Jane shtuar Lojra te reja Arcade


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 3 prej 3
 1. #1
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e Administratori
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  server
  Postime
  200
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  9
  Reputacioni
  10

  Thumbs up Jane shtuar Lojra te reja Arcade

  Receta Gatimi

  Pėrshendetje!

  Ju komunikojmė se nė Lojrat Arcade janė shtuar lojra tė reja ku mund te argėtoheni dhe kaloni kohėn e lire!  Ju mund tė futeni tek lojrat , duke klikuar mbi linkun nė menun kryesore tė faqes, si ėshtė treguar nė foton e mėsipėrme!

  Qė tė mbahen shėnim pikėt, ju duhet tė jeni tė Identifikuar me Emrin dhe Fjalekalimin tuaj!

  Nxitoni tė kapni Rekordet mė tė larta!

  Argetim tė kėndshėm nė Lirenti.com Arcade!

 2. #2
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  Un kete po prisja

 3. #3
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e Administratori
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  server
  Postime
  200
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  9
  Reputacioni
  10
  Per te gjithe te apasionuarit e Lojrave Arcade, komunikojme se per momentin gjenden me shume se 500+ Lojra ku mund te luani dhe sfidoni anetaret e tjere!

  Salle Lojrash -> Lojra Arcade

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Facebook ka zgjeruar tregun e Anti-Viruseve duke shtuar edhe tete partnere te rinje
  Nga vaaldr1n nė forum Social Networks - Rrjetet Sociale
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 16-10-2012, 05:33 PM
 2. I ftohti rrezik i shtuar pėr t’u prekur nga A/H1N1
  Nga aurel nė forum Trupi dhe Shėndeti
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 03-11-2009, 08:11 PM
 3. Lojra per psx
  Nga endri007 nė forum Pyetni Ekspertėt e Informatikės
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 26-03-2009, 07:59 PM
 4. [INFO] Eshtė Shtuar Hapesire pėr dėgjimin e muzikės on Line
  Nga ReniX nė forum Informacione dhe Komunikime
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 21-06-2007, 11:23 AM
 5. [INFO] Hapėsira pėr Celularėt ėshtė shtuar
  Nga ReniX nė forum Informacione dhe Komunikime
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 26-12-2006, 03:07 AM

Etiketat pėr kėtė Temė