Njerėzit qė jetojnė si … minj nė kafaze (foto lajm)


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 2 prej 2
 1. #1
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19

  Njerėzit qė jetojnė si … minj nė kafaze (foto lajm)

  Receta Gatimi

  Hong Kong ėshtė njė nga qytetet mė tė pasura nė botė ku do gjesh shtėpitė dhe makinat mė tė shtrenjta nė botė.
  Por ajo ka njė anė tė errėt. Pra errėt qė nėse ju arrijnė tė durojnė dhe tė shohim se ēfarė fsheh ky qytet misterioz.. Fotografi britanik Brian Cassey gjeti mijėra njerėz qė jetojnė nė kafaze.

  maksimum 2 metra tė gjatė, por janė edhe mė tė shtrenjtėt se ashtu personi ka edhe mundėsinė qė qėndroi nė kėmbė.


  Kėto banesa ndodhen nė ndėrtesa tė shkatėrruara dhe qiramarrėsit ndajnė edhe tualetet qė dhe ato nė gjendje tė keqe.[

  Alternative tjetėr ėshtė nė rrugė…

 2. #2
  Postues Veteran Lirenti-Addicted Maska e olsii
  Anėtarėsimi
  Jan 2012
  Postime
  3,332
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  O bobo paska keq e me keq

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Foto Lajm!
  Nga ReniX nė forum Shtypi i Ditės
  Pėrgjigje: 123
  Postimi i Fundit: 06-06-2013, 09:17 PM
 2. Hapet kafeneja pėr macet (FOTO LAJM)
  Nga olsii nė forum Kuriozitete
  Pėrgjigje: 11
  Postimi i Fundit: 09-05-2012, 04:19 PM
 3. Ushtarit i bie tė fikėt nga Kate Middleton (FOTO LAJM)
  Nga olsii nė forum Ngjarje Nėpėr Botė
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 18-03-2012, 06:20 PM
 4. Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 23-02-2012, 01:30 PM
 5. Zbulohet shpella nė Hėnė ku mund tė jetojnė njerėzit
  Nga Erdi nė forum Ngjarje Nėpėr Botė
  Pėrgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 28-03-2011, 05:30 PM