Sakrifica e Nenes


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 3 prej 3
 1. #1
  The World Anėtar Nderi Maska e Erdi
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  n'Toke
  Postime
  1,229
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  2
  Reputacioni
  13

  Angry Sakrifica e Nenes

  Receta Gatimi
  Ne Japoni,pasi qe kishte ndodhur njė termet,ekipet e shpėtimit shkojnė pėr te shikuar te mbijetuarit,dhe ne njė prej kėtyre shtėpive te rrėnuara e vėrejnė njė grua ne njė pozite interesante sikur diēka po e mbante ne duar por e cila tashme kishte vdekur. Duke dashtė pėr te vazhduar rrugėn dhe pėr te shikuar ne shtėpitė tjera pėr te pare a ka te mbijetuar tjerė, njeri prej anėtareve te ekipit shpėtimit e vėren nga njė vrime ku e kishin shikuar gruan e vdekur se ishte edhe njė fėmijė i vogėl me te. Ekipet e shpėtimit menjėherė fillojnė punėn pėr ti nxjerre nga ajo gėrmadhe dhe e vėrejnė njė bebe 3 muajsh e mbėshtjellur me batanije me lule e cila ende ishte gjalle nen pėrqafimin e nenės vete dhe i cili po flinte. Ne batanije e gjejnė edhe njė telefon ne te cilėn nena e kishte shkruar njė mesazh dhe ne ekranin e saj shkruante - "Nėse ke shpėtuar, Mos harro se shume te kam dashur - Nena jote"

 2. #2
  i/e rregjistruar 10% Maska e lettas
  Anėtarėsimi
  Aug 2011
  Postime
  38
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  shume e mire dhe e dhimbeshme kjo tregon se nena si nene e di me shume vleren e femijes sesa femija vleren e neses sepse ajo e ka provuar at ndjenje ndersa femija ende nuk di qeshte te jesh dikushi qe sakrifikon per nje tjeter kjo eshte shume prekese me te vertet meriton te prehet ne paqe kjo grua per dashurin qe tregoi ndaj femijes se saj ...

 3. #3
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,523
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  eee ....

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Dashuria e Nėnės
  Nga Mima nė forum Tema Shoqėrore
  Pėrgjigje: 9
  Postimi i Fundit: 31-12-2012, 11:30 AM
 2. Leter Nenes
  Nga labja nė forum Tema Shoqėrore
  Pėrgjigje: 6
  Postimi i Fundit: 15-10-2012, 08:20 PM
 3. Puna pėrmirėson shėndetin e nėnės
  Nga vaaldr1n nė forum Trupi dhe Shėndeti
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 19-12-2011, 08:39 PM
 4. Bebet ėndėrrojnė nė barkun e nėnės
  Nga vaaldr1n nė forum Kuriozitete
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 21-09-2011, 05:41 PM
 5. Krahėt e nėnės
  Nga kledii nė forum Tema Shoqėrore
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 01-08-2010, 04:04 PM