Fėmija i parė, i preferuari i prindėrve


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 6 prej 6
 1. #1
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19

  Angry Fėmija i parė, i preferuari i prindėrve

  Receta Gatimi  Keni menduar ndonjėherė se prindėrit duan mė shumė se ju motrėn apo vėllain e madh? Nėse po, ka shumė mundėsi tė keni pasur tė drejtė.

  Njė studim amerikan ka dalė nė pėrfundimin se midis dy apo mė shumė fėmijėve prindėrit duan mė shumė tė madhin.

  Sipas studimit, fėmija i parė ka mė shumė cilėsi se i dyti: mė shumė inteligjencė dhe njė fizik shumė tė fortė.

  70% e baballarėve dhe 60% e nėnave e duan mė shumė fėmijėn e parė.

 2. #2
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  Un nuk e besoj kete

 3. #3
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  ne fakt aty thot 60 % e prinderve majdi..jo te ter
  megjithate , ne pergjithesi prindrit duan , apo pergedhelin me sakt , me te voglin.....jo me te madhin !

 4. #4
  curva sud....... Autorė Maska e 3r1k0
  Anėtarėsimi
  Apr 2010
  Vendndodhja
  Tirana Albania
  Postime
  1,081
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  Edhe une mendoj si labja........te pakten ne shqiperi me i perkedheluri eshte i vogli
  Une per vete jam i madhi

 5. #5
  i/e rregjistruar 10% Maska e klau
  Anėtarėsimi
  Jan 2011
  Postime
  36
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  jam dakort me ty... keshtu mendoj edhe une persa i perket ne shqiperi me i perkedheluri eshte i vogli se edhe une jam e madhja ne familjen time

 6. #6
  Grusht i Shkathėt 35% Maska e gjendar
  Anėtarėsimi
  Jan 2010
  Vendndodhja
  Dardani
  Postime
  1,281
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  3
  Reputacioni
  11
  mendoj se dhe ne Kosove i vogli eshte me i perkedheluri

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Do martoheshit pa lejen e prinderve...?
  Nga Altin111 nė forum Tema Shoqėrore
  Pėrgjigje: 55
  Postimi i Fundit: 14-08-2013, 06:22 PM
 2. Ashpėrsia e prindėrve nuk ėshtė virtyt ....
  Nga Erinaa nė forum Psikologji-Sociologji-Filozofi
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 03-04-2012, 04:53 PM
 3. Mbi 50% e prinderve, pergjojne femijet ne Facebook
  Nga labja nė forum Votime dhe Sondazhe
  Pėrgjigje: 15
  Postimi i Fundit: 28-08-2011, 04:16 PM
 4. Humori i prinderve, vendimtar per femijet
  Nga Kliton nė forum Shkenca dhe Jeta
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 16-05-2009, 10:40 AM
 5. Heroizmi i prinderve tane
  Nga kuklla nė forum Psikologji-Sociologji-Filozofi
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 30-07-2007, 10:48 AM