Gezuar 8 Marsin Nena te dashura!...


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 8 prej 8
 1. #1
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16

  Gezuar 8 Marsin Nena te dashura!...

  Receta Gatimi

  Ju uroj gjithe nenave ne bote ta Gezojne festen e tyre...

  Gezuar te gjitha Nenave dhe Femrave festen 8 Marsit!

  Sa me shume dashuri,qetesi,lumturi ne zemrat tuaja!

  Percjell urime shume te perzemreta per ju!

  Edhe njehere Gezuar Gezuar..!

  imagesCA6C5VID.jpg

 2. #2
  Postues Nderi Lirenti-Addicted Maska e TraHaNa
  Anėtarėsimi
  May 2008
  Postime
  1,532
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13
  "M" is for the million things she gave me,
  "O" means only that she's O so Beautiful,
  "T" is for the tears she shed to save me,
  "H" is for her heart of purest gold;
  "E" is for her eyes, with love-light shining,
  "R" means right, and right she'll always be,

  Put them all together, they spell "MOTHER,"
  A word that means the world to me.

  Howard Johnson (c. 1915) 3. #3
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,522
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  21
  Urime 8 Marsin te gjitha nenave ne bote


 4. #4
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  Gezuar 8 marsin te gjitha nenave..!
  kjo dit eshte e tyre dhe pse ato meritojn qe cdo dit ta ken fest....!!!

 5. #5
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Gezuar per gjith nenat..

 6. #6
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e Administratori
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  server
  Postime
  200
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  9
  Reputacioni
  10
  Gėzuar 8 Marsin


  Ju Urojmė gjitha nėnat nė botė, shumė lumturi pėr zemrat e tyre !
  Anė e mbane botės ku ato jetojnė e punojne dhe edukojne fėmijet e tyre me frymen e dashurisė pėr njėri tjetrin e pėr vėndin e gjuhėn e pastėr shqipe.

  Tė nderuara nėna, motra e gra shqiptare, Gėzuar 8 Marsin, festen tuaj.
  Mbretėrroftė paqja, lumturia e harmonia gjithmonė nė shtėpitė dhe zemrat tuaja...

  Stafi www.lirenti.com

 7. #7
  Gjumash!!!! Lirenti-Addicted Maska e Arjol
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Postime
  2,893
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13
  Urime 8 marsi!

 8. #8
  Postues Nderi 45% Maska e ulkina
  Anėtarėsimi
  Oct 2010
  Vendndodhja
  fier albania
  Postime
  2,657
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  11
  GEZUAR 8 MARSIN !!

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Gezuar 7 marsin, Diten e Mesueseve
  Nga labja nė forum Pėrshėndetje dhe Urime
  Pėrgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 09-03-2011, 10:40 AM
 2. Gezuar 8 Marsin! - Dita e Gruas
  Nga Enkelejda_24 nė forum Pėrshėndetje dhe Urime
  Pėrgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 08-03-2010, 11:53 PM
 3. E dashura e Gibson akuzon fotografin
  Nga aurel nė forum Thashetheme Vip
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 27-08-2009, 07:50 AM
 4. Gezuar 8 Marsin Nenave dhe Femrave Shqipetare!
  Nga ReniX nė forum Pėrshėndetje dhe Urime
  Pėrgjigje: 10
  Postimi i Fundit: 08-03-2008, 11:29 PM
 5. Gėzuar 8 Marsin Nėnave
  Nga ReniX nė forum Pėrshėndetje dhe Urime
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 08-03-2007, 02:40 PM