Programet me te mira per telefonat Android


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 8 prej 8
 1. #1
  Mr. Lirenti Administrator Maska e Lirenti
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  root
  Postime
  444
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  1
  Reputacioni
  10

  Thumbs up Programet me te mira per telefonat Android

  Receta Gatimi

  Programet me te perdorura dhe me te nevojshme per celularet me sistem Android


  Per te postuar ne kete teme programet per iPhone duhet te mbani kete strukture:


  Titulli programit FONT=4

  Imazhe:  Pershkrim i shkurter cfare ben programi.

  Kategoria:Utility
  Versioni Android: 3.2.x
  Shkarko: Link per shkarkim ne Android Market

 2. #2
  Mr. Lirenti Administrator Maska e Lirenti
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  root
  Postime
  444
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  1
  Reputacioni
  10
  Facebook Messenger  Facebook Messenger eshte nje program mjaft i shpejt per te perdorur chat-in e Facebook ne telefonin tuaj.

  Foto te tjera nga programi:
  Kategoria:Komunikim
  Versioni Android: 2.2 ose me i ri
  Shkarko: Facebook Messenger per Android

 3. #3
  Mr. Lirenti Administrator Maska e Lirenti
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  root
  Postime
  444
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  1
  Reputacioni
  10
  Fruit Ninja  Fruit Ninja eshte nje loj mjaft argetuese! Qellimi eshte te qelloni me shpat (pra rreshkisni gishtin ne ekran) dhe te prisni sa me shume fruta! Kujdes se mund te ket dhe bomba!!!!


  Imazhe nga Loja:  Kategoria: Lojra
  Versioni Android: 2.1 ose me i ri
  Shkarko: Fruit Ninja per Android

 4. #4
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,522
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  ket Facebook Messenger dje e instalova ne iPhone dhe ishte shum i mire por edhe Windows Live Messenger per iPhone eshte i mire !

 5. #5
  i/e rregjistruar 10% Maska e iWeb
  Anėtarėsimi
  Jul 2011
  Postime
  89
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  9
  Ketu ke temen per iPhone, sapo postova programin Windows Live Messenger!

  Kjo hapesire i dedikohet Android!

 6. #6
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,522
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22

  Thumbs up SkyDrive

  SkyDrive  SkyDrive per Android (qe eshte leshuar sot), eshte nje aplikacion i cili ju mundeson te ruani foto, muzike dhe video ne re (cloud). Pasi te keni instaluar programin ne celularin tuaj Android, hyni log in ne konton tuaj Windows Live dhe pastaj mund te ngarkoni skedare sipas deshires. Hapsira falas eshte 25GB.
  Kategoria: Produktivitet

  Shkarko: SkyDrive per Android

  Video:


 7. #7
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  SkyDrive shum i mir qe qenka edhe per Android

 8. #8
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,522
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22

  Thumbs up WeatherBug

  WeatherBug  Karakteristika:

  · Kushtet aktuale tė motit, parashikimi sipas orėve dhe parashikim tė detajar 7-ditor

  · Njoftime nė kohė reale mbi motin

  · Imazhe tė animuara nga radari dhe sateliti

  · Informacione mbi aktivitet qė varen nga moti, si golf, piknik etj., si dhe mbi shėndetin (dhimbjet, alergjitė)

  · Kamera qė lidhen drejtpėrdrejt me zonat motin e tė cilave dėshironi tė shihni

  WeatherBug ka gjithēka qė mund t’ju duhet dhe pėr mė tepėr, ndėrfaqja ėshtė shumė e lehtė dhe e kėndshme. Nė faqen kryesore keni njė sėrė tė dhėnash mbi kushtet aktuale (duke u pėrqendruar tek ato qė doni tė dini realisht), sė bashku me parashikimin ditor dhe njė shikim tė shpejtė tė motit pėr ditėt nė vijim. Nė fund mund tė zgjidhni opsione tė tjera pėr tė parė motin e javės, harta tė personalizuara nga radari, informacione mbi aktivitetet ditore, madje edhe njė ‘kamera moti’.

  Ndėr disavantazhet mund tė pėrmendim faktin qė aplikacioni vonon ndonjėherė gjatė navigimit.


  Kategoria: Moti
  Versioni: 2.9.21
  Shkarko WeatherBug per Android

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Programet me te mira per iPhone dhe iPad
  Nga Lirenti nė forum Smartphone
  Pėrgjigje: 18
  Postimi i Fundit: 23-05-2013, 01:47 AM
 2. Programet me te mira per Muzike MP3
  Nga ReniX nė forum Software - Programe pėr Kompjuter
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 25-03-2012, 07:11 PM
 3. Programet me te mira Fitness per iPhone
  Nga Al Capone nė forum Trupi dhe Shėndeti
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 29-02-2012, 01:40 AM
 4. 10 programet me te mira per krijimin e vidiove
  Nga argent nė forum Tė Rejat e Teknologjisė
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 23-11-2010, 12:34 PM

Etiketat pėr kėtė Temė