Cfare konsideroni humbje kohe?


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 1 nga 2 12 I funditI fundit
Rezultatet nga 1 deri tek 20 prej 40
 1. #1
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19

  Cfare konsideroni humbje kohe?

  Receta Gatimi

  .............

 2. #2
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16
  Asgje..c'do gje qe te mere kohe patjeter ka rendesi...sepse i kushton kohen tende...dhe po te thoje harxhova kohen kot,i ul pik vetes sepse ishe vet ti qe rende pas saj...ti dhe koha bashke me ty...

 3. #3
  Postues Veteran Lirenti-Addicted Maska e olsii
  Anėtarėsimi
  Jan 2012
  Postime
  3,332
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  TE meresh me kete siper hahahaha [shaka]

 4. #4
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16
  oreeeeeeeeeeeeeeeee?...po te isha harxhim kohe nuk do merreshe me mua,jam me mire se sa gjera te tjera...me kete qe merresh me mua,tregon se me kushton gjith vemendjen e botes,keshtu qe ja ke fut kot.......ja fute vetes me pak fjale (shaka)

 5. #5
  Postues Veteran Lirenti-Addicted Maska e olsii
  Anėtarėsimi
  Jan 2012
  Postime
  3,332
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  Hahahahahaahahahaha sa kam qesh

 6. #6
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,523
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  kur dikush nuk e kupton nje gje, dhe ti prap mundohesh tja shpjegosh por ai/ajo prap nuk e kupton... kjo eshte jo humbje, por edhe shkaterrim nervash !

 7. #7
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  facebooku esht humbje kohe
  dhe qendrimi per or e or te tera ne net esht humbje kohe

  ka plot gjera qe jan humbje kohe....por do i permblidhja duke then qe..humbje kohe jan cdo gje qe ste sjellin asnje perfitim...!!

 8. #8
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,523
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  shum e ver8 labe !

  se harrova me cek qe humbje kohe eshte te shikosh BB

 9. #9
  Chicago Boss 35% Maska e Al Capone
  Anėtarėsimi
  Jan 2012
  Vendndodhja
  Jashte Shtetit
  Postime
  560
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  8
  Te shikoj nje filem me shume se 2 here edhe pse ka filma qe i kam par dhe vazhdoj ti shof sa her me dalin perpara!

 10. #10
  Gjumash!!!! Lirenti-Addicted Maska e Arjol
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Postime
  2,893
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13
  Gjumi eshte kohe e hubmur

 11. #11
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  thashethemet jan humbje kohe

 12. #12
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  kete se thot labja, dhe ato se rrin shikojn serijale e nuk lexojn ni liber apo cof edhe shtypin.

 13. #13
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,523
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  kur erina ma citon 1 mesazh mua, dhe un tja kthej, ajo eshte humbje kohe

  pa t`keqe tenden erina

 14. #14
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  humbje kohe esht ti japesh dikujt nje shanc te dyt...me shpresen per ndryshim...

 15. #15
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga iceman Lexo postimin
  kur erina ma citon 1 mesazh mua, dhe un tja kthej, ajo eshte humbje kohe

  pa t`keqe tenden erina
  kur budalla nuk din te ndalet dhe te acaron nervat.

 16. #16
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  humbje kohe esht te ribesosh prap te dikush ....humbje kohe...

 17. #17
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,523
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  humbje kohe eshte te mundohesh, kur e di pergjigjen...

 18. #18
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  humbje kohe esht te lexosh thashethemet roz portokalli blu te vipave tan ....

 19. #19
  Postues Nderi Lirenti-Addicted Maska e TraHaNa
  Anėtarėsimi
  May 2008
  Postime
  1,532
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13
  cdo gje qe nuk perfundon ne dicka ose nuk mer dicka nga ajo eshte humbje kohe
  Redaktuar pėr herė tė fundit nga TraHaNa; 06-01-2013 mė 09:14 PM.

 20. #20
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  humbje kohe esht ti mbushesh mendjen dikujt qe esht i dashuruar...se e kan mashtruar.....

+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 1 nga 2 12 I funditI fundit

Tema tė ngjashme

 1. U be kohe e gjate qe...
  Nga labja nė forum Chit Chat
  Pėrgjigje: 346
  Postimi i Fundit: 01-09-2013, 09:53 AM
 2. *~Sa kohe do prisnit...........*~
  Nga Alb-Angel nė forum Romanca
  Pėrgjigje: 29
  Postimi i Fundit: 05-04-2013, 06:08 PM
 3. Dardha, pėr humbje peshe
  Nga vaaldr1n nė forum Trupi dhe Shėndeti
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 13-08-2010, 01:39 PM
 4. Produkte tė qumėshtit pėr humbje nė peshė
  Nga aurel nė forum Kuriozitete
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 24-10-2009, 08:37 PM
 5. Fox nuk humb kohe me meshkuj nen 30 vjec
  Nga Kliton nė forum Thashetheme Vip
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 08-05-2009, 04:43 PM