Receta Gatimi

Arsyeja e largimit te Besartes nga Big Brother


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 4 prej 4
 1. #1
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22

  Smile Arsyeja e largimit te Besartes nga Big Brother


  Arsyeja se pse u largua nga shtepia e Big Brother Albania eshte ngaqe Besarda nuk i ka rezistuar izolimit ne shtepine e Big Brother Albania. Edhe pse per shume njerez hyrja ne shtepi eshte nje ender per shume njerez Besarda mendon ndryshe dhe nuk ka pasur deshire te jete pjese e aventures disa mujoreshe te Big Brother Albania 5.

  Besarda eshte shprehur se deshironte te dilte jashte shtepise sepse nuk ishte mesuar te jetonte ne kete menyre, e izoluar nga realiteti dhe larg nga jeta e saj jashte shtepise.
  Pas bisedave me ne dhomen e rrefimit Vellai i Madh, ka vendosur qe Besarda te dale jashte Big Brother duke humbur keshtu nje mundesi te madhe per te jetuar nje aventure te bukur, por edhe per te fituar ēmimin e madh final.
  Pasi del nga dhoma e rrefimit, Besarda takon konkurentet duke u uruar suksese dhe u thote se per arsye personala ajo po largohet nga shtepia.

  Burimi:

  KosovAlbaner.com

 2. #2
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  17
  Wawwwww ky eshte kulmi,te jepet nje mundesi te till dhe iken,po ajo e dinte se atje do rrinte mbyllur cfare jane keto...po nejse varet nga njeriu...pffffff

 3. #3
  Gjumash!!!! Lirenti-Addicted Maska e Arjol
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Postime
  2,893
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  14
  Shume e cuditshme , urime te tjerve.

 4. #4
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32
  Cik e ēuditshme, as 24 ore nuk doroj dot kjo!

  Hmmmm!

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Arsyeja e cila u beri te hynit ne forum sot?
  Nga lovee nė forum Tema Shoqėrore
  Pėrgjigje: 125
  Postimi i Fundit: 19-03-2015, 09:51 AM
 2. Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 27-10-2012, 01:27 PM
 3. Pėrgjigje: 21
  Postimi i Fundit: 14-06-2012, 12:16 AM
 4. Arsyeja pse kemi kujtesė tė dobėt
  Nga Erinaa nė forum Trupi dhe Shėndeti
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 24-04-2011, 01:58 PM
 5. Pamela, arsyeja pse amerikanet e duan Kanadane
  Nga Enkelejda_24 nė forum Thashetheme Vip
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 26-07-2009, 12:36 AM