Si te ruaj matriale ne internet?!


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 2 nga 2 FillimiFillimi 12
Rezultatet nga 21 deri tek 26 prej 26
 1. #21
  Postues Nderi Lirenti-Addicted Maska e TraHaNa
  Anėtarėsimi
  May 2008
  Postime
  1,532
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13

  Receta Gatimi

  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Administratori Lexo postimin
  Kjo faqe ofron, 30GB Falas!

  http://www.mixturecloud.com/price

  Nese i interesoj ndonjerit, ofron video, imazhe, file, dokumenta etj.
  How many files can I download per day?
  With a free account you can download one file at a time with a delay of 1200 seconds between two files.


  imagjino te kem folder me must (winrar/winzip/winamp etje)

 2. #22
  i/e rregjistruar 20% Maska e Atlantis
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Postime
  299
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  ky website nuk po hapet!Ja se qka paraqitet kur provoj ta hap:Capture 4.PNG

 3. #23
  i/e rregjistruar 10% Maska e iWeb
  Anėtarėsimi
  Jul 2011
  Postime
  89
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  9
  Me mbylljen e Megavideo dhe megashare, do te jet cik problem me shperndarjen e fileve, por gjithesesi shoqerit siper lejojn akoma te kesh nje folder personal ne rrjet!

 4. #24
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Wow, ēfare behet keshtu!

  Jane zhdukur te gjitha filet nga interneti :S :S

 5. #25
  PHP/CSS/HTML/Developer 10% Maska e V1S4R
  Anėtarėsimi
  Mar 2012
  Vendndodhja
  tok
  Postime
  19
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  4shared.com shum faqe e mir regjistrimin mund ta besh permes facebook ose regjistrohu permes formularit qe gjindet ne websajt
  e them shum e mir se i scannon te gjith fajllat nese kan viruse aj automatik i fshin jau sygjeroj

 6. #26
  i/e rregjistruar 20% Maska e anonymus
  Anėtarėsimi
  Dec 2012
  Postime
  184
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  7
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Administratori Lexo postimin
  Kjo faqe ofron, 30GB Falas!

  http://www.mixturecloud.com/price

  Nese i interesoj ndonjerit, ofron video, imazhe, file, dokumenta etj.
  me zero kosto nuk ka ,

+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 2 nga 2 FillimiFillimi 12

Tema tė ngjashme

 1. Si te bejme lek ne internet!
  Nga eugjeni nė forum Webmaster Area
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 11-10-2018, 05:55 AM
 2. Internet apo Celular?
  Nga Erinaa nė forum Tema Shoqėrore
  Pėrgjigje: 6
  Postimi i Fundit: 21-04-2011, 10:33 PM
 3. Lamtumirė, internet!
  Nga vaaldr1n nė forum Tė Rejat e Teknologjisė
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 29-11-2010, 01:09 AM
 4. Ndihme: Si te ndryshoj dhe te ruaj TTL ne dreambox ?
  Nga enka nė forum Pyetni Ekspertėt e Informatikės
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 18-07-2010, 08:34 PM