nje shetitje e paharrueshme


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 2 prej 2
 1. #1
  i/e rregjistruar 10% Maska e lettas
  Anėtarėsimi
  Aug 2011
  Postime
  38
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0

  nje shetitje e paharrueshme

  Receta Gatimi

  ishte kohe e perfundimit te studimeve te shkolles se mesme aty ishin nje klase qe kishin nje rol te rendesishem ne ate shkolle dhe ishin ata vete maturantet qe e perjetonin ndarjen nga njeri tjetri rol kryyesor kishin nje vajze e quajtur xhemi lendoni hegberti babai i xhemit si dhe mesueja njekohsisht edhe kujdestarja e tyre
  xhemi ishte vajza e cila nukm e kisht egjetur shoqerine adekuate dhe isht e shume e sjellshme me te tjeret dhe mesonte shume por ajo kishte nje pikellim ne jeten e saj ku kishte humbur nenen e saj dhe se e kishte kujtim biblen kujtim nga nena ajo nje dite u shoqerua me lendonin qe ishte nje djale i pasur por paksa injorant
  ajo i tegoi per jeten e saj pse e lexonte biblen dhe gjithqka tjeter edhe ai i tregoi per prinderit etij se ishin divorcuar
  keshtu ata organizuan nje fest ne shkolle per nder te maturanteve dhe te gjithe gjeten percjellesen e ture vetem lendoni jo ai shkoi te shtepia e xhemit i kerkoi asaj ta percjellte ajo pranoi keshtu shkuan ne fest aty ishte edhe ish e dashura e lendonit xheneta e cila kishte pire shume gjate mbremjes dhe ai u nervozua mjaft pastaj te nesermen u organizua nje drame qe u shfaq nga nxenesite e shkolles ku roolin kryesor e luajti xhemi dhe lendoni ai i tha se je shume bukur po keto fjale nuk i thoshte nga zemra po se vetem ashtu kerkohej nga drama pastaj ata filluan te shkonin ne jetimore te vizitonin femijet dhe u dergoni dhurata atyre pas kesaj lendoni i bleu nje pallto xhemit ajo efalenderoi keshtu kaluan muaj dhe keshtu midis yre lindi nje aventure e madhe qe perfundoi me nje dashuri edhe me te madhe ata vendosen t e martohen por ajo semuret nga leukemia semundje e pasherueshme keshtu shkojne te gjithe shoket ta vizitojne ne shtepin e saj ata mblodhen para per ti derguar femijeve ne jetimore ata u martuan ne kishe ishte babai i xhemit hegberti qe ishte prift ai i martoi por xhemi mbeti ne karroc dhe u dobesua aq shume per nje kohe shume te shkurtur te gjith e qane e vajtuan per te pasi u martuan ajo vdes dhe lendoni me zemer te thyer tregon nje dasuri te vertet qe zgjati pergjithmone edhe pasi kaluan 53 vite nga jeta e tij ai nuk um artua me asnjehere

 2. #2
  Postues Nderi 45% Maska e ulkina
  Anėtarėsimi
  Oct 2010
  Vendndodhja
  fier albania
  Postime
  2,657
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  11
  owwww ky ehste edhe film ^_^ eshte shummm i bukur me pelqen shmmm

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Si ta bėni puthjen tė paharrueshme
  Nga vaaldr1n nė forum Romanca
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 29-12-2011, 01:47 PM
 2. Shėtitje me macen nė kokė nėpėr New York
  Nga Erinaa nė forum Kuriozitete
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 29-05-2011, 07:31 PM
 3. Shetitje me Lopen!
  Nga smocking2 nė forum Video-Foto Humoristike
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 02-12-2010, 04:07 PM