Sot takova nje forumist/e dhe msn-ist/e


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 1 nga 2 12 I funditI fundit
Rezultatet nga 1 deri tek 20 prej 34
 1. #1
  Anėtarė i Nderuar 35% Maska e kuklla
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  europe
  Postime
  2,096
  Reputacioni
  15

  Sot takova nje forumist/e dhe msn-ist/e

  Receta Gatimi

  ke takoni nga grupi

 2. #2

  Re: sot takova nje forumist/e dhe msn-ist/e

  Laken

 3. #3
  i/e rregjistruar 20% Maska e LAKJA
  Anėtarėsimi
  Apr 2007
  Vendndodhja
  TIRANE
  Postime
  164
  Reputacioni
  0

  Re: sot takova nje forumist/e dhe msn-ist/e

  DAKUN DHE ALTININ

 4. #4
  Kung_Fu 35% Maska e daku323
  Anėtarėsimi
  May 2007
  Vendndodhja
  Tir
  Postime
  1,780
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: sot takova nje forumist/e dhe msn-ist/e

  O ca ke bo, O ca ke bo????

 5. #5
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31

  Re: sot takova nje forumist/e dhe msn-ist/e

  shpresoj te takoj shume kete fundvit....

 6. #6
  Anėtarė i Nderuar 35% Maska e kuklla
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  europe
  Postime
  2,096
  Reputacioni
  15

  Re: sot takova nje forumist/e dhe msn-ist/e

  reni sa veta takove?

 7. #7

  Re: sot takova nje forumist/e dhe msn-ist/e

  Renix, Dakun, Laken

 8. #8
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31

  Re: sot takova nje forumist/e dhe msn-ist/e

  une ditet e fundit kam takuar Dakun dhe Altinin dhe Nertin

 9. #9
  Kung_Fu 35% Maska e daku323
  Anėtarėsimi
  May 2007
  Vendndodhja
  Tir
  Postime
  1,780
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: sot takova nje forumist/e dhe msn-ist/e

  Nga te gjithe forumistat kam takuar: Altinin, Renix, Laken, Gentin. Kemi shume plane per kete vit. Te shohim se sa do te te realizohen!

 10. #10
  i/e rregjistruar 35% Maska e Insomnia
  Anėtarėsimi
  Dec 2006
  Vendndodhja
  Atje ku nuk je ti
  Postime
  643
  Reputacioni
  13

  Re: sot takova nje forumist/e dhe msn-ist/e

  Nje takim mjaft interesant….. Ne Paris bashke me mimen… impressionet e mija jane dhe do te jene gjithmone pozitive: vajze e embel, e mire, e thjeshte dhe shume e respektueshme! Merci Mima per kohen e kaluar se bashku <img src=\"{SMILIES_PATH}/icon_exclaim.gif\" alt=\"\" title=\"Exclamation\" /> <img src=\"{SMILIES_PATH}/icon_biggrin.gif\" alt=\"\" title=\"Very Happy\" />

 11. #11
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31

  Re: sot takova nje forumist/e dhe msn-ist/e

  me behet qefin qe ja keni kaluar mire. shume shume

 12. #12
  ♡ KaFe Pa SHeQeR ♡ Moderator Maska e Mima
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  N'shpi (^_^)
  Postime
  2,568
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16

  Re: sot takova nje forumist/e dhe msn-ist/e

  Flm dhe ty Insomnia , kalova momente te kendeshme

  PS: Mos harro te me thuash heren tjeter qe vjen

 13. #13
  i/e rregjistruar 35% Maska e Insomnia
  Anėtarėsimi
  Dec 2006
  Vendndodhja
  Atje ku nuk je ti
  Postime
  643
  Reputacioni
  13

  Re: sot takova nje forumist/e dhe msn-ist/e

  Hehe, kete radhe takohemi ne Shqiperi.... Veshtire te vi serisht ne France, 2 here mjaftojne, edhe pse ja vlen...!
  Ose ose Itali, 1 gote vere e ke te paguar nga ana ime....! Kuptohet e perzire me uje, se te ben dam!

 14. #14
  ♡ KaFe Pa SHeQeR ♡ Moderator Maska e Mima
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  N'shpi (^_^)
  Postime
  2,568
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16

  Re: sot takova nje forumist/e dhe msn-ist/e

  po, po me uje se behem e kuqe una ....

 15. #15
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10

  Re: sot takova nje forumist/e dhe msn-ist/e

  Une takova kukllen dhe me te vertete u kenaqem, me vjen keq qe ishte kaq pak se iku me pushime, dhe neser iki une keshtu qe sdo takohemi dot perseri.

  Kuklla je shume e bukur dhe simpatike ne realitet, fotografia te ben padrejtesi, elegante me sy te bukur, te jap ndonje kile se kam marre ca

  Gjeja qe me beri me shume pershtypje? Nuk me foli keq per asnje, perkundrazi edhe atje ku duhej te fliste keq, foli me fjalet me te mira, gje qe nuk e prisja, bravo te qofte, jam shume e priviligjuar qe te njoha nga afer, sepse me te vertete je njeri i mrekullueshem.

  Shpresoj vitin tjeter te takoj edhe te tjere.

 16. #16
  i/e rregjistruar 10% Maska e T_o_n_i
  Anėtarėsimi
  Dec 2006
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  93
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: sot takova nje forumist/e dhe msn-ist/e

  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga EMAUS
  Une takova kukllen dhe me te vertete u kenaqem, me vjen keq qe ishte kaq pak se iku me pushime, dhe neser iki une keshtu qe sdo takohemi dot perseri.

  Kuklla je shume e bukur dhe simpatike ne realitet, fotografia te ben padrejtesi, elegante me sy te bukur, te jap ndonje kile se kam marre ca

  Gjeja qe me beri me shume pershtypje? Nuk me foli keq per asnje, perkundrazi edhe atje ku duhej te fliste keq, foli me fjalet me te mira, gje qe nuk e prisja, bravo te qofte, jam shume e priviligjuar qe te njoha nga afer, sepse me te vertete je njeri i mrekullueshem.

  Shpresoj vitin tjeter te takoj edhe te tjere.
  Po pse s me ftuat edhe mua te takimi i juaj

 17. #17
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31

  Re: sot takova nje forumist/e dhe msn-ist/e

  Sa mire qe qenkeni takuar

  uroj se shpejti te takohemi te gjithe!

 18. #18
  Anėtarė i Nderuar 35% Maska e kuklla
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  europe
  Postime
  2,096
  Reputacioni
  15

  Re: sot takova nje forumist/e dhe msn-ist/e

  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga EMAUS
  Une takova kukllen dhe me te vertete u kenaqem, me vjen keq qe ishte kaq pak se iku me pushime, dhe neser iki une keshtu qe sdo takohemi dot perseri.

  Kuklla je shume e bukur dhe simpatike ne realitet, fotografia te ben padrejtesi, elegante me sy te bukur, te jap ndonje kile se kam marre ca

  Gjeja qe me beri me shume pershtypje? Nuk me foli keq per asnje, perkundrazi edhe atje ku duhej te fliste keq, foli me fjalet me te mira, gje qe nuk e prisja, bravo te qofte, jam shume e priviligjuar qe te njoha nga afer, sepse me te vertete je njeri i mrekullueshem.

  Shpresoj vitin tjeter te takoj edhe te tjere.

  Faleminderit emaus , kalova nje mbasdite te kendeshme me ty, pak a shume ishe si te imagjinoja me 1 perjashtim te vogel : ishe me e qeshur dhe e afruar se ne forum dhe ne msn.

 19. #19
  i/e rregjistruar 35% Maska e PoLiGrAfIkSi
  Anėtarėsimi
  Apr 2007
  Vendndodhja
  SOUTH BEACH MIAMI
  Postime
  852
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: sot takova nje forumist/e dhe msn-ist/e

  vetem mu me doli huq ky vit pa taku asnji

 20. #20
  i/e rregjistruar 35% Maska e Insomnia
  Anėtarėsimi
  Dec 2006
  Vendndodhja
  Atje ku nuk je ti
  Postime
  643
  Reputacioni
  13

  Re: sot takova nje forumist/e dhe msn-ist/e

  Sa mire! Keshtu ka lezet, ndonjehere edhe "Miqesia" virtuale rivelohet 1 surprize e kendshme!

+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 1 nga 2 12 I funditI fundit