Futu lexo ktu (se ta tregoj un ty) :P (u befsha 100 vjec) :D


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 1 nga 2 12 I funditI fundit
Rezultatet nga 1 deri tek 20 prej 22
 1. #1
  i/e rregjistruar 35% Maska e albanianboy
  Anėtarėsimi
  May 2011
  Vendndodhja
  Nė mendjen tėnde!
  Postime
  776
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  9

  Zemer Futu lexo ktu (se ta tregoj un ty) :P (u befsha 100 vjec) :D

  Receta Gatimi

  Wee si nuk na uroi ndonje ditelindjen ė? mir mir... (po edhe ky ice si nuk u kujtu..) skaaaaaaaaa gjeeeeeee gjithsesi u befsha 100 vjeē

 2. #2
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  we we wee na hengert nje mortje neve nga i pari deri te i fundit
  si ore kemi harruar ditlindjen tende ne
  ndoshta se ke shum shum koh pa hyr ne forum (ose pa qen aktiv) !!!

  gjithsesiiiiii
  Gezuar ditlindjen albano..........u befsh edhe 100 vjec
  UrImE !!


 3. #3
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,522
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  21
  ej 1me e ki A ? Po de po .. kto jon sheja t`plakjes edhe gurbeti na sosi :S

  Urime o vlla edhe 100 (se ma shum veq hek keq) tjera me fat dhe lumturi ne jete  edhe seriozisht nuk e kam dit por shpresoj qe ditelindjen tjeter ta uroj live

 4. #4
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga albanianboy Lexo postimin
  Wee si nuk na uroi ndonje ditelindjen ė? mir mir... (po edhe ky ice si nuk u kujtu..) skaaaaaaaaa gjeeeeeee gjithsesi u befsha 100 vjeē


  Pse ishe ti ketu ta urojm ne ditlindjenne kishim pregadit shum dhurata por kur e pam se ti nuk erdhe ti maresh ju shperndam kalamajveee Urime edhe 120 vjet te gezuara ,realizim i deshirave tua dhe shum shum sukses ne cdo sfer te jetes(paske ditlindjen per nje dit me mbesen tim) 5. #5
  i/e rregjistruar 35% Maska e albanianboy
  Anėtarėsimi
  May 2011
  Vendndodhja
  Nė mendjen tėnde!
  Postime
  776
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  9
  @Labe largqoftttttttt flm shum shummm rrofsh val flm shum dhe ty erina nuk e di se si tju falenderoj ndryshe F A L E M I N D E R I T S H U MMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMM MMMMMMMMMMMMMMM (skam per tju harruar kurre)

 6. #6
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  O shoku ke ditlindjen ti Hajt edhe 100 !! . labe te hengert mortja ku e kishe mendjen ti

 7. #7
  Postues Nderi 45% Maska e ulkina
  Anėtarėsimi
  Oct 2010
  Vendndodhja
  fier albania
  Postime
  2,657
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  11
  waaaaaaaaaaaaaaaaaaa kush paska ditelindjeeen na fal per vonesen por nuk dinim gje ... gjithsesi
  EDHE 1OOOOOOOOOOOOOO VJEC U BEFSH !!! KALOFSH SA ME BUKUR DHE TU REALIZOFSHIN TE GJITHA DESHIRAT

 8. #8
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga MAJDI Lexo postimin
  O shoku ke ditlindjen ti Hajt edhe 100 !! . labe te hengert mortja ku e kishe mendjen ti
  se mos esht moderatoreee labja
  te isha moderatore po..te me hante e te me shperlante mortja....po antare thjesht jam un e shkreta..si shumica

 9. #9
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  e po shyqyr se nuk na harron te pakten albani....

 10. #10
  i/e rregjistruar 35% Maska e albanianboy
  Anėtarėsimi
  May 2011
  Vendndodhja
  Nė mendjen tėnde!
  Postime
  776
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  9
  Majdi shum flm vllai.. Ulkina shumm flm gjithashtu edhe ty... (o majd jo ashtu o...) hajt se ta them ne inbox Labe mos e vrit mendjen ti se kshu eshte ky majdi majdi haha cun i keq

 11. #11
  i/e rregjistruar 35% Maska e albanianboy
  Anėtarėsimi
  May 2011
  Vendndodhja
  Nė mendjen tėnde!
  Postime
  776
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  9
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Erinaa Lexo postimin
  e po shyqyr se nuk na harron te pakten albani....
  normal qe nuk ju harroj sepse kemi kalu shum bukur bashke (te gjithe) dhe ishalla bukur ja kalofshim gjithmon..

 12. #12
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,522
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  21
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga labja Lexo postimin
  se mos esht moderatoreee labja
  te isha moderatore po..te me hante e te me shperlante mortja....po antare thjesht jam un e shkreta..si shumica
  paj pak me e ngritur se shumica

 13. #13
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga labja Lexo postimin
  se mos esht moderatoreee labja
  te isha moderatore po..te me hante e te me shperlante mortja....po antare thjesht jam un e shkreta..si shumica

  Avash se po me bien lotet tani , me preke jasht mase LOL ti e ke fain dhe lere

 14. #14
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  uu me rent nje pik mua qe u preke tii
  tani ma kpute shpirtin me kto fjal
  ndihem thellesisht , rrenjesisht fajtore per lotet e nje te pafajshmi

 15. #15
  i/e rregjistruar 35% Maska e albanianboy
  Anėtarėsimi
  May 2011
  Vendndodhja
  Nė mendjen tėnde!
  Postime
  776
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  9
  hahahahahahahahaha

 16. #16
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga albanianboy Lexo postimin
  normal qe nuk ju harroj sepse kemi kalu shum bukur bashke (te gjithe) dhe ishalla bukur ja kalofshim gjithmon..


  leri ti fjalet po ajde ketu ne forum urrite per 1 vite me i madh se vitien se iku je ,dueht te beshe debat me shum hahha

 17. #17
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga labja Lexo postimin
  uu me rent nje pik mua qe u preke tii
  tani ma kpute shpirtin me kto fjal
  ndihem thellesisht , rrenjesisht fajtore per lotet e nje te pafajshmi
  TI po ti

 18. #18
  i/e rregjistruar 35% Maska e albanianboy
  Anėtarėsimi
  May 2011
  Vendndodhja
  Nė mendjen tėnde!
  Postime
  776
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  9
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Erinaa Lexo postimin
  leri ti fjalet po ajde ketu ne forum urrite per 1 vite me i madh se vitien se iku je ,dueht te beshe debat me shum hahha
  po por a behet debat me majdin?? shi ca ben zihet me laben

 19. #19
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Albanoooo dhe 100 vjeē, mbase embelsir ska mbetur, por nje urim tjeter ste ben dem

  Uroj te kesh kaluar sa me mir!

  Suksese!

 20. #20
  i/e rregjistruar 35% Maska e albanianboy
  Anėtarėsimi
  May 2011
  Vendndodhja
  Nė mendjen tėnde!
  Postime
  776
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  9
  ska gje se blejm tjeter rrofsh gjithashtu edhe ti

+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 1 nga 2 12 I funditI fundit

Tema tė ngjashme

 1. Lexo Mbi Kete Teme
  Nga Diu Hacker Albania nė forum Fotografia dhe Grafika
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 22-07-2010, 11:08 PM
 2. Kerkohet Ndihme - Lexo pse?
  Nga ReniX nė forum Bashkėpuno, Propozoni Idet Tuaja
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 29-06-2009, 03:15 PM
 3. Lexo si ti shikoni filmat!
  Nga ReniX nė forum Kinematografia dhe Televizioni
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 29-02-2008, 04:16 AM
 4. Lexo ketu para se te Ankoheni?
  Nga Lirenti nė forum Informacione dhe Komunikime
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 22-02-2008, 03:08 AM