O forumistaaaaaaaa nga beheni ???


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 1 nga 3 123 I funditI fundit
Rezultatet nga 1 deri tek 20 prej 50
 1. #1
  Postues Nderi 45% Maska e ulkina
  Anėtarėsimi
  Oct 2010
  Vendndodhja
  fier albania
  Postime
  2,657
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  11

  O forumistaaaaaaaa nga beheni ???

  Receta Gatimi

  O forumistaaaaaaaa te lirenti.com nga beheni ???
  si keni qen ??? e di qe kam ber shum mungesa uroj qe prof.labja mos te me ket ngelur apo ndonje tjeter
  ju pershendes

 2. #2
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  motra , ne ktu jemi cdo dit......neper tema
  tii ku ke qen
  po je maturante sivjet ..ta falim
  suksese

 3. #3
  Postues Nderi 45% Maska e ulkina
  Anėtarėsimi
  Oct 2010
  Vendndodhja
  fier albania
  Postime
  2,657
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  11
  sju kam par :/
  un ne shkoll
  sa miiiiir kshuuu megjithate do perpiqem te dukem me shpesh kteja

 4. #4
  Moderatori Forumit Moderator Maska e aurel
  Anėtarėsimi
  Jun 2008
  Vendndodhja
  italy
  Postime
  2,228
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  1
  Reputacioni
  16
  Ketu jemi po icik me rrall se nuk na lene punet

 5. #5
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Po ti ku ishe nuk gjen koh pak per forumista ti ulkin,edhe ashtu te kemi ngel ket vit prap do vazhdodh te njet klas

 6. #6
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  se mos esht e vetmja ulkina qe ka ber mungesa
  do mendojm ndonje denim per gjith kta munges bersit

 7. #7
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  ulkina me shum ka ber mungesa, un e ti cdo her 10 dhe me yll madje shiko edhe moderatoret mos te kalojn klasen ska korrupcion ne arsim kan mungu dhe te denohen

 8. #8
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Erinaa Lexo postimin
  ulkina me shum ka ber mungesa, un e ti cdo her 10 dhe me yll madje shiko edhe moderatoret mos te kalojn klasen ska korrupcion ne arsim kan mungu dhe te denohen
  jo vetem un dhe ti...dhe iceman gjithashtu !!!

 9. #9
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,522
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  21
  ne ketu jemi si gjithmone, nuk e tradhtojme lirentin

 10. #10
  The World Anėtar Nderi Maska e Erdi
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  n'Toke
  Postime
  1,229
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  2
  Reputacioni
  13
  qyqy kush oshte shefi ketu!!! hahah

 11. #11
  Postues Nderi 45% Maska e ulkina
  Anėtarėsimi
  Oct 2010
  Vendndodhja
  fier albania
  Postime
  2,657
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  11
  he tani ca doni te na skuqni faqen ju neve qe bejm mungesa nga inati juaj nuk e skuq faqen hahahaha

 12. #12
  Grusht i Shkathėt 35% Maska e gjendar
  Anėtarėsimi
  Jan 2010
  Vendndodhja
  Dardani
  Postime
  1,281
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  3
  Reputacioni
  11
  Ulkina nuk je e vetmja edhe une kam ber shume mungesa pa dashje ama jeta shume dinamike po ka edhe shume obligime tjera

 13. #13
  Postues Nderi 45% Maska e ulkina
  Anėtarėsimi
  Oct 2010
  Vendndodhja
  fier albania
  Postime
  2,657
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  11
  rendesi ka qe nuk qenkam e vetmja

 14. #14
  i/e rregjistruar 35% Maska e albanianboy
  Anėtarėsimi
  May 2011
  Vendndodhja
  Nė mendjen tėnde!
  Postime
  776
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  9
  ehee... ktu jemi (nganjeher) sa te kemi mundesi hyjm..por u plakem

 15. #15
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  beni beni mungesa lere se do ngelni ne klas po do thejm edhe noten e sjelljes;se asnjehr nuk sjellin nje kafe per ne se rrim ketu

 16. #16
  i/e rregjistruar Maska e Tipiku
  Anėtarėsimi
  Dec 2006
  Vendndodhja
  tirane
  Postime
  7
  Reputacioni
  0
  Ju pershendes me kengen e Ardit Gjebres ~Ja ku jam ~

 17. #17
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Haaloooooooooooooooooooooo!!!

 18. #18
  Postues Nderi 45% Maska e ulkina
  Anėtarėsimi
  Oct 2010
  Vendndodhja
  fier albania
  Postime
  2,657
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  11
  erina do me besh 1 kafe .... hiiii reniiii

 19. #19
  i/e rregjistruar 35% Maska e albanianboy
  Anėtarėsimi
  May 2011
  Vendndodhja
  Nė mendjen tėnde!
  Postime
  776
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  9
  hi my friends xD ^__^

 20. #20
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga ulkina Lexo postimin
  erina do me besh 1 kafe .... hiiii reniiii
  Jooooooo hiq ska kafe se ke ber mungesa

+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 1 nga 3 123 I funditI fundit

Tema tė ngjashme

 1. A e dini se mund te beheni nje peme pas vdekjes!!
  Nga labja nė forum Kuriozitete
  Pėrgjigje: 11
  Postimi i Fundit: 28-02-2013, 08:38 AM