*~Sa kohe do prisnit...........*~


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 2 nga 2 FillimiFillimi 12
Rezultatet nga 21 deri tek 30 prej 30
 1. #21
  i/e rregjistruar Maska e enxhi-korcarka
  Anėtarėsimi
  Mar 2008
  Vendndodhja
  usa conecticut
  Postime
  2
  Reputacioni
  0

  Re: *~Sa kohe do prisnit...........*~

  Receta Gatimi

  unw mendoj do ta prisja deri sa te me ikte dashuria per ate ose te dashurohesha me nje tjeter marezisht .

 2. #22
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31

  Re: *~Sa kohe do prisnit...........*~

  sa mire qe ja beka Enxhi

  Un do te prisja derisa te shikoja ne hapesire shenja dashurie... me vone eshte e kote, si ajo dhe un ku do qe te isha do te mendoja perdicka tejter, dhe pse mund apo jo te kisha dashurine e asj te pranishme. Dashuria do dashuri qe te sherohet ... kjo thenie mban emrin tim

 3. #23
  Anėtarė i Nderuar 35% Maska e kuklla
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  europe
  Postime
  2,096
  Reputacioni
  15

  Re: *~Sa kohe do prisnit...........*~

  do prisja deri sa te jem akoma e dashuruar me te, deri sa ai te jete akoma i dashuruar me mua, do prisja deri sa te ekzistonte magjia e dashurise sone. Nje dashuri e vertete nuk ka kufi ne pritje (normale kur eshte reciproke nga ty anet)

 4. #24
  i/e rregjistruar 20% Maska e monellina
  Anėtarėsimi
  Jul 2008
  Vendndodhja
  ...ne imagjinaten tende...
  Postime
  102
  Reputacioni
  0

  Re: *~Sa kohe do prisnit...........*~

  pakashume si paraardhsja.....

 5. #25
  i/e rregjistruar 10% Maska e xhushi
  Anėtarėsimi
  Jun 2008
  Postime
  47
  Reputacioni
  0

  Re: *~Sa kohe do prisnit...........*~

  Kam te njejtin mendim si te Poligrafistit.Te dashurin do ta prisja derisa te venitej dashuria.

 6. #26
  Nice Man Moderator Maska e Erlindi
  Anėtarėsimi
  May 2008
  Vendndodhja
  albania
  Postime
  904
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13

  Re: *~Sa kohe do prisnit...........*~

  un do ta prisja deri sa te shuhej dashuria ime per ate!
  bashkohem dhe me thenien e renix qe "Dashuria do dashuri qe te sherohet"

 7. #27
  E rregjistruar 35% Maska e girl08
  Anėtarėsimi
  Oct 2008
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  1,100
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  13
  Nje lidhje pa ndjenje nuk ka kuptim, keshtu qe per aq kohe sa te ekzistonte dashuria ime per te, per aq kohe do e prisja...

 8. #28
  i/e rregjistruar 10% Maska e gona123
  Anėtarėsimi
  Sep 2010
  Postime
  49
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  **dashuria ne largesi nuk shuhet por zbehet deri ne at mase sa te ben te kerkosh nje tjeter**...un ka dy vite qe e pres po ndjenjat kan filluar te venitenn

 9. #29
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,523
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  po te isha un atje dhe ajo ketu, do e prisja edhe 1 JETE tjeter!!

 10. #30
  i/e rregjistruar 20% Maska e Shaban Cakolli
  Anėtarėsimi
  Aug 2010
  Vendndodhja
  Gladbeck, Germany
  Postime
  142
  Reputacioni
  0
  dashuria e mirefillte,te bene te e pritesh deri kur te vije

+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 2 nga 2 FillimiFillimi 12

Tema tė ngjashme

 1. U be kohe e gjate qe...
  Nga labja nė forum Chit Chat
  Pėrgjigje: 346
  Postimi i Fundit: 01-09-2013, 09:53 AM
 2. Kthim ne kohe (foto nga femijeria)
  Nga labja nė forum Albumi i Anėtarėve
  Pėrgjigje: 169
  Postimi i Fundit: 18-07-2013, 07:16 PM
 3. Cfare konsideroni humbje kohe?
  Nga labja nė forum Tema Shoqėrore
  Pėrgjigje: 39
  Postimi i Fundit: 27-02-2013, 10:29 AM
 4. VIDEO - Fike kompiuterin me kohė pa program
  Nga ReniX nė forum Tutoriale me Video
  Pėrgjigje: 7
  Postimi i Fundit: 17-12-2009, 02:43 PM
 5. Fox nuk humb kohe me meshkuj nen 30 vjec
  Nga Kliton nė forum Thashetheme Vip
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 08-05-2009, 04:43 PM