Gezuar Ditlindjen Presore !!


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 1 nga 2 12 I funditI fundit
Rezultatet nga 1 deri tek 20 prej 26
 1. #1
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19

  Zemer Gezuar Ditlindjen Presore !!

  Receta Gatimi

  U befsh edhe 100 vjece Erinda!!!!!
  Te uroj gjith te mirat e ksaj bote...sa me shum lumturi e buzeqeshje


 2. #2
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  Gezuar Ditlindjen edhe 100 !! ja kalofsh bukur

 3. #3
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Urime u befsh 200 se 100 u be rutin mo.

 4. #4
  Gjumash!!!! Lirenti-Addicted Maska e Arjol
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Postime
  2,893
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13
  u befsh plake me mjeker dhe me e bukur se shtriga qe luan te borbardha me 7 xhuxhat

  Edhe,sa,te,doje,zemra,suksese,ne,jete!

  Ps: labe me kete tem e more shkollen (shaka)

 5. #5
  Postues Veteran Lirenti-Addicted Maska e olsii
  Anėtarėsimi
  Jan 2012
  Postime
  3,332
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  Gezuar ditelindjen edhe 7 Marsin, ,

 6. #6
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,522
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  21
  Urime ditelindjen edhe 100 te tjera me fat & lumturi gjithmone...  dhe njekohesisht Urime edhe Diten e Mesueses


 7. #7
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16
  Me lejoni t'ju falenderoj dhe une te gjitheve shume shume perzemersisht!

  Ju uroj dhe une juve,gjera sa me te mira dhe sa me te bukura ne jeten tuaj!


  Faleminderit! Faleminderit!

  perzemersisht!...

 8. #8
  Veteliresi 35% Maska e landi i
  Anėtarėsimi
  Feb 2012
  Vendndodhja
  Nuk jam......
  Postime
  1,077
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  9
  ku ka me bukur se dy gezime ne nje dite...

  nuk me pelqen te te percaktoj vite, por do te uroja qe gjithe jeta jote neper vitet qe vijne te je e lumtur shume fat, shume pune ,shume leke e cka me e rendesishmja shume dashuri......

 9. #9
  i/e rregjistruar 35% Maska e URTESIA
  Anėtarėsimi
  Mar 2011
  Vendndodhja
  aty ku nuk je ti,,,
  Postime
  675
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  9
  gezuar,,erinda,,,uroje ,gjithe te mira,,shume shendet,lumturi,,dhe me se shumti shume dashuri,,,,

 10. #10
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16
  Faleminderit shume shume dhe juve !

 11. #11
  Postues Nderi Lirenti-Addicted Maska e TraHaNa
  Anėtarėsimi
  May 2008
  Postime
  1,532
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13
  dhe 100 erinda, shendet dhe lumturi


  gezuar 7 marsin gjithe mesuesve


 12. #12
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16
  Shume detaji i bukur nga ana juaj.....

 13. #13
  ♡ KaFe Pa SHeQeR ♡ Moderator Maska e Mima
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  N'shpi (^_^)
  Postime
  2,568
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  15
  Gezuar Eri , gjithe te mirat per ty .
  Paske ne nje dite me festen e mesuesve
  Kalofsh bukur ne vazhdim !!

 14. #14
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16
  Te falenderoj shuuuuuuuuuume Mima,edhe ty te uroj nje dite sa me te bukur! Faleminderit...

 15. #15
  i/e rregjistruar 35% Maska e mOrtaja123
  Anėtarėsimi
  Jun 2011
  Vendndodhja
  Kosove
  Postime
  702
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  9
  Urime Erinda prit edhe shum te tjera

 16. #16
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga mOrtaja123 Lexo postimin
  Urime Erinda prit edhe shum te tjera
  shuuuume Faleminderit dhe prej teje,perzemersisht!

 17. #17
  Chicago Boss 35% Maska e Al Capone
  Anėtarėsimi
  Jan 2012
  Vendndodhja
  Jashte Shtetit
  Postime
  560
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  8
  Disa dite me vones por kam raport te justifikuar

  Gezuar Ditelindjen! Uroj te kesh kaluar nje dite speciale!


 18. #18
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Al Capone Lexo postimin
  Disa dite me vones por kam raport te justifikuar

  Gezuar Ditelindjen! Uroj te kesh kaluar nje dite speciale!

  Shuuuuuuuuuume Faleminderit Al Capone!

 19. #19
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Gezuar Ditelindjen Erinda,  Suksese ne jete!

 20. #20
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16
  Te falanderoj Renix !

  Gjithashtu dhe per ty vlen i njejti urim,Faleminderit!....

+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 1 nga 2 12 I funditI fundit

Tema tė ngjashme

 1. Gezuar Ditlindjen Shqiperi!
  Nga 3r1k0 nė forum Pėrshėndetje dhe Urime
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 09-12-2012, 11:11 PM
 2. Gezuar Ditlindjen ICEMAN
  Nga erinda nė forum Pėrshėndetje dhe Urime
  Pėrgjigje: 27
  Postimi i Fundit: 14-04-2012, 10:53 PM
 3. Gezuar Krishlindjet!
  Nga Kliton nė forum Pėrshėndetje dhe Urime
  Pėrgjigje: 6
  Postimi i Fundit: 29-12-2010, 10:50 AM
 4. Kush do tma uroj ditlindjen mua sot
  Nga Donnaa nė forum Pėrshėndetje dhe Urime
  Pėrgjigje: 18
  Postimi i Fundit: 30-07-2010, 11:14 PM
 5. gezuar datlindjen
  Nga BerTaa nė forum Pėrshėndetje dhe Urime
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 27-03-2010, 12:53 PM