3 Libra per C++ Shqip


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 4 prej 4
 1. #1
  Abdullah Autorė Maska e abdullah92
  Anėtarėsimi
  Jun 2009
  Vendndodhja
  Pc
  Postime
  1,517
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  12

  Post 3 Libra per C++ Shqip

  Receta Gatimi

  Ketu do i postoj 3 libra per C++

  -> Autor i ketyre librave eshte: Agni Dika
  -> Librat perdoren ne Universitetin e Prishtines dhe me duket edhe ate te Tetoves.
  -> Per ata qe deshirojne te mesojne C++ si dhe deshirojne te vazhdojne studimet ne keto universitete mund ti mesojne keto libra.

  1. Baza e Programimit ne C++


  Kliko Ketu


  -----------------------
  2. Algoritmet C++


  Kliko Ketu
  -----------------------
  3. Programimi i orjentuar ne Objekte


  Kliko Ketu  1z70sgpjpg.gif

 2. #2
  i/e rregjistruar Maska e eltirecords
  Anėtarėsimi
  Dec 2012
  Postime
  1
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  faleminderit. je i madh

 3. #3
  i/e rregjistruar 10% Maska e miri01
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Postime
  24
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga abdullah92 Lexo postimin
  Ketu do i postoj 3 libra per C++

  -> Autor i ketyre librave eshte: Agni Dika
  -> Librat perdoren ne Universitetin e Prishtines dhe me duket edhe ate te Tetoves.
  -> Per ata qe deshirojne te mesojne C++ si dhe deshirojne te vazhdojne studimet ne keto universitete mund ti mesojne keto libra.

  1. Baza e Programimit ne C++


  Kliko Ketu


  -----------------------
  2. Algoritmet C++


  Kliko Ketu
  -----------------------
  3. Programimi i orjentuar ne Objekte


  Kliko Ketu  1z70sgpjpg.gif
  A mund ti nxjeresh linket perseri sepse nuk punojne?

  P.s teme e vjeter por me duhen keto libra me patjeter.
  Faleminderit

 4. #4
  Postues Nderi Lirenti-Addicted Maska e TraHaNa
  Anėtarėsimi
  May 2008
  Postime
  1,532
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13
  Kodi:
  http://www.agnidika.net/shkarkime-librash.html

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. 10 Libra Shqip per femije
  Nga carolina nė forum Vogėlushėt Shqiptarė
  Pėrgjigje: 18
  Postimi i Fundit: 23-11-2014, 02:34 PM
 2. Libra per Kompjuterat
  Nga ani milan nė forum Guida, Kėshilla dhe truke
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 06-09-2012, 09:28 PM
 3. Libra te autoreve Shqipetare ne iBook ?
  Nga PoLiGrAfIkSi nė forum Shkrimtarė Shqiptarė
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 29-06-2012, 04:43 PM
 4. Fjalori me i goditur shqip- shqip :lol:
  Nga EMAUS nė forum Barsaleta dhe Humor nė Vite
  Pėrgjigje: 6
  Postimi i Fundit: 25-01-2010, 10:18 PM
 5. Kerkese per libra elektronike
  Nga armendi1984 nė forum Pyetni Ekspertėt e Informatikės
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 13-07-2008, 08:21 PM