Windows 7 w/o SP1 dhe SP1 Media Refresh - Direct Download Links


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 14 prej 14
 1. #1
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,522
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22

  Thumbs up Windows 7 w/o SP1 dhe SP1 Media Refresh - Direct Download Links

  Receta Gatimi

  Pershendetje !

  Kete teme e hapa pak ndryshe nga te tjerat, sepse ketu nuk do te paraqes linke per shkarkim te Windows 7, por vetem versionet e Windows 7, platformat (32 dhe 64bit) dhe gjuhet qe DVD-t e Windows 7 jane te disponueshme per shkarkim. Kush eshte i interesuar per te marre nje Windows 7 DVD ISO ne gjuhen qe preferon, versionin dhe platformen (32 apo 64bit), le ta beje kerkesen ketu dhe un do tja dergoj linkun per shkarkim Direkt apo me Torrent ne PM ! Ju gjithashtu mund te diskutoni mbi Windows 7, te shtroni pyetje, etj ... por linket per shkarkim do ti merrni vetem per PM (Privat Mesazh).


  Windows 7 SP1 x64/x86 eshte i disponueshem per shkarkim si ne vijim:

  Windows 7 Digital River Direct Links
  Windows 7 x86 All Versions:

  Win7-P-Retail-xx-xx-x86.exe: English - Spanish - French - German - Italian - Korean - Swedish - Portuguese - Norwegian - Finnish - Dutch - Danish - Chinese

  setup1.box: English - Spanish - French - German - Italian - Korean - Swedish - Portuguese - Norwegian - Finnish - Dutch - Danish - Chinese
  setup2.box: English - Spanish - French - German - Italian - Korean - Swedish - Portuguese - Norwegian - Finnish - Dutch - Danish - Chinese


  Windows 7 Torrents


  Windows 7 SP1 Digital River Direct Links (previous releases with SP1 included)
  Windows 7 Home Premium English: X86 - X64

  Windows 7 Professional x86: English - Spanish - French - German - Italian - Korean - Swedish - Portuguese - Norwegian - Finnish - Dutch - Danish - Chinese
  Windows 7 Professional x64: English - Spanish - French - German - Italian - Korean - Swedish - Portuguese - Norwegian - Finnish - Dutch - Danish - Chinese

  Windows 7 Ultimate English: X86 - X64  Windows 7 SP1 Media Refresh Digital River Direct Links (5/12/2011 new releases with SP1 included)
  Windows 7 Home Premium x86: English - Spanish - French
  Windows 7 Home Premium x64: English - Spanish - French

  Windows 7 Professional x86: English - Spanish - French - German - Italian - Korean - Swedish - Portuguese - Norwegian - Finnish - Dutch - Danish - Chinese
  Windows 7 Professional x64: English - Spanish - French - German - Italian - Korean - Swedish - Portuguese - Norwegian - Finnish - Dutch - Danish - Chinese

  Windows 7 Professional N x86: English - Spanish - French - German - Italian - Korean - Swedish - Portuguese - Norwegian - Finnish - Dutch - Danish - Chinese
  Windows 7 Professional N x64: English - Spanish - French - German - Italian - Korean - Swedish - Portuguese - Norwegian - Finnish - Dutch - Danish - Chinese

  Windows 7 Ultimate x86: English - Spanish - French
  Windows 7 Ultimate x64: English - Spanish - French


  Windows 7 duhet djegur ne nje DVD (jo CD por DVD !!!) me shpejtsi 4x (kete ju rekomandoj une!) dhe per ta bere kete me se lehti dhe pa paguar asgje, mund ta shkarkoni programin ImgBurn falas nga kėtu. Aktivizimi i Windows 7 behet me nje Loader (Windows 7 Loader by Daz ju rekomandoj qe ta perdorni!) te cilin mund ta shkarkoni nga linket me poshte:

  Mos harroni qe kur te dergoni PM, te shkruani emrin komplet te asaj Windows 7 qe doni ta shkarkoni ! Si psh:Windows 7 SP1 Media Refresh - English x64 ose x86


  Harrova edhe dicka; Shkarkimi i ketyre Windows 7 eshte 100% LEGAL dhe DIREKT NGA MICROSOFT !


  Nese ju ka pelqyer kjo teme, mos nguroni ta ndani me miqt tuaj ne Facebook, Twitter apo Google + ! Pėr Lirenti.com - iceman 2012

 2. #2
  i/e rregjistruar 35% Maska e albanianboy
  Anėtarėsimi
  May 2011
  Vendndodhja
  Nė mendjen tėnde!
  Postime
  776
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  9
  Windows 7 Ultimate x86: English pm please bro xDDDD

 3. #3
  i/e rregjistruar 20% Maska e nigji
  Anėtarėsimi
  Dec 2006
  Vendndodhja
  Rubiku, Lezhƫ, Albania, Albania
  Postime
  192
  Reputacioni
  0
  Windows 7 Professional sp1 x86: English - Spanish - French - German - Italian - Korean torrente

 4. #4
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,522
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga nigji Lexo postimin
  Windows 7 Professional sp1 x86: English - Spanish - French - German - Italian - Korean torrente
  OK, por ne cilen gjuhe ? Se ketu i ke cekur te gjitha gjuhet, apo ti dergoj te gjith linkat ne gjuhet qe ke shkruajtur ?

 5. #5
  i/e rregjistruar Maska e Ervis Lika
  Anėtarėsimi
  May 2013
  Vendndodhja
  Peshkopia, Dibƫr, Albania, Albania
  Postime
  1
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  Pershendetje!A mund te me sjellni linkun e windows 7 x86 ,ju lutem!Kalofshit bukur.

 6. #6
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,522
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Ervis Lika Lexo postimin
  Pershendetje!A mund te me sjellni linkun e windows 7 x86 ,ju lutem!Kalofshit bukur.
  duhet te prezantoheni ne forum se pari!

 7. #7
  i/e rregjistruar 20% Maska e jomina
  Anėtarėsimi
  Jul 2008
  Postime
  181
  Reputacioni
  11
  Pėrshėndetje.A mund tė mė dėrgoini me PM Windows 7X86 SP1 anglisht(Windows 7 Loader by Daz ku ta marr se linket nuk janė)Faleminderit.

  - - - Updated - - -

  Harrova tė theksoj nė se mundesh linku tė jetė pėr torrent.Faleminderit.

 8. #8
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,522
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga jomina Lexo postimin
  Pėrshėndetje.A mund tė mė dėrgoini me PM Windows 7X86 SP1 anglisht(Windows 7 Loader by Daz ku ta marr se linket nuk janė)Faleminderit.

  - - - Updated - - -

  Harrova tė theksoj nė se mundesh linku tė jetė pėr torrent.Faleminderit.
  derguar me mesazh privat sipas kerkeses!

 9. #9
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Shume mire e ke bere keshtu

 10. #10
  i/e rregjistruar 20% Maska e Atlantis
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Postime
  299
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  Po Windows 8 Pro 32 bit,a mundesh me ma gjetė?

 11. #11
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,522
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Atlantis Lexo postimin
  Po Windows 8 Pro 32 bit,a mundesh me ma gjetė?
  derguar me mp edhe ty sipas kerkeses.

 12. #12
  i/e rregjistruar 20% Maska e Atlantis
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Postime
  299
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga vaaldr1n Lexo postimin
  derguar me mp edhe ty sipas kerkeses.
  Falemnderit vaaldrin por utorrenti nuk po e hap kėtė torrent apo magnet link.

 13. #13
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,522
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Atlantis Lexo postimin
  Falemnderit vaaldrin por utorrenti nuk po e hap kėtė torrent apo magnet link.
  gabimi jem, tash besoj qe bon.

  Me t'mira.

  edit: Ta dergova edhe direkt link (dmth pa torrent, nese nuk mundesh me shkarku me torrent, e merr me link direkt).

 14. #14
  i/e rregjistruar 20% Maska e Atlantis
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Postime
  299
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  Falemnderit vaaldr1n po qysh muj me aktivizu?

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. FALAS : shto Windows Media Center tek Windows 8 Pro
  Nga TraHaNa nė forum Microsoft Windows
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 27-10-2012, 12:57 AM
 2. Windows XP Professional SP3 direct link per shkarkim
  Nga vaaldr1n nė forum Microsoft Windows
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 17-11-2010, 10:34 PM