Receta Gatimi

Rezultati i sondazhit: Anėtari i Vitit 2011 ne Lirenti.com

Votuesit
21. Ju nuk mund tė votoni nė kėtė sondazh
 • labja

  10 47.62%
 • iceman

  9 42.86%
 • Erinaa

  1 4.76%
 • ulkina

  0 0%
 • gjendar

  1 4.76%
 • Erdi

  0 0%
 • smocking2

  0 0%
 • 3r1k0

  0 0%
 • bessy

  0 0%
 • paolo maldini

  0 0%

Votoni Anėtarin e Vitit 2011!


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 18 prej 18
 1. #1
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e Administratori
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  server
  Postime
  200
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  9
  Reputacioni
  10

  Thumbs up Votoni Anėtarin e Vitit 2011!

  Dhe njė vit tjetėr SE BASHKU!
  Ju faleminderit qe keni zgjedhur komunitetin tone per te kaluar oret kur jeni para kompjuterit!  Ju ftoj te votoni se cili mendoni se mertiton etiketen me Anetari Vitit 2011!

  Anetaret jane zgjedhur sipas frekuences ne faqe, sipas postimeve apo kontributeve te ndryshme!
  Stafi dhe Moderatoret nuk perfshihen ne kete sondazh!


  Ju urojme nje vit te ri sa me te mbare dhe si gjithmon se bashku!

 2. #2
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  26

  Thumbs up

  Votova,votoni te gjithe ,ju garantoj ketu nu ka vjedhje votash ose hile

 3. #3
  Never_Too_Late Anėtar Nderi Maska e smocking2
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  Ancona, Italy
  Postime
  1,249
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  12
  une votoj iceman...e meriton per mendimin tim dhe uroj ta fitoje ai...

 4. #4
  i/e rregjistruar 35% Maska e mOrtaja123
  Anėtarėsimi
  Jun 2011
  Vendndodhja
  Kosove
  Postime
  703
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  9
  une votoj Iceman, por nuk duhet harruar edhe Laben

 5. #5
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  Un e jap voten me lek

 6. #6
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga MAJDI Lexo postimin
  Un e jap voten me lek
  te paska mesuar keq demokracia ty

 7. #7
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  votova edhe une, Faleminderit smocking & mOrtaja123, Rrespekte !

 8. #8
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32
  Mund te votoni dhe veten mendoj

  Urime Fituesit!

 9. #9
  i/e rregjistruar 35% Maska e argent
  Anėtarėsimi
  Oct 2009
  Vendndodhja
  Greece
  Postime
  598
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  Une votoi iceman

 10. #10
  curva sud....... Autorė Maska e 3r1k0
  Anėtarėsimi
  Apr 2010
  Vendndodhja
  Tirana Albania
  Postime
  1,081
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  12
  Per kete vit votoj iceman .....

 11. #11
  Grusht i Shkathėt 35% Maska e gjendar
  Anėtarėsimi
  Jan 2010
  Vendndodhja
  Dardani
  Postime
  1,281
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  3
  Reputacioni
  12
  dhe une votova iceman.....

 12. #12
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  Icemano sa lek do me japesh ta jap ty voten

 13. #13
  i/e rregjistruar 20% Maska e Atlantis
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Postime
  299
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  Unė mendoj se anėtari i vitit duhet tė zgjedhet icemani!

 14. #14
  i/e rregjistruar 35% Maska e paolo maldini
  Anėtarėsimi
  Aug 2009
  Vendndodhja
  now albania
  Postime
  913
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  un laben qe ka qen kative dhe ne perjudhat kur nuk kishte te tjer ne forum por ica eshte kthyer ne furnizuesi kryesor ne forum me matreial dhe informacine ,,,

 15. #15
  The World Anėtar Nderi Maska e Erdi
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  n'Toke
  Postime
  1,229
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  2
  Reputacioni
  14
  Respekt per te gjithe kandidatet, votova Laben..

 16. #16
  i/e rregjistruar 35% Maska e aliu
  Anėtarėsimi
  May 2010
  Vendndodhja
  fier shqiperi
  Postime
  639
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  10

  Talking

  pa interes ajsmenin do votoj por ,duhet te ndrrosh emrin nga ajsmen ne supermen

 17. #17
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32
  Dhe pak dite kane ngelur per te votuar! Kush nuk e ka bere, mund te votoj tani! Sodanzhi do te mbyllet automatikisht!

 18. #18
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32
  A keni Votuar te gjithe? Dhe dy dite kane mbetur shikoj!

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Propozoni Anetarin e Vitit 2012
  Nga Administratori nė forum Informacione dhe Komunikime
  Pėrgjigje: 38
  Postimi i Fundit: 27-01-2013, 11:57 PM
 2. Fotoja e vitit 2011
  Nga olsii nė forum Life Style
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 10-02-2012, 04:28 PM
 3. Top 10 filmat e vitit 2011
  Nga vaaldr1n nė forum Kinematografia dhe Televizioni
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 04-01-2012, 12:08 PM
 4. HP Hurricane nė fillim tė vitit 2011
  Nga vaaldr1n nė forum Tė Rejat e Teknologjisė
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 12-08-2010, 07:29 PM
 5. Votoni Forumistin e Vitit 2007 :)
  Nga Altin111 nė forum Votime dhe Sondazhe
  Pėrgjigje: 35
  Postimi i Fundit: 02-01-2008, 01:00 PM

Etiketat pėr kėtė Temė