Anetari me i mire i Muajit Shkurt 2012


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 10 prej 10
 1. #1
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e Administratori
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  server
  Postime
  200
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  9
  Reputacioni
  10

  Post Anetari me i mire i Muajit Shkurt 2012

  Receta Gatimi

  Sipas njoftimit qė kemi publikuar mbi Anėtarin mė tė Mirė tė Muajit, ka ardhur momenti tė shpallim fituesin e muajit kaluar!

  Fituesi pėr muajn Shkurt ėshtė Iceman! Urime!

  anetaret-shkurt.png

  Nė profilin e anėtarit fitues do tė shtohet ēmimi i fituar!

  Mirė u degjofshim nė muajn tjetėr!

  Argėtim tė kėndshėm!

 2. #2
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16
  Urime ICEMAN................

 3. #3
  i/e rregjistruar 35% Maska e mOrtaja123
  Anėtarėsimi
  Jun 2011
  Vendndodhja
  Kosove
  Postime
  702
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  9
  urime ice man

 4. #4
  ♡ KaFe Pa SHeQeR ♡ Moderator Maska e Mima
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  N'shpi (^_^)
  Postime
  2,568
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16
  Felicitation Ice

 5. #5
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,522
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  Faleminderit kejtve <3

  Rrespekte !

 6. #6
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  Urime ice

 7. #7
  Gjumash!!!! Lirenti-Addicted Maska e Arjol
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Postime
  2,893
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13
  Urime, ishallah me ndonje grad moderatori

 8. #8
  Chicago Boss 35% Maska e Al Capone
  Anėtarėsimi
  Jan 2012
  Vendndodhja
  Jashte Shtetit
  Postime
  560
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  8
  Urime!!!

 9. #9
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  25
  Urime brrova ice.

 10. #10
  Abdullah Autorė Maska e abdullah92
  Anėtarėsimi
  Jun 2009
  Vendndodhja
  Pc
  Postime
  1,517
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  12
  Pak me vonese po nuk e pata vene re fare kete postim Bravo Ice ke merituar,

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Anetari me i mire i muajit Mars 2012
  Nga Administratori nė forum Informacione dhe Komunikime
  Pėrgjigje: 52
  Postimi i Fundit: 03-08-2012, 09:36 PM
 2. Anetari me i mire i muajit Prill 2012
  Nga Administratori nė forum Informacione dhe Komunikime
  Pėrgjigje: 19
  Postimi i Fundit: 18-05-2012, 08:57 AM
 3. Anetari me i mire i Muajit...
  Nga Administratori nė forum Informacione dhe Komunikime
  Pėrgjigje: 8
  Postimi i Fundit: 16-02-2012, 10:52 PM
 4. Pėrgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 21-01-2012, 08:50 AM
 5. Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 24-11-2011, 08:30 PM

Etiketat pėr kėtė Temė