Urime Nerti ...


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 14 prej 14
 1. #1
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0

  Urime Nerti ...

  Receta Gatimi

  Nerti paska ditlindjen sot weeeeeeee kjo eshte guzhinjere e mir do na bej embelsira te mir neve antarve apo?  Pranoj urimet dhe nga un Nerti paq Fat ,Shendet,Lumturi dhe Dashuri ne jeten tuaj dhe pran atyre qe rrethojn


 2. #2
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  Edhe 100 !!!!

 3. #3
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,522
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  21
  Urime

 4. #4
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  25
  Edhe 100 Te Tjera!

  Kalofshit Sa me Bukur Sot
  ......!


 5. #5
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  u befsh edhe 100 vjece Nertila
  kalofshi sa me bukur sonte
  uroj te te ket pelqyer surpriza qe te ben

 6. #6
  Grusht i Shkathėt 35% Maska e gjendar
  Anėtarėsimi
  Jan 2010
  Vendndodhja
  Dardani
  Postime
  1,281
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  3
  Reputacioni
  11
  shume urime per ty

 7. #7
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Il compleanno č un giorno speciale, ma la persona č speciale ogni giorno. Buon compleanno a te che sei per me veramente speciale.


 8. #8
  Anėtarė VIP VIP-Donator Maska e Nerti
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  FIRENZE
  Postime
  791
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  1
  Reputacioni
  13
  uauuuuu shume shume falemnderit per urimet tuaja te perzemerta.
  te me falni per vonesen....ju uroj dhe une nje vit te mbare, plot shendet, lumturi e para...(((pse jo::))))
  gjithe te mirat te gjitheve

 9. #9
  curva sud....... Autorė Maska e 3r1k0
  Anėtarėsimi
  Apr 2010
  Vendndodhja
  Tirana Albania
  Postime
  1,081
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  Urime. Edhe 100!

 10. #10
  Anėtarė VIP VIP-Donator Maska e Nerti
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  FIRENZE
  Postime
  791
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  1
  Reputacioni
  13
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga 3r1k0 Lexo postimin
  Urime. Edhe 100!
  faleminderit

 11. #11
  ♡ KaFe Pa SHeQeR ♡ Moderator Maska e Mima
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  N'shpi (^_^)
  Postime
  2,568
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  15
  UUUUUaaaaaaaaaaaaa , paska pas Nerti ditelindjen....

  Pak me vonese

  Gjithe te mirat Nerti dhe 100 , puthje per ēupat 12. #12
  Postues Nderi 45% Maska e ulkina
  Anėtarėsimi
  Oct 2010
  Vendndodhja
  fier albania
  Postime
  2,657
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  11
  Urime Nerti !! gezuar ditelindjen !! tu realizofshin te gjitha deshirat dhe me kete rast egzuar dhe vitin e ri

 13. #13
  Anėtarė VIP VIP-Donator Maska e Nerti
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  FIRENZE
  Postime
  791
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  1
  Reputacioni
  13
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Mima Lexo postimin
  UUUUUaaaaaaaaaaaaa , paska pas Nerti ditelindjen....

  Pak me vonese

  Gjithe te mirat Nerti dhe 100 , puthje per ēupat  shume faleminderit mima...ska problem per vonesen, kush ka kohe te futet ne pc me femije...te kuptoj fare mire...dhe ti mi puth djemte....ą bientot

 14. #14
  Anėtarė VIP VIP-Donator Maska e Nerti
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  FIRENZE
  Postime
  791
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  1
  Reputacioni
  13
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga ulkina Lexo postimin
  Urime Nerti !! gezuar ditelindjen !! tu realizofshin te gjitha deshirat dhe me kete rast egzuar dhe vitin e ri
  faleminderit ulkina...gezuar e mbaresi ky vit edhe per ty

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. UrImE...UrImE.... ReNiX ... dhe 100 na u befsh
  Nga Mima nė forum Pėrshėndetje dhe Urime
  Pėrgjigje: 27
  Postimi i Fundit: 06-02-2011, 08:47 PM
 2. Gezuar ditelindjen Nerti
  Nga aurel nė forum Pėrshėndetje dhe Urime
  Pėrgjigje: 6
  Postimi i Fundit: 27-12-2009, 10:58 PM
 3. Urime Nerti per vajzen
  Nga EMAUS nė forum Pėrshėndetje dhe Urime
  Pėrgjigje: 15
  Postimi i Fundit: 21-09-2008, 04:26 PM
 4. Gezuar Ditelindjen Nerti!
  Nga konti nė forum Pėrshėndetje dhe Urime
  Pėrgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 24-12-2006, 11:50 PM
 5. Pershendetje nga Nerti
  Nga Nerti nė forum Prezantohuni nė Forum
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 01-12-2006, 12:02 AM