Urimi mė i bukur i Vitit tė Ri: Xhamadani vija vija


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 11 prej 11
 1. #1
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0

  Urimi mė i bukur i Vitit tė Ri: Xhamadani vija vija

  Receta Gatimi

  Si ēdo vit, edhe sivjet, Top Media u ka uruar shqiptarėve festat me njė kėngė tė veēantė. Por kėnga e sivjetme ėshtė shumė mė kuptimplote se e herave tjera. Kėnga e cila u kėndua pėr herė tė parė nga Shkurte Fejza nė vitin 1993, me muzikė tė kompozitorit Zef Ēoba dhe tekst tė poetit Alfred Capaliku, ėshtė kėnduar nga stafi i Top Media, duke ngjallur emocione dhe te tė hjithė ne.


  Shikoni klipin e kėngės Xhamadani Vija Vija:
 2. #2
  curva sud....... Autorė Maska e 3r1k0
  Anėtarėsimi
  Apr 2010
  Vendndodhja
  Tirana Albania
  Postime
  1,081
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  ESHTE KOSOVA .........ESHTE SHQIPERIA.......SA E MADHE ESHTE SHQIPERIA

  Gezuar Shqipe kudo qe je.

 3. #3
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,522
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  21
  Gezuar te gjith SHQIPTAREVE Vitin e Ri 2012 kudo qe ndodhen !

 4. #4
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  25
  Bukur e kane bere kete, me pelqeu shume.

 5. #5
  Grusht i Shkathėt 35% Maska e gjendar
  Anėtarėsimi
  Jan 2010
  Vendndodhja
  Dardani
  Postime
  1,281
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  3
  Reputacioni
  11
  shume e bukur

 6. #6
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  Bukur ...

 7. #7
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  shume e bukur kjo kenga!

  GEZUAR 2012!

 8. #8
  Postues Nderi 45% Maska e ulkina
  Anėtarėsimi
  Oct 2010
  Vendndodhja
  fier albania
  Postime
  2,657
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  11
  ishte superrrr kjo kenga dhe videoklipi me ka pelqyer shumm fare

 9. #9
  Grusht i Shkathėt 35% Maska e gjendar
  Anėtarėsimi
  Jan 2010
  Vendndodhja
  Dardani
  Postime
  1,281
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  3
  Reputacioni
  11
  une shume shpesh po e ndegjoj

 10. #10
  ♥♥♥Princess♥♥♥ 20% Maska e PinkPrincess
  Anėtarėsimi
  May 2008
  Vendndodhja
  out of space
  Postime
  282
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  12
  Shume kenge e bukur!

 11. #11
  Never_Too_Late Anėtar Nderi Maska e smocking2
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  Ancona, Italy
  Postime
  1,249
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  11
  sa bukur qe e kane realizuar...

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Cfar do me gatuaje sikur te vija per darke tek ti
  Nga lovee nė forum Kuzhina Shqiptare dhe e Huaj
  Pėrgjigje: 390
  Postimi i Fundit: 14-10-2013, 11:17 PM
 2. Pėrgjigje: 34
  Postimi i Fundit: 07-09-2013, 10:54 AM
 3. Mė nė fund u zbulua pėrse zebrat janė me vija
  Nga vaaldr1n nė forum Shkenca dhe Jeta
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 10-02-2012, 09:48 AM
 4. Peugeot RCZ automjeti mė i bukur i vitit
  Nga Kliton nė forum Makina dhe Motorra
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 09-02-2010, 11:17 AM