Si te bllokojme Facebook per Sigurine e Femijeve


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 4 prej 4
 1. #1
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31

  Si te bllokojme Facebook per Sigurine e Femijeve

  Receta Gatimi

  Nese femija juaj eshte duke kaluar shume kohe ne rrjetet sociale duhet te merrni masa! Jo vetem femija apo dhe partneri/partnerja mund te abuzojne duke kaluar ore te tera pa bere asnje pune te dobishme.
  Bllokimi i Facebook mund te beje femijen tuaj te studioj me shume dhe nuk rrezikon te infektohet mentalisht nga materialet +18 qe qarkullojne ne faqe.

  Jane disa menyra per te bllokuar faqe ne internet, por kam zgjedh nje fare te tjesht dhe pa perdorur programe shtes.  Eshte e njejta proēedure dhe per te bllokuar faqet e tjera porno apo ato qe marrin kohe te dobishme pa dhene asnje fryt.

  0.0.0.0 faqa-doni-te-bllokoni.com

 2. #2
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,522
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  21
  Shum Faleminderit Reni, tutorial shum me vlere

 3. #3
  i/e rregjistruar 35% Maska e alfa1993
  Anėtarėsimi
  Feb 2011
  Vendndodhja
  Shkoder
  Postime
  869
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  9
  Me ane te hosts.Menyra me e sigurt.Flm per tutorialin.

 4. #4
  Postues Nderi Lirenti-Addicted Maska e TraHaNa
  Anėtarėsimi
  May 2008
  Postime
  1,532
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13
  me kete llogjike por me disa modifikime te (host & local web server)

  me kete trick jane vjedhur shume pass/username FB ne netcafete e shqiperise

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. 4 Programe per Sigurine e te dhenave tuaja!
  Nga ReniX nė forum Siguria Informatike
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 12-03-2011, 09:04 PM
 2. Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 20-08-2009, 08:35 PM

Etiketat pėr kėtė Temė