...nje ndjenje...


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 3 prej 3
 1. #1
  Postues Nderi 45% Maska e ulkina
  Anėtarėsimi
  Oct 2010
  Vendndodhja
  fier albania
  Postime
  2,657
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  11

  Zemer ...nje ndjenje...

  Receta Gatimi

  ...Nje ndjenje ... keshtu vendosa tja vija titullin ksaj teme ... nuk eshte ndonje teme apo debat per tu diskutuar .. eshte thjesht dicka qe erdhi krejt natyrshem ... shume nga ne ne kete forum apo qoft dhe jasht saj (ata qe e lexojn) e kane provuar ndjenjen e te qenurit te dashuruar ... po un akoma nuk e di nese e kam provuar kete lloj ndjenje apo jo ... eshte e thjeshte te thuhet ... eshte thjeshte "nje ndjenje" por jo aq e thjeshte per tu provuar .... duken e thjehste ne aparence po eshte e veshtir ne thelb ... eshte nje lloj valleje qe po u fute ne te a del dot me jasht saj ???? ... jeta te ve ne prova nga me te ndryshmet e me te cuditshmet qe mund te ekzistojn ..sic po me ve mua tani .. per shume nga ju ky shkrim do te duket i pa qart i ka kuptimt po duket se ne te vertet qellimi i vertet i ketij shkrimi apo i kesaj teme te jet vertet i till .. i pa qart i pa kuptim .. jo vetem per ju por edhe per mua ... sa shume eshte folur e shkruar per kete ndjenje .. e c'nuk jane thene per te ... kam dhe un per te then dicka ose me sakt per ta perkufizuar kete ndjenje me nje fjal tjeter=> FUQI E MBINATYRSHME DHE "POSHTERUESE" ... e till sepse te ve poshte .. per hir te saj romeo e zhulieta vrane veten ... per hir te saj kan ndodhur shum krime ... per hir te saj njerezit kane marre kercenime .... per hir te saj un ndoshta po vuaj ...........................

 2. #2
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  kush te ka ber ty te vuash moj e hengert ndonje gje ate


 3. #3
  Postues Nderi 45% Maska e ulkina
  Anėtarėsimi
  Oct 2010
  Vendndodhja
  fier albania
  Postime
  2,657
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  11
  ahhahahahhaa asnje labe thjesht me erdhi frymzimi dhe shkruajta dicka

+ Pėrgjigju tek Diskutimi