Franca, vendi mė i mire per te jetuar ne Europe


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 4 prej 4
 1. #1
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,522
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  21

  Smile Franca, vendi mė i mire per te jetuar ne Europe

  Receta Gatimi


  Franca ėshtė nė vendin e parė nė renditjen e 10 vendeve mė tė mira pėr tė jetuar nė Europė.

  Klasifikimi ėshtė bėrė nga faqja uSwitch.com dhe nė vend tė dytė renditet Spanja, e ndjekur nė vend tė tretė nga Hollanda dhe Italia.

  Pėr kėtė renditje janė marrė nė konsideratė faktorė tė ndryshėm si: orėt me diell gjatė vitit (kryeson Spanja me 2559), ditėt e pushimit, mosha e pensionit, orari mesatar i punės, ēmimi i ushqimeve, i cigareve dhe karburantet.

  Nė vend tė pestė Gjermania, e ndjekur nga Danimarka dhe Polonia.

 2. #2
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  AJo dihet

 3. #3
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  e sajta do jet shqiperia ne ate list

 4. #4
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,522
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  21
  edhe mua me pelqen Parisi si qytet, por nuk mendoj qe do te jetoja atje !

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Twitter, Franca kundėr racizmit
  Nga vaaldr1n nė forum Social Networks - Rrjetet Sociale
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 29-12-2012, 03:59 PM
 2. Vendi ideal per te jetuar
  Nga Nerti nė forum Tema Shoqėrore
  Pėrgjigje: 30
  Postimi i Fundit: 02-03-2012, 03:54 PM
 3. Franca ndalon reklamimin e Facebook dhe Twitter
  Nga vaaldr1n nė forum Social Networks - Rrjetet Sociale
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 06-06-2011, 09:46 PM
 4. Facebook ėshtė vendi mė i mirė pėr punė
  Nga vaaldr1n nė forum Social Networks - Rrjetet Sociale
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 15-12-2010, 09:59 PM
 5. Franca i thote po ligjit kunder shkarkimeve pirate ne Internet
  Nga X-man nė forum Rrjeti Kompjuterik dhe P2P
  Pėrgjigje: 8
  Postimi i Fundit: 15-05-2009, 06:34 PM