Gezuar festen e krishtlindjeve


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 4 prej 4
 1. #1
  curva sud....... Autorė Maska e 3r1k0
  Anėtarėsimi
  Apr 2010
  Vendndodhja
  Tirana Albania
  Postime
  1,081
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11

  Gezuar festen e krishtlindjeve

  Receta Gatimi

  Te gjithe besimtareve te krishtere ju uroj:

  GEZUAR FESTEN E KRISHTLINDJEVE

 2. #2
  i/e rregjistruar 35% Maska e paolo maldini
  Anėtarėsimi
  Aug 2009
  Vendndodhja
  now albania
  Postime
  913
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  10
  edhe un dua te uroj te gjithe gezuar krishlindjet... fat lumturi dhe mbaresi te keni ...

 3. #3
  i/e rregjistruar Maska e balabala
  Anėtarėsimi
  Apr 2010
  Postime
  2
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  Gezuar Gezuar te gjith shqiptareve kude qe ndodhen. Sa me shume shendet , lumturi dhe para ju sjellte 2012

 4. #4
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Gezuar Krishtlindjet!

  Dhe pse pak me vones, uroj te keni kaluar te gezuar dhe te lumtur!

  Fat dhe mbaresi 2012-ta!


+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Gezuar festen e Bajramit!
  Nga Erinaa nė forum Pėrshėndetje dhe Urime
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 30-08-2011, 04:54 PM
 2. Gezuar Festen e Gruas!
  Nga ReniX nė forum Pėrshėndetje dhe Urime
  Pėrgjigje: 8
  Postimi i Fundit: 09-03-2011, 10:36 AM
 3. Gėzuar festėn e baballarėve!!!
  Nga Nerti nė forum Pėrshėndetje dhe Urime
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 19-03-2009, 06:30 PM
 4. Gezuar Festen e Miqesise
  Nga girl08 nė forum Pėrshėndetje dhe Urime
  Pėrgjigje: 7
  Postimi i Fundit: 18-03-2009, 11:07 PM
 5. Gezuar festen e beqareve
  Nga girl08 nė forum Pėrshėndetje dhe Urime
  Pėrgjigje: 10
  Postimi i Fundit: 09-03-2009, 07:02 PM