Sfidė luksi brėnda Real Madrid. Cristiano Ronaldo i bėri vetes dhuratė pėr ditėlindje njė Lamborghini disa qindra mijėra euro por edhe turko-gjermani Mesut Ozil nuk mbetet pas.

Numri 10 i madrilenėve, kėto ditė, ėshtė bėrė pronari i njė Ferrari special 458 Italia. Targa e "Kokėkuqes" sė mesfushorit gjerman ėshtė GEMO 1088, ēka do tė thotė se ėshtė bėrė enkas pėr tė.

Por cili ėshtė kuptimi i kėsaj targe?: GE = Gelsenkirchen, MO = inicialet e emrit tė tij, 10 = numri qė mban te Real Madrid dhe 88 = viti i lindjes sė tij.

Vlera e Ferrarit tė tij nuk dihet saktėsisht por mendohet tė ketė kushtuar disa qindra mijėra euro.. .