Keni kryer kurse per gjuhe te huaj


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 3 prej 3
 1. #1
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31

  Ide Keni kryer kurse per gjuhe te huaj

  Receta Gatimi

  Me kujtohet qe para disa vitesh, ēdokush qe dinte dy fjale ne gjuhe te huaj hapte kurse per te mesuar te tjeret! Per nje periudh u kthye ne nje biznes qe po ecte!

  Nese flisni sadopak nje gjuhe te huaj, si e keni mesuar, me kurse apo autodidakt?!


 2. #2
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,522
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  un e kam bere 1 Kurs te Gjermanishtes, por nuk qendrova shum aty per probleme personale !

  Tani jam regjistruar perseri dhe eshte dicka qe duhet ! Gjuhen e kam mesuar duke biseduar, por kursi duhet sepse jane fjalet ne kohe, vetat etj... GRAMATIKA dmth eshte e nevojshme dhe ne kurs e meson

 3. #3
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16
  Nuk mund ta quaj thjesht kurse sepse i studiova per vite me radhe!...

  Gjuhen Angleze dhe Italiane!

  Gjuha italiane me pelqen shume,pavarsisht se gramatika ne fillim me dukej shume e veshtire,por e mesova dhe sot jam ok

  madje jap pikerisht gramatiken qe e kisha inat hahahahaha,ne nje shkolle,2 here ne jave!

  por nuk besoj se sot ka ndonje njeri qe te mos dije te pakten nje gjuhe te huaj,gjithkund mund te mesosh,

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Vajzat pyesin kurse Djemte pėrgjigjen...
  Nga Altin111 nė forum Tema Shoqėrore
  Pėrgjigje: 243
  Postimi i Fundit: 27-02-2013, 02:22 PM
 2. Pėrgjigje: 24
  Postimi i Fundit: 28-02-2012, 08:44 PM
 3. Gruaja me dy gjuhe!!!!!!!!!
  Nga 3r1k0 nė forum Kuriozitete
  Pėrgjigje: 6
  Postimi i Fundit: 01-03-2011, 01:48 AM
 4. Hamendėsimi i njė vrasjeje tė pa kryer
  Nga Mona nė forum Krijimtaria juaj
  Pėrgjigje: 9
  Postimi i Fundit: 25-02-2011, 07:49 PM

Etiketat pėr kėtė Temė