12 shenjat qe e kuptoni se keni rene ne dashuri...


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 1 nga 2 12 I funditI fundit
Rezultatet nga 1 deri tek 20 prej 25
 1. #1

  12 shenjat qe e kuptoni se keni rene ne dashuri...

  Receta Gatimi

  Besoni se keni rene ndonjehere me te vertete ne dashuri? Nganjehere ngaterrohen ndjenjat dhe ju duket sikur ajo qe po perjetoni eshte dashuri...  12 Shenja qe te kuptoni se keni rene ne dashuri:

  01. I rilexon mesazhet e tij/saj shpesh
  02. Ecen shume ngadale kur je me te
  03. Pretendon se je e/i turpshem kur je me te
  04. Kur mendon per te zemra te rreh gjithmone e me shpejt
  05. Kur degjon zerin e tij/saj...buzeqesh pa asnje arsye
  06. Kur sheh ate, nuk i ve re njerezit e tjere perreth teje
  07. Fillon te degjosh kenge te lehta
  08. Fillon te mendosh gjithmone e me shume per te
  09. Emocionohesh vetem nga aroma e tij/saj
  10. Kupton qe gjithmone buzeqesh me vete kur mendon per te
  11. Do beje cdo gje per te...
  12. Tani qe po lexon kete, kishe vetem nje person ne mendje te gjithe kohen.....


  A i keni perjetuar ju keto ?
  Shkruani dhe tregoni dhe ju se cila nga keto ju kane ndodhur?

 2. #2
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10

  Re: 12 shenjat qe e kuptoni se keni rene ne dashuri...

  Altin une ne fillim i kam perjetuar te tera kurse tani perjetoj vetem 8 nga keto, por me e forta eshte 9

 3. #3
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31

  Re: 12 shenjat qe e kuptoni se keni rene ne dashuri...

  shume te lezetshme

 4. #4
  i/e rregjistruar 35% Maska e Insomnia
  Anėtarėsimi
  Dec 2006
  Vendndodhja
  Atje ku nuk je ti
  Postime
  643
  Reputacioni
  13

  Re: 12 shenjat qe e kuptoni se keni rene ne dashuri...

  1 - 4 - 5 - 8 - 9 - 10
  Keto jan piket qe une perjetoj!

 5. #5
  Kung_Fu 35% Maska e daku323
  Anėtarėsimi
  May 2007
  Vendndodhja
  Tir
  Postime
  1,780
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: 12 shenjat qe e kuptoni se keni rene ne dashuri...

  Une mendoj se ka edhe tre pika te tjera qe duhen shtuar tek lista e Altinit!

  13- Dhimbje te forta koke!
  14- Diare
  15- Atak Kardiak


  Me kete shenje te fundit, eshte e sigure qe ke rene ne dashuri!

 6. #6

  Re: 12 shenjat qe e kuptoni se keni rene ne dashuri...

  Keto shenjat e Dakut interesante

 7. #7
  Kung_Fu 35% Maska e daku323
  Anėtarėsimi
  May 2007
  Vendndodhja
  Tir
  Postime
  1,780
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: 12 shenjat qe e kuptoni se keni rene ne dashuri...  Jane direkt nga Nostradamus!


 8. #8

  Re: 12 shenjat qe e kuptoni se keni rene ne dashuri...

  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga daku323\";p=\"19326


  Jane direkt nga Nostradamus!

  Ai e ka emrin NostraDAKU

 9. #9
  Kung_Fu 35% Maska e daku323
  Anėtarėsimi
  May 2007
  Vendndodhja
  Tir
  Postime
  1,780
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: 12 shenjat qe e kuptoni se keni rene ne dashuri...


 10. #10
  Anėtarė i Nderuar 35% Maska e kuklla
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  europe
  Postime
  2,096
  Reputacioni
  15

  Re: 12 shenjat qe e kuptoni se keni rene ne dashuri...

  ti hapsi i temes sa pika ve ne zbatim?

 11. #11

  Re: 12 shenjat qe e kuptoni se keni rene ne dashuri...

  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga kuklla
  ti hapsi i temes sa pika ve ne zbatim?
  Kujt i thua Ti me eee * *

 12. #12
  Anėtarė i Nderuar 35% Maska e kuklla
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  europe
  Postime
  2,096
  Reputacioni
  15

  Re: 12 shenjat qe e kuptoni se keni rene ne dashuri...

  kujt i djek le ta mbaje

 13. #13
  i/e rregjistruar 20% Maska e Alb-Angel
  Anėtarėsimi
  Apr 2007
  Postime
  385
  Reputacioni
  0

  Re: 12 shenjat qe e kuptoni se keni rene ne dashuri...

  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Altin111
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga kuklla
  ti hapsi i temes sa pika ve ne zbatim?
  Kujt i thua Ti me eee
  ?Pergjigjuuuuuuu Altinnnnnnnnnnn?

 14. #14
  Anėtarė i Nderuar 35% Maska e kuklla
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  europe
  Postime
  2,096
  Reputacioni
  15

  Re: 12 shenjat qe e kuptoni se keni rene ne dashuri...

  ja thuaj dhe siper se shume po gezohesh me duket

 15. #15

  Re: 12 shenjat qe e kuptoni se keni rene ne dashuri...

  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Alb-Angel

  ?Pergjigjuuuuuuu Altinnnnnnnnnnn?
  Keshtu me te urte pergjigjem un * *

  4,8,10,11,12

 16. #16
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  shum te verteta kto

 17. #17
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  interesant

 18. #18
  Postues Nderi 45% Maska e ulkina
  Anėtarėsimi
  Oct 2010
  Vendndodhja
  fier albania
  Postime
  2,657
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  11
  pooo shuum te verteta keto

 19. #19
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga ulkina Lexo postimin
  pooo shuum te verteta keto

 20. #20
  Postues Nderi 45% Maska e ulkina
  Anėtarėsimi
  Oct 2010
  Vendndodhja
  fier albania
  Postime
  2,657
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  11
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Erinaa Lexo postimin
  i ka jeta erinaa

+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 1 nga 2 12 I funditI fundit

Tema tė ngjashme

 1. A kam rene ne dashuri ?!
  Nga landi i nė forum Romanca
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 05-04-2013, 06:38 PM
 2. Si ta shpėtoni telefonin e rėnė nė ujė?
  Nga olsii nė forum Guida, Kėshilla dhe truke
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 20-02-2012, 08:11 PM
 3. Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 22-02-2011, 04:58 PM
 4. Si tė kuptoni ēfarė di Google pėr ju
  Nga Kliton nė forum Tė Rejat e Teknologjisė
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 09-11-2009, 04:43 PM
 5. Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 07-01-2009, 04:06 PM