Keni fituar ndonjehere Llotari?


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 6 prej 6
 1. #1
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31

  Lojra Keni fituar ndonjehere Llotari?

  Receta Gatimi

  Nese doni te fitoni llotari duhet te luani me pare normale! Por nese ndonjeri nga ju luan jo si semundje por per qef! A keni fituar ndonjehere? Sa ka qene shuma? Si e keni shpenzuar?  Nese nuk keni fituar, nese do te fitonit 1 Milion Euro, si do e shpenzoni?

  vlen dhe per bastet sportiv!

 2. #2
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  nuk kam lujt asnjher dhe nuk i kam cef lojrat e fatit fare hiq, veq te bejn nervoz prandaj

 3. #3
  Chicago Boss 35% Maska e Al Capone
  Anėtarėsimi
  Jan 2012
  Vendndodhja
  Jashte Shtetit
  Postime
  560
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  8
  Kam fituar gerrvish dhe fito dhe i kam bler perseri bileta qe skan nxjerr gje

 4. #4
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  kam bler bileta telebingo....dhe hic

  llotaria esht nje lloj bixhozi......dhe esht 1 nder dukurit me te shemtuara te nje shoqerie....
  sa me larg tij !!!....esht pak a shum si droga kam pershtypjen

 5. #5
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,522
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  KURR Dhe e di qe fjalen e pare qe kam mesuar kur kam filluar te flas, ka qene "TELEBINGOOO!!!" gjithmone duke luajtur dhe kurr 1 cent fitu se kena

  eee kot si thone asaj fjales; "Paraja shkon tek paraja"

 6. #6
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Vendet qe mbajne rekord per lojra fati jane:

  Japonia, ku luhet dhe si do jete moti neser!
  Anglia dhe Italia.


+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. 7 Profesione qe nuk i keni degjuar ndonjehere
  Nga ReniX nė forum Marketing dhe Reklama
  Pėrgjigje: 8
  Postimi i Fundit: 11-08-2012, 08:48 PM
 2. Gol te tille nuk keni pare ndonjehere
  Nga 3r1k0 nė forum Video-Foto Humoristike
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 12-10-2011, 07:48 PM
 3. Roboti mė real qė keni parė ndonjėherė.
  Nga gjendar nė forum Tė Rejat e Teknologjisė
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 10-03-2011, 06:50 PM
 4. A keni dhėnė ndonjėhere ryshfet?
  Nga ReniX nė forum Tema Shoqėrore
  Pėrgjigje: 22
  Postimi i Fundit: 29-01-2011, 12:01 PM
 5. Toka, si nuk e keni parė ndonjėhere!
  Nga ReniX nė forum Flora dhe Fauna
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 19-08-2010, 01:18 PM

Etiketat pėr kėtė Temė