Bon Anniversaire ReniX dhe 100 Pranvera te bukura (^_^)


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 19 prej 19
 1. #1
  ♡ KaFe Pa SHeQeR ♡ Moderator Maska e Mima
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  N'shpi (^_^)
  Postime
  2,568
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  15

  Bon Anniversaire ReniX dhe 100 Pranvera te bukura (^_^)

  Receta Gatimi

  Jupiiiiiii

  Shume urime per ty
  Shume urime per ty
  Shume urime per ty ReeeennniiiiiXXXx
  Shume uriiimmeee peerr ttttyyyyyyyy  Gezuar dhe gjithe te mirat , kalofsh bukur ket dite speciale Reni 2. #2
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  Shif kush paska Ditlindjen

  Hajde edhe 100 vjec !!! Suksese kudo

 3. #3
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,522
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  21
  oo shum urime ReniX Edhe 100 vite te tjera te lumtura


 4. #4
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Faleminderit Mima! Te uroj dhe ty gjithe te mirat
  Faleminderit Majdi dhe Iceman!

  Urdheroni merrni nga nje cope embelsire!

 5. #5
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  25
  Hajde Reno dhe 100 te tjera,Suksese ne cdo aspekt te jetes!!!!!!

  Kalofsh sa me bukurs sot.

 6. #6
  i/e rregjistruar 35% Maska e aliu
  Anėtarėsimi
  May 2010
  Vendndodhja
  fier shqiperi
  Postime
  639
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  10
  po ta kEsh vErtEt ditelInDjen sot un per vet e kAm pIrE dHe pO e pi nJi shiShE xhoni pEr ty hAjt 1000 te tJera\
  Meqe eshtE dIte pushimi

 7. #7
  Postues Nderi 45% Maska e ulkina
  Anėtarėsimi
  Oct 2010
  Vendndodhja
  fier albania
  Postime
  2,657
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  11
  gezuar ditelindjen renix te uroj gjithte mirat dhe suksese kudo !! Kalofsh nje dite sa me te bukur e te kendeshme

 8. #8
  Postues Nderi Lirenti-Addicted Maska e TraHaNa
  Anėtarėsimi
  May 2008
  Postime
  1,532
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13
  dhe 100 ReniX

 9. #9
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Faleminderit te gjitheve per Urimet!

  Urdheroni nje fet tort te pregatitur nga mbesat!  dhe per ata qe nuk han embelsirat


 10. #10
  Grusht i Shkathėt 35% Maska e gjendar
  Anėtarėsimi
  Jan 2010
  Vendndodhja
  Dardani
  Postime
  1,281
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  3
  Reputacioni
  11
  Urime Reni dhe 100 tjera te lumtura

 11. #11
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16
  Urime Renix..edhe 100

 12. #12
  Postues Veteran Lirenti-Addicted Maska e olsii
  Anėtarėsimi
  Jan 2012
  Postime
  3,332
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  Urime edhe nje 100 te tjera nga ana ime, shume e mire qenka torta faleminderit.

 13. #13
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  Me ruajte nje cop mua ?

 14. #14
  ♥♥♥Princess♥♥♥ 20% Maska e PinkPrincess
  Anėtarėsimi
  May 2008
  Vendndodhja
  out of space
  Postime
  282
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  12
  Edhe 100 vjeē!

 15. #15
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Urime Reni edhe 100 te lumtura.

 16. #16
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  Ne fakt une kam qene me kalendarin e vjeter dhe tani ma ka nxjerr ditelindjen tende

  Urime, urime, urime, tu realizofshin te gjitha enderrat dhe deshirat (ato qe realizohen, kuptohet ) dhe me nje nuse (pas shkolles, kuptohet )!

 17. #17
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Faleminderit faleminderit per urimet!  Torta avulloj Majdi!

  Emaus, po dhe vjet ne te njejten dit e kam pas hhihihi

 18. #18
  Never_Too_Late Anėtar Nderi Maska e smocking2
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  Ancona, Italy
  Postime
  1,249
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  11
  uppsss...
  qenkam pak me vonese, po besoj se i pranon urimet dhe tani.

  urime! u befsh 100 vjec dhe pac perher fat ne jete. respekt!

 19. #19
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  pa problem!

  Faleminderit per urimin!

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. ReniX
  Nga lovee nė forum Pėrshėndetje dhe Urime
  Pėrgjigje: 73
  Postimi i Fundit: 31-12-2012, 06:34 PM
 2. Studimi: Pranvera tė molis, ja si ta shmangni kėtė
  Nga vaaldr1n nė forum Psikologji-Sociologji-Filozofi
  Pėrgjigje: 10
  Postimi i Fundit: 23-03-2012, 12:13 AM
 3. Pranvera ka nisur sot nė orėn 6:14
  Nga vaaldr1n nė forum Life Style
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 21-03-2012, 03:12 PM
 4. Dhe 100 Pranvera te bukura per Kukllen
  Nga Mima nė forum Pėrshėndetje dhe Urime
  Pėrgjigje: 30
  Postimi i Fundit: 11-02-2010, 12:57 PM
 5. ~*~ Dhe 100 Pranvera te bukura per Kukllen ~*~
  Nga Mima nė forum Pėrshėndetje dhe Urime
  Pėrgjigje: 14
  Postimi i Fundit: 03-03-2008, 03:30 PM