Ndryshimi Nofkes!


Temė e Mbyllur
Rezultatet nga 1 deri tek 3 prej 3
 1. #1
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31

  Ndryshimi Nofkes!

  Receta Gatimi

  Shenim:
  Mundohuni ta evitoni ndryshimin e nofkes!  -Komunikim-

  Elbasanllija kaloi me emrin mima


  Gjithe te mirat

 2. #2
  i/e rregjistruar 35% Maska e anna
  Anėtarėsimi
  Dec 2006
  Vendndodhja
  france
  Postime
  761
  Reputacioni
  13

  Re: Ndryshimi Nofkes!

  une jame e sinqerte me anna jame e me anna mbeta

 3. #3
  Kung_Fu 35% Maska e daku323
  Anėtarėsimi
  May 2007
  Vendndodhja
  Tir
  Postime
  1,780
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: Ndryshimi Nofkes!

  Mima, e gezofsh targen e re!

Temė e Mbyllur

Tema tė ngjashme

 1. Cfare ndryshimi ka midis bashkejeteses dhe marteses
  Nga kuklla nė forum Psikologji-Sociologji-Filozofi
  Pėrgjigje: 37
  Postimi i Fundit: 06-03-2012, 07:57 PM
 2. Ku eshte ndryshimi?
  Nga ReniX nė forum Barsaleta dhe Humor nė Vite
  Pėrgjigje: 17
  Postimi i Fundit: 31-10-2009, 10:56 AM