Urime Emaus , na u befsh sa te doje zemra (^_^)


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 1 nga 3 123 I funditI fundit
Rezultatet nga 1 deri tek 20 prej 43
 1. #1
  ♡ KaFe Pa SHeQeR ♡ Moderator Maska e Mima
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  N'shpi (^_^)
  Postime
  2,568
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  15

  Urime Emaus , na u befsh sa te doje zemra (^_^)

  Receta Gatimi

  Te uroj Gezuar Ditelindjen dhe u befsh 100 Emaus
  Shpresoj qe ja ke kaluar per mrekulli sonde midis te dashurve te tu
  Gjithe te mirat Anushke
  Mbaresi ne vazhdim.


 2. #2
  Postues Veteran Lirenti-Addicted Maska e olsii
  Anėtarėsimi
  Jan 2012
  Postime
  3,332
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  Gezuar ditelindjen, u befsh sa te doje zemra jote

 3. #3
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Urime edhe shum vjet te lumtura.

 4. #4
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  Gezuar ditelindjen Emaus

 5. #5
  Postues Veteran Lirenti-Addicted Maska e olsii
  Anėtarėsimi
  Jan 2012
  Postime
  3,332
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  Meqe ra fjala kush eshte ky Emaus se nuk e njohe hahahaha, shaka. 100 vjec Emaus

 6. #6
  i/e rregjistruar 35% Maska e mOrtaja123
  Anėtarėsimi
  Jun 2011
  Vendndodhja
  Kosove
  Postime
  702
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  9
  Urime edhe shum tjera tlumtura (^)

 7. #7
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga olsii Lexo postimin
  Meqe ra fjala kush eshte ky Emaus se nuk e njohe hahahaha, shka. 100 vjec Emaus
  esht femer ore
  kujton se po te ish mashkull erina do e perqafonte..........joo !!

 8. #8
  ♡ KaFe Pa SHeQeR ♡ Moderator Maska e Mima
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  N'shpi (^_^)
  Postime
  2,568
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  15
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga olsii Lexo postimin
  Meqe ra fjala kush eshte ky Emaus se nuk e njohe hahahaha, shka. 100 vjec Emaus
  lol , eshte shefja forumit re

 9. #9
  Postues Veteran Lirenti-Addicted Maska e olsii
  Anėtarėsimi
  Jan 2012
  Postime
  3,332
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  Qenka femer, pse nuk thoni ju ta gjuaj un hahaaha, shaka, ja vlen ta gjuash hahaha.

 10. #10
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,522
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  21
  Gezuar Ditelindjen EMAUS dhe shum fat e lumturi ne jete

  Ja kalofsh sa me bukur sot

 11. #11
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga labja Lexo postimin
  esht femer ore
  kujton se po te ish mashkull erina do e perqafonte..........joo !!
  po moj pse jo percafim per ditlindje eshte hahha

 12. #12
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Gezuar Ditelindjen Ani!

  Te uroj shume suksese ne familje!


 13. #13
  curva sud....... Autorė Maska e 3r1k0
  Anėtarėsimi
  Apr 2010
  Vendndodhja
  Tirana Albania
  Postime
  1,081
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  Gezuar Ditelindjen EMAUS!
  Μέρα που δέχεσαι ευχές, δέξου και μια απο μένα, χρόνια πολλά, χρόνια καλά, χρόνια ευτυχισμένα!!

 14. #14
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16
  Gezuar ditelindjen!

  te uroj edhe 100 pranvera te lumtura!

 15. #15
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  25
  Gezuar ditelindjen Ani,fat lumturi ne cdo aspekte te jetes,Kalofsh sa me bukur sot.


 16. #16
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Mima Lexo postimin
  Te uroj Gezuar Ditelindjen dhe u befsh 100 Emaus
  Shpresoj qe ja ke kaluar per mrekulli sonde midis te dashurve te tu
  Gjithe te mirat Anushke
  Mbaresi ne vazhdim.

  Faleminderit shume Mima. Mi puth ata vogelushet e tu.

 17. #17
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga olsii Lexo postimin
  Gezuar ditelindjen, u befsh sa te doje zemra jote
  Faleminderit shume Olsi per urimin.

 18. #18
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Erinaa Lexo postimin
  Urime edhe shum vjet te lumtura.
  Faleminderit Erina. puc

 19. #19
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga labja Lexo postimin
  Gezuar ditelindjen Emaus
  Faleminderit labe. Edhe une te uroj mbaresi ne jete.

 20. #20
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga mOrtaja123 Lexo postimin
  Urime edhe shum tjera tlumtura (^)
  Faleminderit shume per urimin. Gjithe te mirat te uroj

+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 1 nga 3 123 I funditI fundit

Tema tė ngjashme

 1. Bota qe do doje te kishe
  Nga labja nė forum Tema Shoqėrore
  Pėrgjigje: 15
  Postimi i Fundit: 18-11-2014, 11:18 PM
 2. Me ēfare pije doje ta kishe goten tani?
  Nga ReniX nė forum Chit Chat
  Pėrgjigje: 190
  Postimi i Fundit: 29-10-2014, 11:31 PM
 3. Gėzuar Ditėlindjen EMAUS!!
  Nga Kliton nė forum Pėrshėndetje dhe Urime
  Pėrgjigje: 33
  Postimi i Fundit: 18-03-2011, 12:24 PM
 4. UrImE...UrImE.... ReNiX ... dhe 100 na u befsh
  Nga Mima nė forum Pėrshėndetje dhe Urime
  Pėrgjigje: 27
  Postimi i Fundit: 06-02-2011, 08:47 PM
 5. Interviste me Emaus dhe Dakun!
  Nga Alb-Angel nė forum Tema Shoqėrore
  Pėrgjigje: 14
  Postimi i Fundit: 29-01-2008, 10:56 PM