Gėzuar Vitin e Ri 2012!


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 17 prej 17
 1. #1
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e Administratori
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  server
  Postime
  200
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  9
  Reputacioni
  10

  Zemer Gėzuar Vitin e Ri 2012!

  Receta Gatimi

  Stafi i Lirenti.com, ne emer edhe te gjithe komunitetit tone ju uron nga zema:

  GEZUAR VITIN E RI 2012!

  Shendet, Paqe e Dashuri ne Jeten Tuaj dhe te Familjes Tuaj!


  Ne kete teme mund te uroni njeri-tjetrin ose mund te beni nje urim per miqte dhe te afemet.

  Gėzuar e pėr shumė vjet!

 2. #2
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  25
  Gezuar! Gezuar! te gjithve,qofte ky nje vit sa me i mbare per te gjithe.

 3. #3
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,522
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  21
  Gezuuuaaar ! ! !

 4. #4
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Gezuar Vitin e Ri 2012! Dashuri e paqe kudo!

  image credit-krishterimi.com

 5. #5
  Never_Too_Late Anėtar Nderi Maska e smocking2
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  Ancona, Italy
  Postime
  1,249
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  11
  I uroj Gezuar Vitin e Ri te gjithe stafit te lirenti.com dhe te gjithe anetareve. Fat, Dashuri, Lumturi dhe Harmoni perhere ne familjet tuaja. Viti qe vjen ju sjellte sa me shume mbaresi ne jeten tuaj. Gezuar dhe uroj tia kaloni sa me bukur te gjithe kete nate!

 6. #6
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  Gezuar.......

 7. #7
  ♡ KaFe Pa SHeQeR ♡ Moderator Maska e Mima
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  N'shpi (^_^)
  Postime
  2,568
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  15


  Gezuuuuuaaaaaaaarrrrrrrrr qofte nje vit i mbare

 8. #8
  i/e rregjistruar 35% Maska e argent
  Anėtarėsimi
  Oct 2009
  Vendndodhja
  Greece
  Postime
  598
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  10
  Gezuar te gjithve qoft ne vit i lumtur me fat e shendet

  Redaktuar pėr herė tė fundit nga argent; 31-12-2011 mė 07:04 PM.

 9. #9
  curva sud....... Autorė Maska e 3r1k0
  Anėtarėsimi
  Apr 2010
  Vendndodhja
  Tirana Albania
  Postime
  1,081
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  g e z u a r

 10. #10
  Grusht i Shkathėt 35% Maska e gjendar
  Anėtarėsimi
  Jan 2010
  Vendndodhja
  Dardani
  Postime
  1,281
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  3
  Reputacioni
  11
  G E Z U A R te gjithve 2012

 11. #11
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Gezuar Per Shume Vjet 2012!


  ps: postimi i pare i vitit!

 12. #12
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  Gezuar 2012 ta gezoni

 13. #13
  i/e rregjistruar 20% Maska e Atlantis
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Postime
  299
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  Urime Viti i Ri tė gjithėve,duke ju dėshiruar tė gjitha tė mirat!

 14. #14
  i/e rregjistruar 35% Maska e aliu
  Anėtarėsimi
  May 2010
  Vendndodhja
  fier shqiperi
  Postime
  639
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  10
  gezuar te gjitheve

 15. #15
  i/e rregjistruar 35% Maska e alfa1993
  Anėtarėsimi
  Feb 2011
  Vendndodhja
  Shkoder
  Postime
  869
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  9
  Gezuar dhe pėrshumevjet vitin e ri te gjithe anetareve dhe stafit te LIRENTI.COM.
  Qofte ky nje vit i mbare pėr ju dhe familjet tuaja!
  Nga Alfa 1993

 16. #16
  Postues Nderi 45% Maska e ulkina
  Anėtarėsimi
  Oct 2010
  Vendndodhja
  fier albania
  Postime
  2,657
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  11
  gezuar te gjithve sa me shume fat lumturi dhe shendet !! Gezuar 2012 ^_^

 17. #17
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  megjithse cik von( ) ju uroj gezuar dhe per shum shum vjet.......qoft nje vit i mbar per te gjith juve !!!

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Gezuar Vitin e Ri 2013
  Nga Arjol nė forum Pėrshėndetje dhe Urime
  Pėrgjigje: 6
  Postimi i Fundit: 05-01-2013, 12:37 AM
 2. Gėzuar Vitin e Ri 2012 - 44 Wallpapers pėr Desktopin tuaj
  Nga vaaldr1n nė forum Software - Programe pėr Kompjuter
  Pėrgjigje: 9
  Postimi i Fundit: 15-12-2011, 10:25 AM
 3. Gezuar Vitin e Ri 2010!
  Nga EMAUS nė forum Pėrshėndetje dhe Urime
  Pėrgjigje: 7
  Postimi i Fundit: 07-01-2010, 02:20 AM
 4. gezuar vitin e ri 2010 !
  Nga MAJDI nė forum Tema Shoqėrore
  Pėrgjigje: 6
  Postimi i Fundit: 01-01-2010, 08:18 PM
 5. ``Gezuar Krishtlindjet dhe Vitin e Ri!!``
  Nga Alb-Angel nė forum Pėrshėndetje dhe Urime
  Pėrgjigje: 16
  Postimi i Fundit: 02-01-2008, 10:05 PM

Etiketat pėr kėtė Temė