Receta Gatimi

*~Sa kohe do prisnit...........*~


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 1 nga 2 12 I funditI fundit
Rezultatet nga 1 deri tek 20 prej 30
 1. #1
  i/e rregjistruar 20% Maska e Alb-Angel
  Anėtarėsimi
  Apr 2007
  Postime
  385
  Reputacioni
  0

  *~Sa kohe do prisnit...........*~

  Pershendetje!

  Sa dite,muaj ose vite do prisnit te dashurin/dashuren,te fejuaren/fejuarin te kthehej nga kurbeti???

  Tregohuni te cilter.

  Diskutim te mbare....

  Me respekt,

  Alb-Angel

 2. #2
  i/e rregjistruar 35% Maska e PoLiGrAfIkSi
  Anėtarėsimi
  Apr 2007
  Vendndodhja
  SOUTH BEACH MIAMI
  Postime
  852
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: *~Sa kohe do prisnit...........*~

  te dashuren do ta prisja deri kur dashuria te fillonte te venitej sepse dihet qe largasia ben te veten.

 3. #3
  i/e rregjistruar 35% Maska e ingal
  Anėtarėsimi
  Jan 2007
  Vendndodhja
  Durrės
  Postime
  1,351
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  15

  Re: *~Sa kohe do prisnit...........*~

  varet se ku do te ishte por,
  do ta takoja here pas here

 4. #4
  I/e Perjashtuar Maska e Altin111
  Anėtarėsimi
  Apr 2007
  Postime
  2,516
  Reputacioni
  0

  Re: *~Sa kohe do prisnit...........*~

  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Alb-Angel\";p=\"18333
  Pershendetje!

  Sa dite,muaj ose vite do prisnit te dashurin/dashuren,te fejuaren/fejuarin te kthehej nga kurbeti???

  Tregohuni te cilter.

  Diskutim te mbare....

  Me respekt,

  Alb-Angel

  Te dashuren ose te fejuaren se per mua njesoj jane, gjith jeten harrova qe jam beqar

 5. #5
  i/e rregjistruar 35% Maska e Insomnia
  Anėtarėsimi
  Dec 2006
  Vendndodhja
  Atje ku nuk je ti
  Postime
  643
  Reputacioni
  14

  Re: *~Sa kohe do prisnit...........*~

  Nese trajtohet per dashuri te vertet........ dhe nese personi e meriton dashurine time, mendoj qe mund ta pres, pavarsisht qe koha shume here e prish lidhjen, dhe kan te perbejn nderhyrje te tjera qe nuk po rri ketu te elenkoj, por nuk eshte e thjeshte, dhe gjerat ndonjehere nuk vleresohen deri ne fund!

 6. #6
  Kung_Fu 35% Maska e daku323
  Anėtarėsimi
  May 2007
  Vendndodhja
  Tir
  Postime
  1,780
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: *~Sa kohe do prisnit...........*~

  2 ore!

 7. #7
  i/e rregjistruar 10% Maska e Exploit
  Anėtarėsimi
  Nov 2007
  Postime
  15
  Reputacioni
  0

  Re: *~Sa kohe do prisnit...........*~

  Daku Ti Me Prite Mua 2 Dit Vetem Per 1 Birre Qe Do Pinim Bashke Ene Ate Ma Dhe Ti Sme Le Te Ta Jepja lol lol lol

 8. #8
  Kung_Fu 35% Maska e daku323
  Anėtarėsimi
  May 2007
  Vendndodhja
  Tir
  Postime
  1,780
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: *~Sa kohe do prisnit...........*~

  Po ti mer, nuk ishe ne kurbet!

  Ty te pres shoku edhe birra do pime pa fun, por me prit nje femer??? NOOOO!!!!!

  E ke parasysh ate shprehjen "Mos vrapo pas femrave dhe pas autobusit se te lene ne kembe"

  Dicka e tille eshte edhe kjo pune!


 9. #9
  i/e rregjistruar 35% Maska e ingal
  Anėtarėsimi
  Jan 2007
  Vendndodhja
  Durrės
  Postime
  1,351
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  15

  Re: *~Sa kohe do prisnit...........*~

  E madhe kjo Daku

 10. #10
  Kung_Fu 35% Maska e daku323
  Anėtarėsimi
  May 2007
  Vendndodhja
  Tir
  Postime
  1,780
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: *~Sa kohe do prisnit...........*~

  Eshte e vertete mo Gent! Eshte gje qe dihet!

 11. #11
  i/e rregjistruar 35% Maska e ingal
  Anėtarėsimi
  Jan 2007
  Vendndodhja
  Durrės
  Postime
  1,351
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  15

  Re: *~Sa kohe do prisnit...........*~


 12. #12
  i/e rregjistruar 35% Maska e anna
  Anėtarėsimi
  Dec 2006
  Vendndodhja
  france
  Postime
  761
  Reputacioni
  14

  Re: *~Sa kohe do prisnit...........*~

  nese do ta doja shume ndoshta do ta prisja disa vite . por prape nuk e ve doren mbi zjarr

 13. #13
  ♡ KaFe Pa SHeQeR ♡ Moderator Maska e Mima
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  N'shpi (^_^)
  Postime
  2,568
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16

  Re: *~Sa kohe do prisnit...........*~

  do ta prisja aq sa mos te kishte me dashuri

 14. #14
  Kung_Fu 35% Maska e daku323
  Anėtarėsimi
  May 2007
  Vendndodhja
  Tir
  Postime
  1,780
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: *~Sa kohe do prisnit...........*~

  E sa kohe i bi kjo?

  Une vazhdoj me idene time te dy oreshit!

 15. #15
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10

  Re: *~Sa kohe do prisnit...........*~

  Nuk e di!

 16. #16
  i/e rregjistruar 20% Maska e Alb-Angel
  Anėtarėsimi
  Apr 2007
  Postime
  385
  Reputacioni
  0

  Re: *~Sa kohe do prisnit...........*~

  Nje shoqja ime u fejua me nje djale e ai iku jashte shtetit dhe i premtoj ksaj qe do kthehej pas gjashte muajsh qe ta merrte me vete e te jetonin te dy bashke.
  6 muaj iken,edhe 6 vite te tjera pas tyre e ky bente vetem premtime koti!
  Ne fund fare pas 6 vjet e ca kur erdhi, jo qe se mori te fejuaren me vete por i tha po deshe hajde me mua por une jam i martuar atje!

  Me kto kohe si kane ardh e veshtire te presesh dike sado ta duash.
  Por vete sdi sa do isha ne gjendje te prisja!!

 17. #17
  Kung_Fu 35% Maska e daku323
  Anėtarėsimi
  May 2007
  Vendndodhja
  Tir
  Postime
  1,780
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: *~Sa kohe do prisnit...........*~

  Prandaj une them qe pres vetem dy ore Albi!

 18. #18
  i/e rregjistruar 35% Maska e ingal
  Anėtarėsimi
  Jan 2007
  Vendndodhja
  Durrės
  Postime
  1,351
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  15

  Re: *~Sa kohe do prisnit...........*~

  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Alb-Angel\";p=\"18952
  Nje shoqja ime u fejua me nje djale e ai iku jashte shtetit dhe i premtoj ksaj qe do kthehej pas gjashte muajsh qe ta merrte me vete e te jetonin te dy bashke.
  6 muaj iken,edhe 6 vite te tjera pas tyre e ky bente vetem premtime koti!
  Ne fund fare pas 6 vjet e ca kur erdhi, jo qe se mori te fejuaren me vete por i tha po deshe hajde me mua por une jam i martuar atje!

  Me kto kohe si kane ardh e veshtire te presesh dike sado ta duash.
  Por vete sdi sa do isha ne gjendje te prisja!!
  duke u nisur nga kjo, e bere kete postim ti............

 19. #19
  i/e rregjistruar 20% Maska e Alb-Angel
  Anėtarėsimi
  Apr 2007
  Postime
  385
  Reputacioni
  0

  Re: *~Sa kohe do prisnit...........*~

  [quote=genti23\";p=\"18989]
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga "Alb-Angel\";p=\"18952":1aoe4s7r
  Nje shoqja ime u fejua me nje djale e ai iku jashte shtetit dhe i premtoj ksaj qe do kthehej pas gjashte muajsh qe ta merrte me vete e te jetonin te dy bashke.
  6 muaj iken,edhe 6 vite te tjera pas tyre e ky bente vetem premtime koti!
  Ne fund fare pas 6 vjet e ca kur erdhi, jo qe se mori te fejuaren me vete por i tha po deshe hajde me mua por une jam i martuar atje!

  Me kto kohe si kane ardh e veshtire te presesh dike sado ta duash.
  Por vete sdi sa do isha ne gjendje te prisja!!
  duke u nisur nga kjo, e bere kete postim ti............ [/quote:1aoe4s7r]

  Se kuptoj pyetjen Genti!!

  Temen e hapa sepse mendoj se eshte nje nga problemet e jetes tone pavaresisht se ne ktu japim thjesht mendimet tona!
  Pergjigja ime per temen eshte se nuk e di sa do prisja!
  Ngjarjen e thashe vetem si dicka e lidhur me temen.


  ????

 20. #20
  i/e rregjistruar 10% Maska e emirarm
  Anėtarėsimi
  Jun 2007
  Vendndodhja
  Prishtina
  Postime
  22
  Reputacioni
  0

  Re: *~Sa kohe do prisnit...........*~

  Hmm nese eshte djale i mbare edhe ska asnje te keqe e kisha prit 1 koh te gjat ,duke perfshire edhe vite !!!

+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 1 nga 2 12 I funditI fundit

Tema tė ngjashme

 1. U be kohe e gjate qe...
  Nga labja nė forum Chit Chat
  Pėrgjigje: 346
  Postimi i Fundit: 01-09-2013, 09:53 AM
 2. Kthim ne kohe (foto nga femijeria)
  Nga labja nė forum Albumi i Anėtarėve
  Pėrgjigje: 169
  Postimi i Fundit: 18-07-2013, 07:16 PM
 3. Cfare konsideroni humbje kohe?
  Nga labja nė forum Tema Shoqėrore
  Pėrgjigje: 39
  Postimi i Fundit: 27-02-2013, 09:29 AM
 4. VIDEO - Fike kompiuterin me kohė pa program
  Nga ReniX nė forum Tutoriale me Video
  Pėrgjigje: 7
  Postimi i Fundit: 17-12-2009, 01:43 PM
 5. Fox nuk humb kohe me meshkuj nen 30 vjec
  Nga Kliton nė forum Thashetheme Vip
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 08-05-2009, 04:43 PM