Shpreh ndjenjat e momentit me nje foto


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 15 nga 15 FillimiFillimi ... 5101112131415
Rezultatet nga 281 deri tek 283 prej 283
 1. #281
  Postues Nderi Lirenti-Addicted Maska e TraHaNa
  Anėtarėsimi
  May 2008
  Postime
  1,532
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13

 2. #282
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Pak a shume...

  wpid-who-me.jpeg

 3. #283
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,522
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  avatari im e pershkruan me se miri!

+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 15 nga 15 FillimiFillimi ... 5101112131415

Tema tė ngjashme

 1. Pershkruani ndjenjen e momentit me foto!
  Nga labja nė forum Galeria Fotografike
  Pėrgjigje: 22
  Postimi i Fundit: 12-10-2013, 01:09 PM
 2. Magjia e ngjyrave dhe ndjenjat qė na shkaktojnė
  Nga Erinaa nė forum Bukuri dhe Estetikė
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 07-08-2013, 11:21 PM
 3. Ndjenjat!
  Nga Altin111 nė forum Romanca
  Pėrgjigje: 9
  Postimi i Fundit: 09-09-2012, 06:46 PM
 4. Gjestet, ndjenjat dhe mendimet e meshkujve
  Nga labja nė forum Psikologji-Sociologji-Filozofi
  Pėrgjigje: 6
  Postimi i Fundit: 06-03-2012, 07:51 PM
 5. Kėnga me e bukur Shqiptare e momentit
  Nga djalikeq nė forum Muzika Shqiptare dhe e Huaj
  Pėrgjigje: 17
  Postimi i Fundit: 04-11-2010, 03:34 PM