Shkruani emrin tuaj Me Shkronja Te Vecanta


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 8 prej 8
 1. #1
  Abdullah Autorė Maska e abdullah92
  Anėtarėsimi
  Jun 2009
  Vendndodhja
  Pc
  Postime
  1,517
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  10

  Wink Shkruani emrin tuaj Me Shkronja Te Vecanta

  Pershendetje Antare Te Forumit Lirenti.com

  Nje Menyre Shume e mire per tu ruajtur Nga Vjedhesit e Fjalkalimeve eshte te shkruani Paswordin me numra apo shkronja te veshtira.

  Sot do te Postoj Disa Shkronja dhe foma Qe Nuk Ndodhen ne tastjeren tuaj ne menyre qe tju ndihmoje sadopak ne ruajtjen e Fjakalimeve tuaja.

  Fillojme

  Shkronjat


  ( A )
  ª Ā ā Ă ă Ą ą Ǎ ǎ Ǻ ǻ Α Δ Λ ά α λ Ά а ۸ ก ถ ภ
  ฤ ล ส อ ฮ Ạ ạ Ả
  ả Ấ ấ Ầ ầ Ẩ ẩ Ẫ ẫ Ậ ậ Ắ ắ Ằ ằ Ẳ ẳ Ẵ ẵ Ặ ặ
  À Á
  Â Ã Ä
  Å ą á ā
  ã ä å


  (
  B )
  Β β ъ Ḃ ḃ Ḅ ḅ Ḇ ḇ ь в ฿ Ъ Ь

  ( C )
  ¢ © Ć ć ₡ Ĉ ĉ Ċ ċ Č č
  ς ζ С с ๔ ๕ € Ç ē

  ( D )
  Ď Ḋ ḋ Ḍ ḍ Ḏ ḏ Ḑ ḑ Ḓ ḓ ď Đ đ
  δ ₫

  ( E )
  Ē ē Ĕ ĕ Ė ė Ę ę Ě € ě Έ Ε Ξ Σ έ ε ξ Ё Є З е з э ё є
  ع غ ٤ Ẹ ẹ Ẻ ẻ Ẽ ẽ Ế
  ế Ề ề Ể ể Ễ ễ Ệ ệ È É
  Ê č é ź

  ( F )
  ₣ Ḟ ḟ ƒ

  ( G )
  Ĝ ĝ Ğ ğ Ġ ġ Ģ ģ

  (
  H )
  Ĥ ĥ Ħ ħ Ή Η Ч н ч ђ ћ њ

  ( I )
  ¡ ¹ Ĩ ĩ Ī ī Ĭ ĭ
  Į į İ ı Ί ΐ Ι Ϊ ί ι ϊ ї เ Ỉ ỉ Ị ị

  ( J )
  Ĵ ĵ Ј ј

  ( K )
  Ķ
  ķ ĸ Κ κ Ќ К к ќ Қ қ Ҝ ҝ

  ( L )
  £ ¦ Ĺ ĺ Ļ ļ Ľ ľ Ŀ ŀ Ł ł ℓ ๘ ๔ ๕

  (
  M )
  M ₥ Ḿ ḿ Ṁ ṁ Ṃ ṃ ๓ ๗ м

  ( N )
  Ń ń Ņ ņ Ň ň ʼn Ŋ ŋ Ν ή η π И
  ₦ ห Й и й п א

  ( O )
  º ¤ Ō ō Ŏ ŏ Ő ő Ơ ơ Ǒ ǒ Ǿ ǿ Ό Θ
  Ф Φ φ ф θ o O σ ό ס ם ۵ ٥ ه ๏ ๐ ๑ Ọ ọ Ỏ ỏ Ố ố Ồ ồ Ổ ổ Ỗ ỗ Ộ ộ Ớ ớ Ờ ờ Ở
  ở Ỡ ỡ Ợ ợ

  ( P )
  P Ṕ ṕ Ṗ ṗ p ρ ק

  ( R )
  Ŕ ŕ Ŗ ŗ Ř ř Г
  ṙ Ṛ ṛ Ṝ ṝ Ṟ ṟ Я г я ѓ

  ( S )
  § Ś ś Ŝ ŝ Ṡ ṡ Ṣ ṣ Ṥ Ṧ ṥ ṧ Ṩ ṩ Ş ş
  ѕ $ S

  ( T )
  Ţ ţ Ṫ ṫ Ṭ ṭ ṯ Ṱ ṱ ẗ Ť ť Ŧ ŧ т τ

  ( U )
  ų
  µ Ũ ũ Ū ū Ŭ ŭ Ů ů Ű ű Ų ų Ư ư Ǔ ǔ Ǖ ǖ Ǘ ǘ Ǚ ǚ Ǜ ǜ μ Џ Ц ц џ ข ฃ ช ซ ฌ ญ
  น บ ป ม ย ษ ห Ụ ụ Ủ ủ Ứ ứ Ừ ừ Ử ử Ữ ữ Ự ự υ

  ( V )
  ΰ ν Ṽ ṽ Ṿ ṿ
  υ ϋ ύ ט ۷ √

  ( W )
  Ŵ ŵ ω ώ Ш Щ ш щ ש ผ ฝ พ ฟ ฬ Ẁ ẁ Ẃ ₩ ẃ Ẅ ẅ ₩

  (
  X )
  χ Ẋ ẋ Ẍ ẍ Ж ж

  ( Y )
  „ γ Ŷ ŷ Ύ Ψ Ϋ ψ Ў Ч ч ў ע ץ צ Ỳ ỳ Ỵ
  ỵ Ỷ ỷ Ỹ ỹ

  ( Z )
  Ź ź Ẑ ẑ Ẓ ẓ Ẕ ẕ Ż ż Ž
  Vazhdojme me Forma te ndryshme  ஓ ஔ ஜ ஞ ௯ ௮ ி ஞ ஜ ↔ ↕ ◘ ◙ ﻬ ҳҲҳ ۝ ╦ ╩
  § ▲ ♦ ¶ ∩ $ ¼ ½ ¾ x » « ╚ ╝ ♫
  ♪ ♪ இ ௲ ூ ஃ ஊ ஏ ஐ ஒ ஓ ஔ ஜ ஞ ௯ ௮ ி ஞ ஜ ↔
  ↕ ﻬ ҳҲҳ ± Ψ۝ ╦ ╩ § ▲ ♦ ¶ ∩ $ ¼
  ½ ¾ x » « ♫ ♪ ♪ ஐ ღ ♥ ♠ ♣ の あ 。 °
  º ¤ • ㊈ ㊉ ㊊ ㊋ ㊌ ㊍ ㊎ ㊏ ㊐ ㊑ ㊒
  ㊓ ㊔ ㊕ ㊖ ㊗ ㊀ ㊁ ㊂ ㊃ ㊄ ㊅ ㊆ ㊇ ╬ ♂ ♀ →
  ← ▪ ▄ █ ▌ © ® ░ ▒ ▒ ▓ ◊ の ω ∏ √ ∩ ¤ ∞
  ≡ ◊ ╠ ═ ╝ ▫ □ » « εļз ± җ ۝ ௩ ௪
  ௫ ௬ ௭ ௮ ௯ ௰ ௱ ௲ ४ ५ ६ ७ ८ ९॑ ॒ ॓ ॔ क़ ख़
  ग़ ज़ ड़ ढ़ फ़ य़ ॠ ॡ ॢ ॣ । ॥ ० १ ा
  ि ी ु ू ृ ँ ं ः ॄ ॅ ॆ े ै ॉ ॊ ो ौ ् ़ ॐ २
  ை ३ ஹ ஸ ௮ ன ப ம உ ஊ ௌ ொ இ
  لّـّـّّا ® © җ ๑ ಕ °¹²³ ◊ の Ψ № ∑ ξ ζ ≠ ─ = ≈
  ≌ ۩ ๑ ۞ ō ε ┘ ┌ ╬ Θ ™
  ۣ۞ ₪ ∂ ‡ ‼ ფ ბ გ დ ხ ჯ ჰ ჱ ე ป ผ ฝ พ ฟ ภ ม ย ร ฤ
  ล ฦ ว ศ ษ ส • ¬ Ø Æ ·
  ± 俞 * ø ツ ❡ ❧ ҳ̸Ҳ̸ҳ ^ Ξ 【寝室】 三 団 θ 皿Θ ε 人 中 朝 ∬ 向
  鹵 彡 ∫ ≤ ≥ ▪ ▫ ◊ ∑ σ
  エ トォ ^= ζ ∂ “Æ` ¦ ● ε ーメ ノ Φ שׂ ¤ µ ÷ 这 真 漂 亮 好 温 馨
  敬 語 今 日 ち ゃ ん は 漫
  画 音 楽 동 방 신 기 今 天 我 就 知 道 自 己 す べ て を 見 失 雪 化 粧 桜 色 舞
  う こ ろ -中 島 美 嘉
  今 の 気 持 ち 私 の 事 何 聞 い て ね無 理 ╬ ╫ ╪ ╩ ╨ ╧ ╦ ╥ ╤ ╣ ╢ ╡ ╟╞╝
  ╜ ╛ ╙ ╘╗ ╖ ╔
  ╔ ╓ ╒═ ┼ ┴┬├┘└┐│─⌡⌠⌐ π̲̲͡͡ ㎯ く ¿ … ︻ ﹌ ︼ ﹎ ﹋ 
  ﹀ ︿ ︾ ︽ ﹊ ︵
  ︷ ︶ ︸ ︹ ︺ ะ ※ ℃ ℅ ℉ Ⅰ ℡ Ⅰ Ⅱ Ⅲ Ⅳ Ⅴ Ⅵ Ⅶ Ⅷ Ⅸ Ⅹ Ⅺ Ⅻ ⅶ ⅷ ↖ ↗ ↘ ↙
  ∝ ∞ ∟ ∠ ∥
  ∧ ∨ ∮ ∴ ∵ ∶ ∷ ≮ ≯ ⊕ ⊙ ⊿ ⌒ ① ② ③ ④ ⑤ ⑥ ⑦ ⑧ ⑨ ⑩ ⑴ ⑵ ⑶ ⑷ ⑸ ⑹ ⑺ ⑻
  ⑼ ⑾ ⑿ ⒀
  ⒁ ⒂ ⒃ ⒄ ⒅ ⒆ ⒇ ⒈ ⒉ ⒊ ⒋ ⒌ ⒍ ⒎ ⒏ ⒐ ⒑ ⒒ ⒓ ⒔ ⒕ ⒖ ⒗ ⒘ ⒙ ⒚ ⒛ ▁ ▂ ▃ ▄ ▅
  ▆ ▇ █
  ▉ ▊ ▋ ▌ ▍ ▎ ▏ ▓ ▔ ⊹ ⊱ ⋛ ⋋ ⋌ ⋚ ⊰ ⊹◑ ﹏ √ ╮ ╭ ╯ ╰ ㋡ ↘ △ ◐ ☎ ☏▕ ■ □⊹『
  ❀ ❣
  ☇ ☃ 』 ♧ ⊹ ▲ △ ▼ ▽ ◆ ◇ ○ ◎ ● ◢ ◣ ◤ ◥ ★ ☆ ☉ ⺁ ⺄ ⺈ ⺋ ⺌ ⺧ ⺪ ⺮ ⺳ ⺷ ⺶ ⺻ ⻊

  ⿱ ⿲ ⿳ ⿴ ⿵ ⿶ ⿷ ⿸ ⿹ ⿺ 、 。 〃 々 〆 〇 「 」 『 』 〒 〓 〝 〞 〡 〢 〣 〤 〥 〦 〧 〨 〩 ぁ あ

  い ぅ う ぇ え ぉ お か が き ぎ く ぐ け げ こ ご さ ざ し じ す ず せ ぜ そ ぞ た だ ち ぢ っ つ づ て

  と ど な に ぬ ね の は ば ぱ ひ び ぴ ふ ぶ ぷ へ べ ぺ ほ ぼ ぽ ま み む め も ゃ や ゅ ゆ ょ よ ら り

  れ ろ ゎ わ ゐ ゑ を ん ゛ ゜ ゝ ゞ ァ ア ィ イ ゥ ウ ェ エ ォ オ カ ガ キ ギ ク グ ケ ゲ コ ゴ サ シ ジ

  ズ ン ヱ ボ ペ ル リ ㄕ ー ヾ ヽ ㄓ ㄥ ㄦ ㄩ ㈠ ㈡ ㈢ ㈣ ㈤ ㈥ ㈦ ㈧ ㈨ ㈩ ㈱ ㊣ ㎎ ㎏ ㎜ ㎝ ㎞ ㎡ ㏄ ㏎

  ㏒ ㏕ 乀 乁 丿 丶 丷 乛 乊 么 乙 亠 二 亻 亼 亽 亾 仒 代 仚 他 亮 介 付 侗 侐 佢 佑 佛 伮 侘 伶 侽 俘 倄

  佬 决 内 冖 冂 冫 公 凸 冺 冹 冷 匚 勺 匸 卝 卞 卜 卯 厃 枥 枤 柱 窋 窮 端 窶 竦 窪 竲 笕 笏 童 窕 穭 穙

  竱 轪 轸 轲 輍 輄 辖 轷 輏 軰 陋 陁 阝 阥 闪 闦 鱍 鰳① ② ③ ④ ⑤ ⑥ ⑦ ⑧ ⑨ ⑩ ⑪ ⑫ ⑬ ⑭ ⑮ ⑯ ⑰

  ⑲ ⑳ ⓐ ⓑ ⓒ ⓓ ⓔ ⓕ ⓖ ⓗ ⓘ ⓙ ⓚ ⓛ ⓜ ⓝ ⓞ ⓟ ⓠ ⓡ ⓢ ⓣ ⓤ ⓥ ⓦ ⓧ ⓨ ⓩ 鰚 鯳 鯿 ↨ ΅ ㉿ ⅓

  ⅛ ⅜ ⅝ ⅞ ↚ ↛ ↜ ↝ ↞ ↟ ↠ ↡ ↢ ↣ ↤ ↥ ↦ ↧ ↩ ↪ ↫ ↬ ↭ ↮ ↯ ↰ ↱ ↲ ↳ ↴ ↵ ↶ ↷ ↸ ↹

  ↻ ↼ ↽ ↾ ↿ ⇀ ⇁ ⇂ ⇃ ⇄ ⇅ ⇆ ⇇ ⇈ ⇉ ⇊ ⇋ ⇌ ⇍ ⇎ ⇏ ⇐ ⇑ ⇒ ∛ ∜ ∡ ∢ ∤ ∦ ∭ ∮ ∯ ∰ ∱

  ∳ ∶ ∸ ∹ ∻ ∾ ≂ ≁ ≃ ≄ ≅ ≆ ≇ ≈ ≉ ≊ ≋ ≌ ≍ ≎ ≏ ≔ ≕ ≖ ≗ ≘ ≙ ≚ ≛ ≜ ≝ ≞ ≟ ≠ ≡

  ≣ ≨ ≩ ≬ ≭ ≮ ≯ ≰ ≱ ≲ ≳ ≴ ≵ ≶ ≷ ≸ ≹ ≽ ≾ ≿ ⊀ ⊁ ⊃ ⊂ ⊄ ⊅ ⊆ ⊇ ⊈ ⊊ ⊋ ⊌ ⊍ ⊎ ⊏

  ⊑ ⊒ ⊓ ⊔ ⊕ ⊖ ⊗ ⊘ ⊚ ⊛ ⊜ ⊝ ⊞ ⊟ ⊠ ⊡ ⊢ ⊣ ⊤ ⊥ ⊦ ⊧ ⊨ ⊩ ⋒ ⋓ ⋔ ⋕ ⋖ ⋗ ⋘ ⋙ ⋚ ⋛ ⋜

  ⋫ ⋬ ⋪ ⋩ ⋨ ⋧ ⋣ ⋢ ⌂ ⌠ ⌡ ║ ╽ ╿ ☀ ☁ ☂ ☃ ☄ ★ ☆ ☇ ☈ ☉ ☊ ☋ ☌ ☍ ☎ ☐ ☑ ☒ ☓ ☚ ☛

  ☝ ☟ ☠ ☡ ☢ ☣ ☤ ☧ ☪ ☫ ☬ ☭ ♃ ☮ ☯ ☰ ☱ ☲ ☳ ☴ ☵ ☶ ☷ ☸ ☹ ☺ ☻ ☼ ☽ ☾ ☿ ♀ ♁ ♂ ♃

  ♅ ♆ ♇ ♈ ♉ ♊ ♋ ♌ ♍ ♎ ♏ ♐ ♑ ♒ ♓ ♔ ♕ ♖ ♗ ♘ ♙ ♚ ♛ ♜ ♝ ♞ ♟ ♠ ♡ ♢ ♣ ♤ ♥ ♦ ♧

  ♩ ✁ ✂ ✃ ✄ ✆ ✇ ✈ ✉ ✌ ✍ ✎ ✏ ✐ ✑ ✒ ✓ ✔ ✕ ✖ ✗ ✘ ✙ ✚ ✛ ✜ ✣ ✤ ✥ ✦ ✩ ✪ ✬ ❀ ✿

  ✽ ✼ ✻ ✺ ✹ ✸ ✷ ✶ ✵ ✴ ✳ ✲ ✱ ✰ ✯ ✮ ✭ ❁ ❂ ❃ ❄ ❅ ❆ ❇ ❈ ❉ ❊ ❋ ❍ ❏ ❐ ❑ ❒ ❖ ❛

  ❝ ❞ ❡ ❢ ❣ ❤ ❥ ❦ ❧ ➳ ➴ ➵ ➶ ➷ ➸ ➹ ➺ ➻ ➼ ➽ ➾ ➙ ➚ ➘ ➟ ➠ ➣ ➢ ➤ ➥ ➦ ➧ ➨ Ѿ 〴

  〄 〆 ₢ ₠ ξ ١ ٢ ٣ ٤ ٥ ٦ ٧ ٨ ٩ ✿ ‘ ’ ‚ ‛ “ ” „ ' , . ; ′ ″ ¦ | ˛“ ` ˆ ˇ
  ˘
  ^ ` ˉ ˜ ˝ ø ̺ ̪ ̫ ̬ ̭ ̾ ̐ ̒ ̄ ̅ ̵ ̱ ̲ ̷ ̙ ̘ ְ ֱֿ ֲ ֳ ִ ֵ ַ ָ ֹ ֻ ּ ֽ
  ־
          ┌ ┍ ┎ ┏ ┐ ┑ ┒ ┓ └ ┕ ┖ ┗ ┘ ┙ ┚ ┛ ├ ┝ ┞ ┟ ┠ ┢ ┣ ┤ ┥ ┦ ┧

  ┩ ┪ ┫ ┬ ┭ ┮ ┯ ╃ ╂ ╁ ╀ ┿ ┾ ┽ ┼ ┻ ┺ ┹ ┸ ┷ ┶ ┵ ┴ ┳ ┲ ┱ ┰ ╄ ╅ ╆ ╇ ╈ ╈ ╉ ╊

  ═ ║ ╒ ╓ ╔ ╕ ╖ ╗ ╘ ╙ ╚ ╛ ╬ ╫ ╪ ╩ ╨ ╧ ╦ ╥ ╤ ╣ ╢ ╡ ╠ ╟ ╞ ╝ ╜ ご ﹢ ﹡ ﹄ ﹃ ﹂

  ~ ˇ ι ± ÷ ⊥ ∷ ∑ ∏ ∫ ∪ ∩ ∥ ∧ ∨ ∠ ⌒ 〕 〔 〩 〦 〧 〨 〥 〣 〤 〢 〡 〈 〉 ﹝ ﹞ ↑ ←

  ↓ ↖ ↗ ↘ ↙ ƸӁƷ ۵ ㋡ 曲 ʘ ʚ 冫  Shpresoj tju kem ndihmuar sadopak.

  Abdullah-Lirenti.com

  1z70sgpjpg.gif

 2. #2
  1shi VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,446
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  20
  flm abdullah, te bukura qenkan

 3. #3
  Never_Too_Late Anėtar Nderi Maska e smocking2
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  Ancona, Italy
  Postime
  1,249
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  10
  flm po si mund te shkruhen keto shkronja kur nuk jane ne tastiere?

 4. #4
  1shi VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,446
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  20
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga smocking2 Lexo postimin
  flm po si mund te shkruhen keto shkronja kur nuk jane ne tastiere?
  nuk jane ne tastiere, por eshte nje menyer qe mund ti hapesh ne PC por se di si ishte se e kam harruar

  ama ekziston menyra

 5. #5
  Abdullah Autorė Maska e abdullah92
  Anėtarėsimi
  Jun 2009
  Vendndodhja
  Pc
  Postime
  1,517
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  10
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga smocking2 Lexo postimin
  flm po si mund te shkruhen keto shkronja kur nuk jane ne tastiere?
  I Ruan ne Nje Dokument dhe pastaj i Ben Copy Paste

 6. #6
  Chicago Boss 35% Maska e Al Capone
  Anėtarėsimi
  Jan 2012
  Vendndodhja
  Jashte Shtetit
  Postime
  560
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  7
  Keto qenkin mir kur duam ndonje karakter special!

  Copy/Paste!

 7. #7
  i/e rregjistruar 35% Maska e aliu
  Anėtarėsimi
  May 2010
  Vendndodhja
  fier shqiperi
  Postime
  639
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  9
  mendojini dhe keto simbole sikur te perdoreshin neper passw nuk do kishte cracker ti thyente

 8. #8
  Abdullah Autorė Maska e abdullah92
  Anėtarėsimi
  Jun 2009
  Vendndodhja
  Pc
  Postime
  1,517
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  10
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga smocking2 Lexo postimin
  flm po si mund te shkruhen keto shkronja kur nuk jane ne tastiere?
  Per ti gjetur ne campjuter atehere vepro keshtu Kliko Run Dhe Shkruaj kete charmap
  dhe te del nje faqe me keto shkronjat .

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Shkruani emrin tuaj nė Kinezēe
  Nga abdullah92 nė forum Kuriozitete
  Pėrgjigje: 7
  Postimi i Fundit: 30-11-2013, 12:50 PM
 2. Pjate parė & Gjellė: Si tė dekoroni Pjatat tuaj pėr raste tė veēanta
  Nga lovee nė forum Kuzhina Shqiptare dhe e Huaj
  Pėrgjigje: 20
  Postimi i Fundit: 17-06-2011, 10:12 PM
 3. Imazhe te krijuar me Shkronja!
  Nga MAJDI nė forum Galeria Fotografike
  Pėrgjigje: 6
  Postimi i Fundit: 20-06-2010, 12:21 AM
 4. modifikoni Emrin tuaj ne MSN
  Nga Coca-Cola nė forum Microsoft Windows
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 10-08-2008, 06:07 PM