Gezuar Diten e Veres


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 12 prej 12
 1. #1
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16

  Smile Gezuar Diten e Veres

  Receta Gatimi

  Uroj gjithe Shqiptaret kudo qe jane Gezuar diten e Bukur te Veres,diten e Ballokumeve...!

  Sa me shume gjera te embla ne zemrat tuaja,sikur ballokumia.......

  kalofshit nje dite sa me te bukur sot,argetim te pa kufijshem..............


  Gezuar diten e 14 Marsit.....................

  ba.jpg
  Redaktuar pėr herė tė fundit nga erinda; 14-03-2012 mė 11:47 AM.

 2. #2
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,522
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  21
  Gezuar te gjithve

 3. #3
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Gezuar diten e veres! Kush ka bere ballokume sot?

 4. #4
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga ReniX Lexo postimin
  Gezuar diten e veres! Kush ka bere ballokume sot?
  Mami im.........shume te mira i ishte bere ne fakt!..........hengra sa nuk po marr dot fryme,hahahahaha

 5. #5
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  moj vera a pranvera:a vjeshta???????

 6. #6
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,522
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  21
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Erinaa Lexo postimin
  moj vera a pranvera:a vjeshta???????
  dimri

 7. #7
  curva sud....... Autorė Maska e 3r1k0
  Anėtarėsimi
  Apr 2010
  Vendndodhja
  Tirana Albania
  Postime
  1,081
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  Perse festohet ne 14 Mars dita e veres .....??????
  Sipas kalendarit i bie te jete 1 Marsi!!!!

 8. #8
  Gjumash!!!! Lirenti-Addicted Maska e Arjol
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Postime
  2,893
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13
  Urime dita e veres

 9. #9
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  Gezuar diten e Veres.....Diten e Ballokumeve.....

  Sa me shume diell ne ditet dhe zemrat tuaja!....kalofshit nje dite sa me te bukur......


 10. #10
  Gjumash!!!! Lirenti-Addicted Maska e Arjol
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Postime
  2,893
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13
  Gezuar...........

  Hajde Mima sill Ballokumet

 11. #11
  i/e rregjistruar 35% Maska e STJUART
  Anėtarėsimi
  Apr 2012
  Postime
  747
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  8
  ...Gezuar ...te gjitheve...diten e veres....!!!!!!!!!!!!!!!!

 12. #12
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,522
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  21
  Gezuar juve se neve na myti bora!

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Ballokume pėr ditėn e verės
  Nga ReniX nė forum Kuzhina Shqiptare dhe e Huaj
  Pėrgjigje: 8
  Postimi i Fundit: 13-03-2013, 09:31 PM
 2. Gėzuar ditėn e Dashurisė!
  Nga ReniX nė forum Pėrshėndetje dhe Urime
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 14-02-2011, 06:51 PM
 3. Gezuar Diten e Veres!
  Nga ReniX nė forum Pėrshėndetje dhe Urime
  Pėrgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 15-03-2010, 10:38 AM
 4. Gezuar diten e veres!
  Nga artenis nė forum Aktualiteti Shqiptar
  Pėrgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 14-03-2009, 01:53 PM
 5. Gezuar diten e veres
  Nga kuklla nė forum Pėrshėndetje dhe Urime
  Pėrgjigje: 6
  Postimi i Fundit: 15-03-2008, 11:13 AM