokėt ose ju ledhaton duart
  2. Prek hundėn e tij
  3. Prek nyjėn e dorės
  4. Beli i tij ėshtė i drejtuar nga ju.
  5. Qėndron me shuplakat mbi qafė i mbėshtetur nė karrige
  6. “Lag” buzėt
  7. Lėkundet pėrpara – mbrapa
  8. Prek flokėt
  9. Prek faqen e tij
  10. Qėndron me kėmbė tė hapura

 2. #2
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16
  Tani i bie qe po pame ndonje mashkull me kembe hapur apo qe i ha hunda, do themi uaaa ky ka rene ne dashuri,hahahahahhah jane paksa te pa besueshme keto,vetem nga syte mund te dallosh dike qe ndjen per ty,jo per gje por syt jane pasqyra e shpirtit,dhe vetem ata e pasqyrojne ate qe zemra ndjen...

 3. #3
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,523
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  e ver8 erinda !

  Ne sy shikohet si te mashkulli ashtu edhe tek femra ! Nuk jam kunder ketyre qe ke shkruajtur ti ulkina, por me duken paksa te teperta ...

 4. #4
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  ulkina , me fal motra ,,po kto qe ke shkruajt ktu jan BuDaLlAlLiQe
  Se krrojti hunden , veshin ...... hapi kembet ai ....dmth qe te dashuron .....

  syt jane pasqyra e shpirtit
  aman ore , akoma besoni ne kto perralla ?!?!?!?!?!
  sikur kjo fraz te ish e vertet , nuk do kish as mashtrime , as mashtrusa .....as lendime as vuajtje....
  dashurin e tregojn vetem veprat ...sakrificat
  te tjerat jan --->

 5. #5
  Postues Nderi 45% Maska e ulkina
  Anėtarėsimi
  Oct 2010
  Vendndodhja
  fier albania
  Postime
  2,657
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  11
  me falni pak keto nk i kam thene un mos me bertisni mua un i gjeta si kuriozitet i shkruajta keto

 6. #6
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  hahaha , kush te bertiti ty moj
  thjesht bera komentim te postit , pa e di qe si ke shkruajt vet

 7. #7
  Grusht i Shkathėt 35% Maska e gjendar
  Anėtarėsimi
  Jan 2010
  Vendndodhja
  Dardani
  Postime
  1,281
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  3
  Reputacioni
  11
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga ulkina Lexo postimin
  me falni pak keto nk i kam thene un mos me bertisni mua un i gjeta si kuriozitet i shkruajta keto
  hahhahaha kujdes cfar poston moj ulkina

 8. #8
  Gjumash!!!! Lirenti-Addicted Maska e Arjol
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Postime
  2,893
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga ulkina Lexo postimin

  2. Prek hundėn e tij
  O Cupe, shiko moj se po prek hunden

 9. #9
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  eee , lereni ulkinen se ska faj ajo e shkreta qe nxjerrn lloj lloj budallalliqesh kta "studiuesit"

 10. #10
  Gjumash!!!! Lirenti-Addicted Maska e Arjol
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Postime
  2,893
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga labja Lexo postimin
  eee , lereni ulkinen se ska faj ajo e shkreta qe nxjerrn lloj lloj budallalliqesh kta "studiuesit"
  Une nuk ja pata me te keq, thjesht shpreha interes xD

 11. #11
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  jo ti nuk shprehe interes
  ti shprehe dashurin ....te prekesh hunden dmth qe e do !!

 12. #12
  Postues Nderi 45% Maska e ulkina
  Anėtarėsimi
  Oct 2010
  Vendndodhja
  fier albania
  Postime
  2,657
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  11
  ok mjaftojn komentet dhe ironit e nuk ehste e nevojshme te vazhdoni !!!

 13. #13
  Gjumash!!!! Lirenti-Addicted Maska e Arjol
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Postime
  2,893
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13
  ironi apo shaka?

 14. #14
  Postues Nderi 45% Maska e ulkina
  Anėtarėsimi
  Oct 2010
  Vendndodhja
  fier albania
  Postime
  2,657
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  11
  te dyja qofshin .. ju kerkova te mos vazhdoni me !!

 15. #15
  Gjumash!!!! Lirenti-Addicted Maska e Arjol
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Postime
  2,893
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga ulkina Lexo postimin
  te dyja qofshin .. ju kerkova te mos vazhdoni me !!
  Nuk kam tipin te shaj njerez apo ti marre ne xhiro , gjithsesi do te keshilloja ti merrje gjerat me me sportivitet, dhe mos te ndihesh e tallur apo si ti e mendon , ne fund te fundit forumi per te diskutuar eshte aq me mire nese kalohet me shaka.

  Respekt!

 16. #16
  Postues Nderi 45% Maska e ulkina
  Anėtarėsimi
  Oct 2010
  Vendndodhja
  fier albania
  Postime
  2,657
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  11
  nuk e ve ne diskutim por te jem e sinqert u ndieva e revoltuar nga komentet sikur ato ti kisha then un.

  Respekte gjithashtu !

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. 17 shenja qe tregojne se jeni rritur
  Nga 3r1k0 nė forum Romanca
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 26-07-2012, 07:51 PM
 2. 6 Shenja qe tregojne qe ju nuk pini Uje mjaftueshem
  Nga ReniX nė forum Trupi dhe Shėndeti
  Pėrgjigje: 20
  Postimi i Fundit: 03-04-2012, 02:28 AM
 3. 20 Shenja qe tregojne se ai/ajo ju tradheton....
  Nga erinda nė forum Life Style
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 15-03-2012, 09:18 AM
 4. Pėrgjigje: 11
  Postimi i Fundit: 20-02-2012, 02:55 PM
 5. 12 shenja qė tregojnė se ju jeni tė dhėnė pas SO Linux
  Nga vaaldr1n nė forum Shpėrndarjet Linux/Unix
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 27-04-2011, 09:40 PM