GEZUAR DITELINDJEN PORTALIT LIRENTI.COM


Temė e Mbyllur
Rezultatet nga 1 deri tek 9 prej 9
 1. #1
  i/e rregjistruar 20% Maska e LAKJA
  Anėtarėsimi
  Apr 2007
  Vendndodhja
  TIRANE
  Postime
  164
  Reputacioni
  0

  GEZUAR DITELINDJEN PORTALIT LIRENTI.COM

  Receta Gatimi

  EDHE 106 VJEC LIRENT

 2. #2
  Mr. Lirenti Administrator Maska e Lirenti
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  root
  Postime
  444
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  1
  Reputacioni
  10

  Re: GEZUAR DITELINDJEN PORTALIT LIRENTI.COM

  Faleminderit!

  Sot u be nje vite qe Lirenti.com eshte on line ne gjuhen Shqipe

  Faleminderit te gjithe anetareve qe kalojne disa minuta ne faqet e ketij siti dhe i japin atij gjalleri.

  Faleminderit dhe me sa me shume sherbime dhe argetim!

 3. #3
  i/e rregjistruar 20% Maska e Alb-Angel
  Anėtarėsimi
  Apr 2007
  Postime
  385
  Reputacioni
  0

  Re: GEZUAR DITELINDJEN PORTALIT LIRENTI.COM

  Pershendetje dhe urime per LIRENTI.COM!

  Faleminderit edhe nga ju qe na jepni mundesine te kalojme momente te bukura mes shoqerise shqiptare!

  I uroj stafit suksese te metejshme!

  Ju pershendes,

  Eri

 4. #4
  Kung_Fu 35% Maska e daku323
  Anėtarėsimi
  May 2007
  Vendndodhja
  Tir
  Postime
  1,780
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: GEZUAR DITELINDJEN PORTALIT LIRENTI.COM

  Urimet me te perzemerta edhe nga ana ime!

 5. #5
  Anėtarė i Nderuar 35% Maska e kuklla
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  europe
  Postime
  2,096
  Reputacioni
  14

  Re: GEZUAR DITELINDJEN PORTALIT LIRENTI.COM

  urime lirentit dhe te gjitheve ne qe jemi ketu

 6. #6
  i/e rregjistruar 35% Maska e Insomnia
  Anėtarėsimi
  Dec 2006
  Vendndodhja
  Atje ku nuk je ti
  Postime
  643
  Reputacioni
  13

  Re: GEZUAR DITELINDJEN PORTALIT LIRENTI.COM

  Urime per te gjithe ne, dhe qe grupi te jet sa me shume i lidhur.....!!!

 7. #7

  Re: GEZUAR DITELINDJEN PORTALIT LIRENTI.COM

  Edhe 100 vjet LIRENTI.COM


 8. #8
  ♡ KaFe Pa SHeQeR ♡ Moderator Maska e Mima
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  N'shpi (^_^)
  Postime
  2,568
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  15

  Re: GEZUAR DITELINDJEN PORTALIT LIRENTI.COM

  Gezuar dhe jete te gjate Lirenti.com

 9. #9
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10

  Re: GEZUAR DITELINDJEN PORTALIT LIRENTI.COM

  Urime Lirenti.com

  Uroj qe te jete nje faqe sa me shume argetuese dhe informuese per te gjithe shqiptaret.

  Uroj qe cdo dite e me shume te plotesoje te gjitha kerkesat dhe kenaqesite e te gjithe anetareve shqiptare!
  Gezuar edhe nje here!

Temė e Mbyllur

Tema tė ngjashme

 1. Gezuar Ditelindjen!
  Nga smocking2 nė forum Pėrshėndetje dhe Urime
  Pėrgjigje: 8
  Postimi i Fundit: 13-08-2011, 09:15 AM
 2. Gezuar ditelindjen
  Nga aliu nė forum Pėrshėndetje dhe Urime
  Pėrgjigje: 15
  Postimi i Fundit: 17-05-2011, 03:27 PM
 3. Gezuar ditelindjen B|1n1
  Nga EMAUS nė forum Pėrshėndetje dhe Urime
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 14-11-2009, 10:00 PM
 4. X-men Gezuar ditelindjen!
  Nga Nerti nė forum Pėrshėndetje dhe Urime
  Pėrgjigje: 9
  Postimi i Fundit: 21-07-2009, 08:36 AM
 5. GEZUAR DITELINDJEN!!!!
  Nga carolina nė forum Pėrshėndetje dhe Urime
  Pėrgjigje: 7
  Postimi i Fundit: 05-11-2007, 12:00 AM