Dhurohet nje Antivirus Falas per fansat ne Facebook dhe Twitter!


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 15 prej 15
 1. #1
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22

  Thumbs up Dhurohet nje Antivirus Falas per fansat ne Facebook dhe Twitter!

  Receta Gatimi

  Antivirus Falas per Fansat!

  Nje license antivirusi do te dhurohet per te gjithe Fansat e faqes dhe ata qe na ndjekin ne Twitter.  Rregjullat jane te thjeshta:

  1- Bejeni LIKE ose Tweet kete teme.
  2- Behu Fan ose na ndiqni ne Twitter.
  3- Shkruaj emrin tek kjo teme qe te merrni pjese ne shorte.

  Ne facebook do te na gjeni tek: facebook.com/portalishqiptar
  Ne Twitter na gjeni tek: twitter.com/lirenti  info:
  BitDefender Internet Security 2012 - 1 Vjeēare plus vendi i dyte 1 BitDefender Internet Security 2011 - 1 vjeēare

  Shorteu do te hidhet ne diten e veres!

  Redaktuar pėr herė tė fundit nga Kliton; 27-02-2012 mė 08:34 AM. Arsyeja: info

 2. #2
  Chicago Boss 35% Maska e Al Capone
  Anėtarėsimi
  Jan 2012
  Vendndodhja
  Jashte Shtetit
  Postime
  560
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  8
  Faleminderit!

  Po autonominohem per shorteun!

 3. #3
  Gjumash!!!! Lirenti-Addicted Maska e Arjol
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Postime
  2,893
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13
  Une nuk bej like se e reuaj privatesin , hapeni dhe 1 account ne google+

 4. #4
  Postues Nderi Lirenti-Addicted Maska e TraHaNa
  Anėtarėsimi
  May 2008
  Postime
  1,532
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13
  per cilin antivirus behet llafi ???
  dhe per sa kohe lic ?

 5. #5
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga UDEK Lexo postimin
  per cilin antivirus behet llafi ???
  dhe per sa kohe lic ?
  BitDefender Internet Security 2012 - 1 Vjeēare plus vendi i dyte 1 BitDefender Internet Security 2011 - 1 vjeēare

 6. #6
  Abdullah Autorė Maska e abdullah92
  Anėtarėsimi
  Jun 2009
  Vendndodhja
  Pc
  Postime
  1,517
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  12
  Faleminderit Ice Renix per keto Konkurse

 7. #7
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Data e shorteut do te jete do te jete 14 marsi!

 8. #8
  i/e rregjistruar 35% Maska e mOrtaja123
  Anėtarėsimi
  Jun 2011
  Vendndodhja
  Kosove
  Postime
  702
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  9
  Faleminderit per konkurs !

 9. #9
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  26
  Faleminderit! BitDefender Internet Security eshte cilesuar Anti-Virusi me i mire i 2012

 10. #10
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  Mezi po e pres Shorteun

 11. #11
  Postues Nderi Lirenti-Addicted Maska e TraHaNa
  Anėtarėsimi
  May 2008
  Postime
  1,532
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga ReniX Lexo postimin
  Data e shorteut do te jete do te jete 14 marsi!
  kush e fitoi???

 12. #12
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Jam duke ngarkuar videon, me falni per vonesen!

 13. #13
  i/e rregjistruar 35% Maska e mOrtaja123
  Anėtarėsimi
  Jun 2011
  Vendndodhja
  Kosove
  Postime
  702
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  9
  Presim presim videon !

 14. #14
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga mOrtaja123 Lexo postimin
  Presim presim videon !
  e ka perfunduar ReniX videon, shikoje ne kete pjese te forumit eshte

 15. #15
  i/e rregjistruar 35% Maska e mOrtaja123
  Anėtarėsimi
  Jun 2011
  Vendndodhja
  Kosove
  Postime
  702
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  9
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga iceman Lexo postimin
  e ka perfunduar ReniX videon, shikoje ne kete pjese te forumit eshte
  Flm Ice man se kam vrejtur -4-

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. FALAS Webroot SecureAnywhere Antivirus 2012
  Nga TraHaNa nė forum Siguria Informatike
  Pėrgjigje: 9
  Postimi i Fundit: 24-05-2012, 07:26 AM
 2. Konkurs: Dhurohet nje licens falas per Anti-Virus
  Nga vaaldr1n nė forum Software - Programe pėr Kompjuter
  Pėrgjigje: 39
  Postimi i Fundit: 06-03-2012, 11:12 AM
 3. Dua nje Antivirus Falas?
  Nga dajaivogel nė forum Pyetni Ekspertėt e Informatikės
  Pėrgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 06-01-2012, 12:16 PM
 4. Antivirus FALAS me ClamWin
  Nga ReniX nė forum Software - Programe pėr Kompjuter
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 12-07-2009, 02:43 PM