Gezuar ditelindjen rezarta !!!!


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 8 prej 8
 1. #1
  Postues Nderi 45% Maska e ulkina
  Anėtarėsimi
  Oct 2010
  Vendndodhja
  fier albania
  Postime
  2,657
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  11

  Zemer Gezuar ditelindjen rezarta !!!!

  Receta Gatimi

  Me lejoni qe nepermjet ketij forumi ti uroj mikeshes .. motres sime qe ne daten 18 Shtator ben 18 vjece!!

  GEZUAR DITELINDJEN REZARTA !! ... UROJ QE FATI DHE SUKSESE TE TE NDJEKIN NGA PAS SEPSE KE NEVOJ .... UROJ QE TE GJITHA DESHIRAT DHE ENDERRAT E TUA TE REALIZOHEN .. DHE GJITHASHTU NJE JET SA ME TE LUMTUR E TE BUKUR ASHTU SIC TI E KE ENDERRUAR GJITHMON  NUK DUROVA QE TE VINTE ORA 12 DHE TE TE UROJA POR SHPRESOJ SHUM TE TE PELQEJ
  NESER SURPRIZA TE TJERA DHE ME TE BUKURA DO TE TE PRESIN

  KETO DITE ME SHUM SE KURR TI KE NEVOJ PER NE DHE DIJE SE DO TE JEMI GJITHMON KRAH TEJE
  TE KAM SHUUUUUMMM XHAN .... TE DUA SHMMMMMMM MOTRA IME VOGEL MEGJITHSE TANI SJE ME E VOGEL

 2. #2
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,522
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  21
  Shume Urime per ty !!

 3. #3
  Postues Nderi 45% Maska e ulkina
  Anėtarėsimi
  Oct 2010
  Vendndodhja
  fier albania
  Postime
  2,657
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  11
  shum flm valdrin ^_^

 4. #4
  Never_Too_Late Anėtar Nderi Maska e smocking2
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  Ancona, Italy
  Postime
  1,249
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  11
  Urime shoqes...U befte 100 vjece...

 5. #5
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  o.O..........

 6. #6
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  edhe 100 vjece shoqja ulkina
  uroj ta lexoj urimin qe i ke ber

 7. #7
  Postues Nderi 45% Maska e ulkina
  Anėtarėsimi
  Oct 2010
  Vendndodhja
  fier albania
  Postime
  2,657
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  11
  shum flm te gjithve
  labe po e ka par dhe i pelqeuuuu shmmmmm ^_________^

 8. #8
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  po ti pelqente shum do regjistrohej ktu ne lirenti.com , dhe do te falenderonte
  se bej shaka

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Gezuar Ditelindjen!
  Nga smocking2 nė forum Pėrshėndetje dhe Urime
  Pėrgjigje: 8
  Postimi i Fundit: 13-08-2011, 09:15 AM
 2. Gezuar ditelindjen
  Nga aliu nė forum Pėrshėndetje dhe Urime
  Pėrgjigje: 15
  Postimi i Fundit: 17-05-2011, 03:27 PM
 3. Gezuar ditelindjen B|1n1
  Nga EMAUS nė forum Pėrshėndetje dhe Urime
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 14-11-2009, 10:00 PM
 4. Gėzuar Ditėlindjen...
  Nga Peniel nė forum Pėrshėndetje dhe Urime
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 02-03-2009, 11:54 AM
 5. GEZUAR DITELINDJEN!!!!
  Nga carolina nė forum Pėrshėndetje dhe Urime
  Pėrgjigje: 7
  Postimi i Fundit: 05-11-2007, 12:00 AM