Video zyrtare e Shqiperise ne Eurovision


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 9 prej 9
 1. #1
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,347
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  30

  Video Video zyrtare e Shqiperise ne Eurovision  Rona Nishliu ka prezantuar versionin zyrtar tė kėngės Suus e cila do tė pėrfaqėsojė Shqipėrinė nė festivalin Europian nė Baku tė Azerbajxhanit.

 2. #2
  i/e rregjistruar 10% Maska e Belaa
  Anėtarėsimi
  Mar 2012
  Vendndodhja
  `BeRat ♥
  Postime
  88
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  7
  Kjoo ka sh vookaaall hallalll porr kenga s esht per eurovision :\

 3. #3
  Postues Veteran Lirenti-Addicted Maska e olsii
  Anėtarėsimi
  Jan 2012
  Postime
  3,332
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  10
  Kjo eshte kenga me e dobet qe ka perfaqesuar SHqiperin ne eurovizion, per mendimin tim.

 4. #4
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,347
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  30
  Po nuk duhet te jet ne Anlisht?

  Per Eurovision, duhet kenge me ritmike!!!

 5. #5
  1shi VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,441
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  20
  edhe un mendoj qe me ket kenge zor qe do beje gje ajo... por sidoqofte suksese Rones

 6. #6
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  24
  Nuk arrij te gjej koment per kete kenge,vetem:- qaj e Rona qaj sa te duash se nuk te ndalon njeri.

 7. #7
  curva sud....... Autorė Maska e 3r1k0
  Anėtarėsimi
  Apr 2010
  Vendndodhja
  Tirana Albania
  Postime
  1,081
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  10
  Nuk e kuptoj perse insistojne kaq shume keta te RTSH me kete tip perfaqsimi te kenges ne eurovizion, dmth me kete menyre te zgjedhjes se kenges. Duhet te kete nje konkurs te vecante per eurovizion me kenge te krijuara posacerisht per eurovizion.
  Kenga nuk eshte per eurovizion............bile as per vend te pare nuk ishte por nejse kjo eshte tjeter histori se pak a shume te gjithe e dime tani se si fitohet vendi i pare.

 8. #8
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,347
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  30
  Problemi eshte tek vendi i pare. Manipulimet bejne qe mos te fitoj me i miri por me i forti! Dhe qe ketu nuk mund te paraqitesh me keto keng ne Europe.

 9. #9
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  nuk e par edhe nese nuk dot fitoj, shum emra te mdhaj kan shku atje dhe nuk kan fitu as deri ne finale te arrin! me rendesi pjesmarrja

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Zyrtare: Nokia prezanton Lumia 920 (foto + video)
  Nga vaaldr1n nė forum Smartphone
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 06-09-2012, 11:16 PM
 2. Rona nė Eurovision
  Nga vaaldr1n nė forum Thashetheme Vip
  Pėrgjigje: 8
  Postimi i Fundit: 31-12-2011, 02:14 PM
 3. Eliminohet Shqipėria nga Eurovision
  Nga vaaldr1n nė forum Muzika Shqiptare dhe e Huaj
  Pėrgjigje: 6
  Postimi i Fundit: 14-05-2011, 01:07 PM
 4. Eurovision, Shqipėria nė finale
  Nga Kliton nė forum Kinematografia dhe Televizioni
  Pėrgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 26-05-2010, 11:33 PM

Etiketat pėr kėtė Temė