ZBULOJENI SE KUSH JENI PĖRMES ORĖS SE LINDJES


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 1 nga 2 12 I funditI fundit
Rezultatet nga 1 deri tek 20 prej 26
 1. #1

  ZBULOJENI SE KUSH JENI PĖRMES ORĖS SE LINDJES

  Receta Gatimi

  Ashtu siē ēdo ditė e muajit ka vibrimin e vet numerik, ashtu edhe cilado orė e ditės ka frekuencėn astrologjike tė caktuar, gjė qė me shumėēka ndikon nė oscilimet e potencialit tonė bioenergjitik. Kjo ka rėndėsi tė veēantė pėr orėn e lindjes sonė, kur e dimė se ndikimi i planetėve tė caktuar ndėrron nė mėnyrė alternative nė kuadrin e njėzet e katėr orėve. Nė tė vėrtetė, nuk ėshtė krejt njėsoj se a kemi lindur nė mėngjes, nė mesditė, apo vonė nė mbrėmje. Disa veprime tonat, qėndrime e disponime kemi pėr t’i kuptuar mė mirė po qe se e dimė vibrimin numerik tė orės sė lindjes sonė.
  Rrethi prej njėzet e katėr orėsh ėshtė i ndarė nė gjashtė stacione numerike. Stacioni i parė numerik ėshtė nė mes tė zeros dhe orės katėr; e dyta nė mes orės katėr dhe tetė; e treta nė mes orės tetė dhe dymbėdhjetė; e katėrta nė mes orės dymbėdhjetė dhe gjashtėmbėdhjetė; e pesta nė mes tė orės gjashtėmbėdhjetė dhe njėzet; dhe e gjashta, e fundit, nė mes tė orės njėzet dhe njėzet e katėr, d.m.th. tė orės zero.


  Pėr tė lindurit nė mes tė zeros dhe orės katėr


  Keni natyrė tė qetė dhe tė heshtur. Dėshironi tė ėndėrroni dhe ndėrtoni kulla nė re. Keni imagjinatė tė bujshme, porse vėshtirė gjendeni nė botėn e realitetit fizik. Jeni fantazues dhe poet i lindur, andaj njerėzit vėshtirė ju kuptojnė. Ngapak jeni tė pėrhėnur dhe hutaq, por, jo: zemrėn e keni fisnike.


  Pėr tė lindurit nė mes tė orės katėr dhe tetė


  Ju ju karakterizojnė shkathtėsia dhe harmonia. Jeni kėmbėngulės dhe tė qėndrueshėm nė tė gjitha punėt, e sidomos nė gjėrat praktike. Si rrallėkush gjendeni nė botėn e realitetit tė rėndomtė. Synoni drejt asaj qė tė tjerėve t’iu bėheni shembull, qė nga ēasti nė ēast ta tregoni dhe ta vėrtetoni kėtė.


  Pėr tė lindurit nė mes tė orės tetė dhe dymbėdhjetė


  Ju jeni krijesė e besimit, e shpresės dhe optimizmit. Jeni tė gjallėrishėm, tė zhdėrvjelltė, pėrgjithmonė nė trazimin kijues. Gjithkund rrezatoni dashuri joegoiste dhe ngrohtėsi magnetike. Jeni sensualė dhe spirituozė. Keni prirje kah artet dhe filozofia, ju pajisin virtytet dhe talenti.  Pėr tė lindurit nė mes tė orės dymbėdhjetė
  dhe gjashtėmbėdhjetė


  Jeni tė kthjellėt, tė gjallėrishėm, tė shkathtė, tė lėvizshėm, plot energji. Pėr ju, si tė pėrcaktuara nga natyra, janė punėt praktike. Jeni orator tė mirė, matematikanė dhe fizikanė. Por po aq do tė mund tė ishit edhe shkrimtar, vetėm po qe se do tė mund ta orientonit energjinė nė atė drejtim. Me njė fjalė, ju jeni person gjithanshmėrisht i talentuar; nė shumė profesione e zeje mund tė shprehet me sukses shpirti juaj krijimtar.


  Pėr tė lindurit nė mes tė orės gjashtėmbėdhjetė
  dhe njėzet


  Ju keni shpirt tė trazuar, bredhėritės. Ngapak jeni nervoz dhe tė hutuar. Lėvizjet i keni dinamike, fjalėt tė ashpra e tė fuqishme; shpejt mendoni dhe veproni. Dėshironi qė sa mė shumė tė rrėmbeni nga jeta. E doni jetėn nė tė gjitha trajtat dhe format. Shpesh i ndėrroni vendimet dhe qėndrimet. Ndėrmerrni nė tė njėjtėn kohė nga disa punė. Kush nuk ju njeh mirė, do tė mendjojė se jeni mendjelehtė, por ju jeni tė ndėrgjegjshėm sa s’ka mė pėr tė gjitha ato qė bėni.


  Pėr tė lindurit nė mes tė orės njėzet
  dhe njėzet e katėr

  Jeni tė matur, rezistentė dhe tė qėndrueshėm nė tė gjitha fushat. Synoni kah ajo qė tė dominoni mbi ēėshtjet dhe situatat. Keni prirje pėr filozofi dhe letėrsi. Jeni racionalė dhe spirituozė. Ndikoni magnetikisht nė rrethin tuaj. Jeni autoritet nė familje dhe shoqėri, nė mesin e miqve dhe tė farefisit. Ngapak veproni mendjemadhėsisht dhe krenar, e kjo vjen shkaku se pėr sė tepėrmi besoni nė vetvete, se jeni plot vetėbesim, si dhe energji jetėsore e kreative.

 2. #2
  i/e rregjistruar 20% Maska e Alb-Angel
  Anėtarėsimi
  Apr 2007
  Postime
  385
  Reputacioni
  0

  Re: ZBULOJENI SE KUSH JENI PĖRMES ORĖS SE LINDJES

  Pėr tė lindurit nė mes tė orės katėr dhe tetė


  Ju ju karakterizojnė shkathtėsia dhe harmonia. Jeni kėmbėngulės dhe tė qėndrueshėm nė tė gjitha punėt, e sidomos nė gjėrat praktike. Si rrallėkush gjendeni nė botėn e realitetit tė rėndomtė. Synoni drejt asaj qė tė tjerėve t’iu bėheni shembull, qė nga ēasti nė ēast ta tregoni dhe ta vėrtetoni kėtė.


  Une kam lindur rreth ores 7 ne mengjes!!

 3. #3
  ♡ KaFe Pa SHeQeR ♡ Moderator Maska e Mima
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  N'shpi (^_^)
  Postime
  2,568
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16

  Re: ZBULOJENI SE KUSH JENI PĖRMES ORĖS SE LINDJES

  Pėr tė lindurit nė mes tė zeros dhe orės katėr


  Keni natyrė tė qetė dhe tė heshtur. Dėshironi tė ėndėrroni dhe ndėrtoni kulla nė re. Keni imagjinatė tė bujshme, porse vėshtirė gjendeni nė botėn e realitetit fizik. Jeni fantazues dhe poet i lindur, andaj njerėzit vėshtirė ju kuptojnė. Ngapak jeni tė pėrhėnur dhe hutaq, por, jo: zemrėn e keni fisnike

  une kam lindur *nga ora 00:00 *

 4. #4

  Re: ZBULOJENI SE KUSH JENI PĖRMES ORĖS SE LINDJES

  Pėr tė lindurit nė mes tė orės katėr dhe tetė


  Ju ju karakterizojnė shkathtėsia dhe harmonia. Jeni kėmbėngulės dhe tė qėndrueshėm nė tė gjitha punėt, e sidomos nė gjėrat praktike. Si rrallėkush gjendeni nė botėn e realitetit tė rėndomtė. Synoni drejt asaj qė tė tjerėve t’iu bėheni shembull, qė nga ēasti nė ēast ta tregoni dhe ta vėrtetoni kėtė.

  Une kam lindur rreth ores 5 ne mengjes.
  *

 5. #5
  Kung_Fu 35% Maska e daku323
  Anėtarėsimi
  May 2007
  Vendndodhja
  Tir
  Postime
  1,780
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: ZBULOJENI SE KUSH JENI PĖRMES ORĖS SE LINDJES

  Wow sa e bukur e imja!

 6. #6
  i/e rregjistruar 35% Maska e Insomnia
  Anėtarėsimi
  Dec 2006
  Vendndodhja
  Atje ku nuk je ti
  Postime
  643
  Reputacioni
  13

  Re: ZBULOJENI SE KUSH JENI PĖRMES ORĖS SE LINDJES

  Jeni tė kthjellėt, tė gjallėrishėm, tė shkathtė, tė lėvizshėm, plot energji. Pėr ju, si tė pėrcaktuara nga natyra, janė punėt praktike. Jeni orator tė mirė, matematikanė dhe fizikanė. Por po aq do tė mund tė ishit edhe shkrimtar, vetėm po qe se do tė mund ta orientonit energjinė nė atė drejtim. Me njė fjalė, ju jeni person gjithanshmėrisht i talentuar; nė shumė profesione e zeje mund tė shprehet me sukses shpirti juaj krijimtar.


  Fix fare!

 7. #7
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31

  Re: ZBULOJENI SE KUSH JENI PĖRMES ORĖS SE LINDJES

  lol po une qe jam ne oren tete ( ke te marr ate para ores 8 apo ate pas ores 8

 8. #8

  Re: ZBULOJENI SE KUSH JENI PĖRMES ORĖS SE LINDJES

  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga ReniX\";p=\"19514
  lol po une qe jam ne oren tete ( ke te marr ate para ores 8 apo ate pas ores 8
  Ti merr pas ores 8

 9. #9
  i/e rregjistruar 35% Maska e anna
  Anėtarėsimi
  Dec 2006
  Vendndodhja
  france
  Postime
  761
  Reputacioni
  13

  Re: ZBULOJENI SE KUSH JENI PĖRMES ORĖS SE LINDJES

  Pėr tė lindurit nė mes tė orės gjashtėmbėdhjetė
  dhe njėzet


  Ju keni shpirt tė trazuar, bredhėritės. Ngapak jeni nervoz dhe tė hutuar. Lėvizjet i keni dinamike, fjalėt tė ashpra e tė fuqishme; shpejt mendoni dhe veproni. Dėshironi qė sa mė shumė tė rrėmbeni nga jeta. E doni jetėn nė tė gjitha trajtat dhe format. Shpesh i ndėrroni vendimet dhe qėndrimet. Ndėrmerrni nė tė njėjtėn kohė nga disa punė. Kush nuk ju njeh mirė, do tė mendjojė se jeni mendjelehtė, por ju jeni tė ndėrgjegjshėm sa s’ka mė pėr tė gjitha ato qė bėni.


  UNE KAM LINDUR DITEN E SHTUNE NE OREN 19E30

 10. #10
  Anėtarė i Nderuar 35% Maska e kuklla
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  europe
  Postime
  2,096
  Reputacioni
  15

  Re: ZBULOJENI SE KUSH JENI PĖRMES ORĖS SE LINDJES

  thua qe te jene te verteta keto

 11. #11
  Kung_Fu 35% Maska e daku323
  Anėtarėsimi
  May 2007
  Vendndodhja
  Tir
  Postime
  1,780
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: ZBULOJENI SE KUSH JENI PĖRMES ORĖS SE LINDJES

  Per mendimin tim jane budalliqe Kuklla!

 12. #12
  Anėtarė VIP VIP-Donator Maska e Nerti
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  FIRENZE
  Postime
  791
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  1
  Reputacioni
  13

  Re: ZBULOJENI SE KUSH JENI PĖRMES ORĖS SE LINDJES

  boh une se besoj sepse nuk me perkasin ato karakteristika qe jane shkruajtur aty,,,
  une kam lindur nje te merkure ne oren 19 e 30...sdi cte them ...ndoshta per dike jane te verteta...

 13. #13
  i/e rregjistruar 10% Maska e Ina MaSooL
  Anėtarėsimi
  Oct 2008
  Vendndodhja
  Ku di une
  Postime
  44
  Reputacioni
  0

  Re: ZBULOJENI SE KUSH JENI PĖRMES ORĖS SE LINDJES

  Pėr tė lindurit nė mes tė orės tetė dhe dymbėdhjetė


  Ju jeni krijesė e besimit, e shpresės dhe optimizmit. Jeni tė gjallėrishėm, tė zhdėrvjelltė, pėrgjithmonė nė trazimin kijues. Gjithkund rrezatoni dashuri joegoiste dhe ngrohtėsi magnetike. Jeni sensualė dhe spirituozė. Keni prirje kah artet dhe filozofia, ju pajisin virtytet dhe talenti. 14. #14
  E rregjistruar 35% Maska e girl08
  Anėtarėsimi
  Oct 2008
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  1,100
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  13
  Pėr tė lindurit nė mes tė zeros dhe orės katėr

  Keni natyrė tė qetė dhe tė heshtur. Dėshironi tė ėndėrroni dhe ndėrtoni kulla nė re. Keni imagjinatė tė bujshme, porse vėshtirė gjendeni nė botėn e realitetit fizik. Jeni fantazues dhe poet i lindur, andaj njerėzit vėshtirė ju kuptojnė. Ngapak jeni tė pėrhėnur dhe hutaq, por, jo: zemrėn e keni fisnike.

 15. #15
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  Pėr tė lindurit nė mes tė orės tetė dhe dymbėdhjetė
  Ju jeni krijesė e besimit, e shpresės dhe optimizmit. Jeni tė gjallėrishėm, tė zhdėrvjelltė, pėrgjithmonė nė trazimin kijues. Gjithkund rrezatoni dashuri joegoiste dhe ngrohtėsi magnetike. Jeni sensualė dhe spirituozė. Keni prirje kah artet dhe filozofia, ju pajisin virtytet dhe talenti.


  kjo jam un

 16. #16
  Gjumash!!!! Lirenti-Addicted Maska e Arjol
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Postime
  2,893
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13
  4:30 kendova ma para se gjeli ate dite

 17. #17
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,523
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  mua me kane thene qe kam lind naten

  cila ore i bie ?

 18. #18
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  i paskeni len nenat pa gjum ju.......ncncnc ...

 19. #19
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,523
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  hahahaha labe

  na falni se ishte 1 gabim ne shtyp un paskam lindur ne oren 02:00

 20. #20
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga iceman Lexo postimin
  hahahaha labe

  na falni se ishte 1 gabim ne shtyp un paskam lindur ne oren 02:00
  do ti qe te pershtatet
  Keni natyrė tė qetė dhe tė heshtur. Dėshironi tė ėndėrroni dhe ndėrtoni kulla nė re. Keni imagjinatė tė bujshme, porse vėshtirė gjendeni nė botėn e realitetit fizik. Jeni fantazues dhe poet i lindur, andaj njerėzit vėshtirė ju kuptojnė. Ngapak jeni tė pėrhėnur dhe hutaq, por, jo: zemrėn e keni fisnike.

+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 1 nga 2 12 I funditI fundit

Tema tė ngjashme

 1. Zvicra akuzon Apple per vjedhje te dizajnit te ores
  Nga vaaldr1n nė forum Apple Mac OSx
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 23-09-2012, 09:06 PM
 2. Horoskopi sipas muajit te lindjes
  Nga girl08 nė forum Psikologji-Sociologji-Filozofi
  Pėrgjigje: 33
  Postimi i Fundit: 01-03-2012, 10:33 PM
 3. Loje me daten e lindjes
  Nga PinkPrincess nė forum Lojra, Quize dhe Rebuse
  Pėrgjigje: 22
  Postimi i Fundit: 28-02-2012, 08:27 PM
 4. Humbja e kilogramėve pas lindjes
  Nga aurel nė forum Kuriozitete
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 24-10-2009, 08:36 PM
 5. Googlism qe te shikoni se kush jeni!
  Nga EMAUS nė forum Software - Programe pėr Kompjuter
  Pėrgjigje: 9
  Postimi i Fundit: 20-02-2009, 04:08 PM