Planifikues dhe Organizues Javor per Studentet


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 1 prej 1
 1. #1
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31

  Ide Planifikues dhe Organizues Javor per Studentet

  Receta Gatimi

  Ne kete teme jan bashkangjitur dy file ne Word teper te nevojshem per ata qe duan te mbajne shenime gjerat qe kane per te bere! Teper te nevojshme gjithashtu per tu organizuar sa me mire dhe mos te harrojme gjera pa bere.  Kete file mund ta stamponi dhe ta vendosni ne nje pozicion te dukshem!
  Filet e Bashkangjitur Filet e Bashkangjitur

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Horoskopi Javor
  Nga labja nė forum ThaSheTheMe
  Pėrgjigje: 7
  Postimi i Fundit: 02-12-2013, 12:28 PM
 2. Britani, studentet e kolegjit seks te zhurmshem
  Nga Kliton nė forum Ngjarje Nėpėr Botė
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 06-02-2010, 06:20 PM
 3. Imamet: Facebook con ne mekat studentet myslimane
  Nga Kliton nė forum Ngjarje Nėpėr Botė
  Pėrgjigje: 6
  Postimi i Fundit: 24-05-2009, 07:18 PM
 4. Rebelohen studentet, sulmohet menaxheri i Petroliferes
  Nga Altin111 nė forum Aktualiteti Shqiptar
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 20-11-2007, 06:23 PM

Etiketat pėr kėtė Temė