Ndihme-kerkes per shtepi ne Wienn


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 2 prej 2
 1. #1
  i/e rregjistruar Maska e Qendrims
  Anėtarėsimi
  Mar 2012
  Vendndodhja
  A, A
  Postime
  1
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Ndihme-kerkes per shtepi ne Wienn

  Receta Gatimi

  Pershendetje un jam nje student nga Prishtina por kam apliku ne universitetin e wienes
  edhe jam pranu kerko qe te me gjej dikush nje kontrat te baneses vetetm sa per te me lshuar vizen ket do paguaja sigurisht nese dikush mund te me ndihmoj ju lutem

 2. #2
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Kerkes per progam
  Nga Kapsolli nė forum Tė ndihmojmė njėri-tjetrin
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 15-02-2011, 02:01 PM
 2. Kerkes per Logo
  Nga iperhershmi nė forum Kėrkesa dhe Punimet Tuaja
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 10-05-2010, 07:00 PM
 3. kerkes
  Nga Coca-Cola nė forum Kėrkesa dhe Punimet Tuaja
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 10-08-2008, 11:41 AM