Programet me te mira per iPhone dhe iPad


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 19 prej 19
 1. #1
  Mr. Lirenti Administrator Maska e Lirenti
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  root
  Postime
  444
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  1
  Reputacioni
  10

  Programe Programet me te mira per iPhone dhe iPad

  Receta Gatimi

  Programet me te perdorura dhe me te nevojshme per celularet iPhone

  Per te postuar ne kete teme programet per iPhone duhet te mbani kete strukture:


  Titulli programit FONT=4

  Imazhe:


  Pershkrim i shkurter cfare ben programi.

  Kategoria:Utility
  Versioni iOS: 3.2.x
  Shkarko: Link per shkarkim iTunes

 2. #2
  Mr. Lirenti Administrator Maska e Lirenti
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  root
  Postime
  444
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  1
  Reputacioni
  10
  Twitter

  Mund te dergoni Tweets nga telefoni juaj! kerkon lidhje Wi-Fi ose 3G!  Kategoria: Komunikim
  Versioni iOS: 4.x ose me i ri

  Shkarko Twitter

 3. #3
  Mr. Lirenti Administrator Maska e Lirenti
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  root
  Postime
  444
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  1
  Reputacioni
  10
  Perkthyes per iPhone - Free Translator
  Nese keni nevoj per perkthime te shpejta!

  Kategoria: Utility
  Versioni iOS: 4.x ose me i ri
  Shkarko: Free Translator

 4. #4
  i/e rregjistruar 10% Maska e iWeb
  Anėtarėsimi
  Jul 2011
  Postime
  89
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  9
  Windows Live Messenger per iPhone
  Per te gjithe ate qe kan nje llogari ne Hotmail dhe duan te jen ne komunikim me miqet!

  Kategoria: Komunikim
  Versioni iOS: 3.2 ose me i ri
  Shkarko: Windows Live Messenger

 5. #5
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,522
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22

  Thumbs up Instagram

  Instagram

  Mund te shkrepni fotografi te castit, t`i perpunoni ato me efekte te ndryshme dhe ti shperndani me miqt tuaj ne Twitter (i beni Tweet fotos).
  Kategoria: Photo & Video

  Versioni: 2.4.0

  Shkarko Instagram

 6. #6
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Ice, e ke ti Instagram! Keshtu ka ndryshuar?! se un kam nje version tjeter!

 7. #7
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,522
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  Po ReniX e kam, por ska shum qe e kam instaluar! Faqja e pare (apo FAVORITES) duket keshtu:


 8. #8
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Ah, ok! Po eshte i njejti ateher. Sepse duke pare se kam iOS te vjeter thash se mos kishte ndryshuar!

 9. #9
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,522
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22

  Thumbs up Chrome

  Chrome

  Mund te shfletoni ne internet shum shpejt dhe lehte me shfletuesin e ri Chrome. Ju gjithashtu mund te kyēeni ne Chrome (log in) dhe te sinkronizoni cdo gje nga pajisjet e tjera qe kane te instaluar Chrome.  Kategoria: Shfletim ne internet

  Versioni: 19.0.1084.60

  Shkarko: Chrome per iOS

 10. #10
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Me ne fund Chrome per iPhone - Nuk eshte larg as Firefox!

 11. #11
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,522
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22

  Thumbs up Google+ per iPad

  Google+ per iPad


  Google+ per iPad tani ju mundeson te rrini edhe me afer me miqt tuaj dhe me te rejat nga rrjeti socjal i Google. Shkarkoni aplikacionin falas dhe filloni video-chat me miqt tuaj, ndani foto apo shikoni cfare po bejne ata ne Google+


  Kategoria: Social Networking
  Version: 3.0
  Shkarko: Google+ per iPad

 12. #12
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Ice, punon Google+ me video per iPhone?

 13. #13
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,522
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga ReniX Lexo postimin
  Ice, punon Google+ me video per iPhone?
  vallai se kam provuar as1here... :/ :/

 14. #14
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,522
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22

  Thumbs up SHIFT 2 Unleashed per iPad

  SHIFT 2 Unleashed per iPad
  Kategoria: Lojera

  Version: 1.2.94

  Shkarko: Shift 2 Unleashed per iPad

 15. #15
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,522
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22

  Thumbs up WhatsApp Messenger

  WhatsApp Messenger  Kategoria: Rrjete socjale

  Versioni: 2.8.7

  Shkarko: WhatsApp Messenger falas!

 16. #16
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Falas eshte WhatsApp per iOS?

 17. #17
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,522
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga ReniX Lexo postimin
  Falas eshte WhatsApp per iOS?
  po eshte promo!

 18. #18
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,522
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22

  Thumbs up Suno - Orė alarmi per iOS

  Suno - Orė alarmi per iOS  Suno - Ore alarmi per iOS eshte nje aplikacion tejet i dobishem per te lene nje kohe alarmi ne iPajisjen tuaj! Me posht mund te shikoni edhe nje video prezantim te programit.
  Kategoria: Shendeti & Wellness

  Versioni: 1.0.1

  Shkarko: Suno - Ore alarmi per iOS (0,89€)

 19. #19
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,522
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22

  Thumbs up MessageMe

  MessageMe


  MessageMe eshte nje aplikacion falas per iPhone dhe Android, i cili ju mundeson te dergoni mesazhe falas me miqte tuaj neper telefonat celulare. Ai eshte i ngjajshem me WhatsApp por qe ka me shume mundesi! Ju thjesht e instaloni programin ne celularin tuaj dhe krijoni nje konto te re me nr. cel tuajin dhe me pas do te shfaqen edhe miqte tuaj (nese e kane ate te instaluar, ose nese jo mund t'i ftoni me ane te e-mail apo sms). Programi ka pothuajse 2 muaj qe ka dale dhe ka arritur t'i mbledh mbi 5 milion perdorues.


  Kategoria: Rrjete sociale
  Versioni: v1.0.5
  Shkarko: MessageMe

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Programet me te mira per telefonat Android
  Nga Lirenti nė forum Smartphone
  Pėrgjigje: 7
  Postimi i Fundit: 11-02-2013, 02:21 AM
 2. Programet me te mira per Muzike MP3
  Nga ReniX nė forum Software - Programe pėr Kompjuter
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 25-03-2012, 07:11 PM
 3. Programet me te mira Fitness per iPhone
  Nga Al Capone nė forum Trupi dhe Shėndeti
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 29-02-2012, 01:40 AM
 4. 10 programet me te mira per krijimin e vidiove
  Nga argent nė forum Tė Rejat e Teknologjisė
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 23-11-2010, 12:34 PM

Etiketat pėr kėtė Temė