Lirentsat ne shkolle !!


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 2 nga 2 FillimiFillimi 12
Rezultatet nga 21 deri tek 28 prej 28
 1. #21
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24

  Receta Gatimi

  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga labja Lexo postimin
  po ti pse dreqin komenton ktu eee
  Hahaha sa ka kjo

 2. #22
  i/e rregjistruar 20% Maska e catemidleton
  Anėtarėsimi
  Mar 2013
  Vendndodhja
  where I want to be
  Postime
  456
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  7
  Shkolla....periudha ne e bukur e jetes sime...kam qene nxenese shume e mire ne shkolle,mesoja ne menyre sistematike.Mesatarja ne fakultet 8.2(pa genjeshtra).per gjimnazin ska nevoje se cila eshte mesatarja...kuptohet...lenda qe me ka terhequr me shume ka qene letersia dhe psikologjia.Kam urryer fiziken...ne gjimnaz nuk i beja asnjehere detyrat e fizikes dhe nuk e lezoja kurre mesimin nga fillimi ne fund.fale zotit profesorin e kisha komshi dhe kuptohet...maredheniet me profesoret i kam pas shume te mira...ndersa me petagoget ne fakultet ishin pak me "ngurta",kjo per faktin sepse pyesja shume dhe doja te diskutoja per dicka te caktuar,por jo te gjithe petagoget kane deshire ta bejne kete.gjithsesi e theksoj perseri qe periudha e shkolles ka qene nje nder me te bukurat ne jeten time.

 3. #23
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga MAJDI Lexo postimin
  Hahaha sa ka kjo
  qenka ber njeri nostalgjik me duket  Sa per temen......tani ne shkoll te lart.....me ka marr malli per 1 dhjete.... ....

 4. #24
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  hahah mka mar malli te bej cik sherr me ty hahaha

 5. #25
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga MAJDI Lexo postimin
  hahah mka mar malli te bej cik sherr me ty hahaha
  hehe kaq rrall sa hym neve , edhe emrin ja harrojm njeri tjetrit
  Ska sherr me jo , se je ber djal i mir tani
  O zot , po lexoja nje dit ato sherret tona ( sidomos te tema shoje laberie ) ....booo sa femij kemi qen thoja me vete

 6. #26
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga labja Lexo postimin
  hehe kaq rrall sa hym neve , edhe emrin ja harrojm njeri tjetrit
  Ska sherr me jo , se je ber djal i mir tani
  O zot , po lexoja nje dit ato sherret tona ( sidomos te tema shoje laberie ) ....booo sa femij kemi qen thoja me vete
  hahahah po pa pun ishim ne

 7. #27
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,522
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  Shkollaaaaaaaaaa

  Ahh menova qe jom n'shkoll ver8... :/

  Ee... Vakt o vakt thuj... Shum ma ka thy ajo kohe!

 8. #28
  i/e rregjistruar Maska e july
  Anėtarėsimi
  Jun 2014
  Postime
  9
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  Lenda e preferuar Fiskultura Lenda me pak e preferuar Kimia

+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 2 nga 2 FillimiFillimi 12

Tema tė ngjashme

 1. Humor ne Shkolle
  Nga ReniX nė forum Studentėt Shqiptarė
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 29-03-2012, 06:32 PM
 2. Prap ne shkolle
  Nga lettas nė forum Studentėt Shqiptarė
  Pėrgjigje: 17
  Postimi i Fundit: 03-10-2011, 08:51 PM
 3. Shkolle part-time??
  Nga andi_pg nė forum Tė ndihmojmė njėri-tjetrin
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 28-08-2010, 03:06 PM
 4. Hajni dėnohet me shkollė
  Nga Enkelejda_24 nė forum Kuriozitete
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 29-04-2009, 09:43 AM
 5. Shkollė tmerri nė Sarandė
  Nga Altin111 nė forum Aktualiteti Shqiptar
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 10-11-2007, 06:38 PM