Ja cilat jane 100 genjeshtrat qe thone meshkujt


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 1 nga 3 123 I funditI fundit
Rezultatet nga 1 deri tek 20 prej 43
 1. #1
  Postues Nderi 45% Maska e ulkina
  Anėtarėsimi
  Oct 2010
  Vendndodhja
  fier albania
  Postime
  2,657
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  11

  Post Ja cilat jane 100 genjeshtrat qe thone meshkujt

  Receta Gatimi

  1. Te dua shume

  2. Ti je e vetmja

  3. Kurre nuk jam ndjere ne kete menyre me dike tjeter

  4. Do te punoj deri vone ne zyre

  5. Ky eshte seksi me i mire qe kam bere ndonjehere

  6. Ti ke syte me te bukura qe kam pare ne jete

  7. Jo, une nuk jam i martuar

  8. Me vjen keq, paskam harruar portofolin dhe karten e kreditit ne shtepi

  9. Duhet te me besosh, nuk te kam thene asnje genjeshter

  10. Une do t’ju telefonoja

  11. Jam gati te fejohem me ju

  12. Me perjashtim te nje birre ose dy, une kurre nuk pi

  13. Me gruan time nuk kam pasur nje marredhenie seksuale te mire

  14. Une do te martohem sa me shpejt me ty

  15. Nuk eshte se une nuk bej kujdes – Une vetem duhet te shpenzoj me shume kohe me femijet e mi

  16. Gjithe jeten time mund te kem fjetur me dhjete gra te ndryshme

  17. Do te jem ne shtepi per njezet minuta

  18. Kurre nuk mund te qendroj pa ty

  19. Une enderroj per ty gjithe naten

  20. Ti je e dashura ime e pare

  21. Une gjithmone perdor prezervativ

  22. Testi im i HIV ishte negativ

  23. Une mund t’ju gjej nje pune ne kompanine time

  24. Te vetmen fantazi seksuale qe kam, e kam per ty

  25. Nuk mendoj se je shume e shendoshe

  26. Jam shume i lodhur

  27. Ate e kam vetem shoqe

  28. Jam ne kafe me nje shok

  29. Kur vjen koha per seks oral, une jam me i miri

  30. Jam ne mbledhje

  31. Ne do te bredhim gjithe Europen

  32. Une nuk do te beja asgje per t’ju lenduar

  33. Dua te plakem me ty

  34. Ne te dy do te gatuajme se bashku

  35. Mos u shqeteso, nuk jam i semure

  36. Une do te ndahem nga gruaja ime

  37. Ju dua me shume se nena ime

  38. Edhe pse je e nje feje tjeter, nuk ka rendesi per mua

  39. Nuk me shqeteson fakti qe ke me shume para se mua

  40. Seksi nuk do te ndryshoje asgje midis nesh

  41. Grate me te vjetra jane me emocionuese

  42. Une jam me i miri ne kompani

  43. Ajo qe me terheq tek ty eshte zgjuarsia jote

  44. Ne do te ndajme se bashku kujdesin per femijet dhe punet e shtepise

  45. Ti je e vetmja qe me kupton mua

  46. Une kurre nuk jam dehur

  47. Je gjeja me e mire qe me ka ndodhur ne jete

  48. Natyrisht une nuk do te mendoj asnjehere keq per ty

  49. Une nuk kam pasur kurre nje marredhenie serioze me dike tjeter

  50. Edhe pa seks, ne do te vazhdojme te jemi miq

  51. Jo, une nuk jam duke pare asnje tjeter

  52. Asnjehere nuk mendoj per te dashuren e vjeter

  53. Karriera jote eshte e rendesishme per mua

  54. Te premtoj se do te ndryshoj

  55. Une dua qe ne te mbetemi miq

  56. Ti je me e rendesishme se gruaja ime

  57. Une nuk masturbohem

  58. Ti je e mrekullueshme dhe meriton nje njeri me te mire se mua

  59. Me mungon

  60. Nuk e degjova telefonin

  61. Ti je femra me e vecante qe kam njohur

  62. Une te dua ty edhe pse ke qene e nje tjetri

  63. Dallimi midis nesh do te na sjelle me afer

  64. Asnjehere nuk e kam thene kete

  65. Une do te shkoj kudo qe ti do

  66. Natyrisht qe nuk jam i merzitur me ty

  67. Nuk di te perdor mesazhet ne telefon

  68. Me ben te ndihem nje mashkull i vertete

  69. Gjithcka e shpenzoj per ty dhe femijet

  70. Do ngelem pa martuar po ike ti

  71. Sapo te perfundoj kete projekt dhe ne do te martohemi

  72. Ti ben seks me te mire se gruaja ime

  73. Cdo gje qe eshte e imja eshte dhe e jotja

  74. Je ende terheqese si diten e pare qe te takova

  75. Divorci eshte gjeja me e larget qe mendoj

  76. Ne do te kalojme shume kohe se bashku

  77. Ti je arsyeja e vetme qe jetoj

  78.Pome telefonon nje shok

  79. Une te dua, por iluzioni eshte me i forte se mua

  80. E kam bezdi te flas shpesh ne telefon

  81. Gjithmone do t’i respektoj prinderit e tu

  82. Asnje nuk eshte sjelle kaq mire me mua

  83. Mos u nxeh. Jam me nje shok

  84. Floket e tua jane fantastike

  85. Je femra me e bukur qe kam takuar

  86. E gjithe vemendja ime eshte tek ty

  87. Pushimet tona do te jene te paharrueshme

  88. Kjo eshte vetem nje ndarje e perkohshme

  89. Asnje nuk do ta prishe marredhenien tone

  90. Shefi im thote se nuk ka asgje per tu shqetesuar

  91. Kete here une jam me te vertete serioz

  92. Kishte shume trafik prandaj u vonova

  93. Trupi yt eshte perfekt

  94. Nuk eshte asgje personale, thjesht nuk me pelqen ndarja e hapesires time te jeteses me dike

  95. Me fal, por jam shume i stresuar

  96. Se ku te kam pare diku

  97. Ky eshte vetem nje udhetim per pune

  98. Une nuk jam xheloz

  99. Me mua ne krah do te jesh femra me e lumtur ne bote

  100. Per ditelindje do te te dhuroj makine

 2. #2
  i/e rregjistruar 10% Maska e lettas
  Anėtarėsimi
  Aug 2011
  Postime
  38
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  shume e vertete sepse te gjithe njerzit kane vetem premtime dhe shume pak i realizojne ato gjate jetes se tyre dhe keto me se i pershtaten realitetit qe ndosh ne mes dy te rinjeve apo edhe grup moshave tjera

 3. #3
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,523
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  paj tash mos me ja u bo qejfin pak ska kuptim

 4. #4
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16
  Po pra gjithe jeten me genjeshtra e kalojne.........

  jo 100 por 100000000000000000000000000000 e gjithe jeta e tyre,vetem genjeshtra eshte.pfffffffffffffff

 5. #5
  Gjumash!!!! Lirenti-Addicted Maska e Arjol
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Postime
  2,893
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13
  Mund te jene genjeshtra por jane te bukura ama

 6. #6
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16
  po pra te bukura shume si jo..........ta bejne jeten fush me lule,deri ne momentin qe dalin se ishte genjeshter,dhe jeta jote behet nje fush me gjemba,

  por gjithsesi eshte nje gje qe meshkujt e kane si fryma qe marrin,

  nuk bejne dot pa te.......

 7. #7
  Gjumash!!!! Lirenti-Addicted Maska e Arjol
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Postime
  2,893
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13
  Mendimi jot ky....., Po pse moj erinda kaq leht genjehesh ti?

 8. #8
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Arjol Lexo postimin
  Mendimi jot ky....., Po pse moj erinda kaq leht genjehesh ti?
  nuk eshte une genjehem lehte.....se te isha genjyer nuk do isha vetem sot.......do besoja perralla akoma......

  dhe kur flas per gjinin mashkullore nuk i referohem vetes,se gjalle ne bote se me ka genjyer njeri,nuk ka shance me mua!

  por sa vajza degjojme ne kete bote,qe jane pre e nje genjeshtre....e meshkujve genjeshtar...

  nuk jam genjyer kur isha adoleshente..........jo sot qe i luaj meshkujt ne maj te gishtave,jane thjesht nje qenie e pa dukshme ne syrin tim...........kaq

 9. #9
  curva sud....... Autorė Maska e 3r1k0
  Anėtarėsimi
  Apr 2010
  Vendndodhja
  Tirana Albania
  Postime
  1,081
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  Te dy sekset genjejne ........kush me shume e kush me pak ........ mjere ajo lidhje qe eshte e ndertuar mbi genjeshter.  Delpra eshte genjeshtare .........por me genjeshtar eshte ai qe e ze dhelpren

 10. #10
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,523
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Arjol Lexo postimin
  Mund te jene genjeshtra por jane te bukura ama
  t`lutna

  e keto me1her bien ne gracke


  hahahaha shaka mos e merrni per seriozisht se shaka ishte

 11. #11
  i/e rregjistruar 10% Maska e Belaa
  Anėtarėsimi
  Mar 2012
  Vendndodhja
  `BeRat ♥
  Postime
  88
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  8
  Kshuu si beni ju do ngeleni ne der p

 12. #12
  Gjumash!!!! Lirenti-Addicted Maska e Arjol
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Postime
  2,893
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13

  Angry

  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga erinda Lexo postimin
  por sa vajza degjojme ne kete bote,qe jane pre e nje genjeshtre....e meshkujve genjeshtar...

  nuk jam genjyer kur isha adoleshente..........jo sot qe i luaj meshkujt ne maj te gishtave,jane thjesht nje qenie e pa dukshme ne syrin tim...........kaq
  1 Nuk eshte cudi, si e ka then dhe Eriko te 2 sekset genjehen dhe genjejne, gjithsesi ben atje ku gjen

  2 Dmth ti i genjen meshkujt , gjithsesi me reagimin tend kam pershtypjen qe je zhgenjyer

 13. #13
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Arjol Lexo postimin
  1 Nuk eshte cudi, si e ka then dhe Eriko te 2 sekset genjehen dhe genjejne, gjithsesi ben atje ku gjen

  2 Dmth ti i genjen meshkujt , gjithsesi me reagimin tend kam pershtypjen qe je zhgenjyer
  Une e theksove dhe me larte...kur flas per gjinin mashkullore nuk referohem tek Une,
  dhe sa per pyetjen e 2,nuk jam zhgenjyer nga askush,absolutisht!........
  sepse ne menyren se si kane rrjedhur gjerat nuk ka qene ceshtja genjeshtra,
  por arsye te tjera........

  2 Dmth ti i genjen meshkujt ,nuk genjej askend,thjesht i luaj ne maje te gishtave nenkupton,s'ma ndjen fare, nese jane gjalle apo ku ta di une...!

 14. #14
  Abdullah Autorė Maska e abdullah92
  Anėtarėsimi
  Jun 2009
  Vendndodhja
  Pc
  Postime
  1,517
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  12
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga erinda Lexo postimin
  Une e theksove dhe me larte...kur flas per gjinin mashkullore nuk referohem tek Une,
  dhe sa per pyetjen e 2,nuk jam zhgenjyer nga askush,absolutisht!........
  sepse ne menyren se si kane rrjedhur gjerat nuk ka qene ceshtja genjeshtra,
  por arsye te tjera........

  2 Dmth ti i genjen meshkujt ,nuk genjej askend,thjesht i luaj ne maje te gishtave nenkupton,s'ma ndjen fare, nese jane gjalle apo ku ta di une...!


  Qenka merzit keq kjo goca lart

  Nuk jane te gjithe meshkujt genjeshtar ka edhe qe nuk genjejne

 15. #15
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga abdullah92 Lexo postimin
  Qenka merzit keq kjo goca lart

  Nuk jane te gjithe meshkujt genjeshtar ka edhe qe nuk genjejne
  a thua?...........ma gjej nje mashkull te sinqert,se do te te jap nje kafe.............

  hahahhahahaahhaha

  eshte si te kerkosh bore ne Sahara!............

 16. #16
  Gjumash!!!! Lirenti-Addicted Maska e Arjol
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Postime
  2,893
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13
  Thuaj per mua Abdullah

 17. #17
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Arjol Lexo postimin
  Thuaj per mua Abdullah
  Larg tiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii,se ti je i pari i listes se zeze,

  hahahahahahhahahahhahahahaha

 18. #18
  Abdullah Autorė Maska e abdullah92
  Anėtarėsimi
  Jun 2009
  Vendndodhja
  Pc
  Postime
  1,517
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  12
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Arjol Lexo postimin
  Thuaj per mua Abdullah


  Ti je i pari

 19. #19
  Abdullah Autorė Maska e abdullah92
  Anėtarėsimi
  Jun 2009
  Vendndodhja
  Pc
  Postime
  1,517
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  12
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga erinda Lexo postimin
  a thua?...........ma gjej nje mashkull te sinqert,se do te te jap nje kafe.............

  hahahhahahaahhaha

  eshte si te kerkosh bore ne Sahara!............
  Nuk eshte se ka shume por ka duhet te kerkosh

  Dhe nje gje tjeter duhet te jesh edhe vete e tille qe te gjesh nje mashkull te tille

  eshte si te kerkosh bore ne Sahara
  Ketu ne forum e Postuan se ne sahara kishte ra bore

 20. #20
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga abdullah92 Lexo postimin


  Ti je i pari
  Abdullah ma mbaj larg te thash..............................hahahahahahahha

+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 1 nga 3 123 I funditI fundit

Tema tė ngjashme

 1. Cilat jane ato 3 gjera pa te cilat s'dilni dot nga shtepia
  Nga kledii nė forum Tema Shoqėrore
  Pėrgjigje: 19
  Postimi i Fundit: 21-07-2013, 08:48 PM
 2. Cilat jane shkaqet qe sjellin dhunen
  Nga ReniX nė forum Tema Shoqėrore
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 21-07-2012, 06:14 PM
 3. Ja cilat janė 50 ēuditė Shqiptare !!
  Nga labja nė forum Kuriozitete
  Pėrgjigje: 25
  Postimi i Fundit: 20-03-2012, 11:02 PM
 4. Pėrgjigje: 7
  Postimi i Fundit: 24-09-2011, 12:52 PM
 5. Cilat janė vajzat mė seksi nė botė?
  Nga ReniX nė forum ThaSheTheMe
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 18-12-2006, 01:36 PM