Anetari me i mire i muajit Mars 2012


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 2 nga 3 FillimiFillimi 123 I funditI fundit
Rezultatet nga 21 deri tek 40 prej 53
 1. #21
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0

  Receta Gatimi

  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga iceman Lexo postimin
  e di qe ke qejf, po un nuk e bej ate, se nuk jam as nuk bie ne ate nivel me ty !

  Shum thjesht, nuk je ti n'at nivel te me vleresosh mua !

  Kap ndo1 loder aty luaj, ose merru me bagetine... mos ma qaj hallin mua !

  @olsi, rrespekt edhe per ty

  aaaaaaaaaaa do thot ti nuk bjen ne nivelin tim" sa mir"!!! aq let i ndryshon ti fetyrat a !hahahaha atje te tema bised me 3 fjal kishe muhabet tjeter ?po te falet ty mos ke merak, ke marr voten time nje her ska ndryshim me ketu , tani ik e mos me lodhe fare hiq..

  Olis jo jo se kisha fjalen per ty

 2. #22
  Gjumash!!!! Lirenti-Addicted Maska e Arjol
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Postime
  2,893
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Erinaa Lexo postimin
  aaaaaaaaaaa do thot ti nuk bjen ne nivelin tim" sa mir"!!! aq let i ndryshon ti fetyrat a !hahahaha atje te tema bised me 3 fjal kishe muhabet tjeter ?po te falet ty mos ke merak, ke marr voten time nje her ska ndryshim me ketu , tani ik e mos me lodhe fare hiq..

  Olis jo jo se kisha fjalen per ty
  Tani nese e ke personale me icen zihuni deri ne mengjes

  Sa per temat thuaj se te gjithe i kane copy-paste(vec atyre chit-chat bla-bla)
  Te theksoj vetem 1 gje te vogel (nuk e di nese do arrish ta kuptosh apo jo)
  Iceman me te vertet ben copy-paste po ti vesh veshin ka shkruajtur dhe burimin se nga eshte marre lajmi gje qe eshte per tu vlersuar shume , labja jot copy-paste i ka por nuk e kam pare te ver burimin e lajmit( gje te do te thote hedh poshte punen e autorit qe ka postuar lajmin)
  Kaq arrin ta kuptosh, apo do me shume fakte?

 3. #23
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Arjol me duket palidhje te vazhdojm ket bised mo, nuk jam duke e mbrojt laben aspak,por labja ka hap edhe shum tema se vertet kan ber buj ketu , cop-pas te gjith bejm, po jo te kalojm kufurin ama.duhet ngajher edhe te diskutojm rreth tyre e jo vetme te sjellim info se nuk kan dobi me kupton?

  te mbyllim me kaq ket tem plis ?Labja e meriton dhe ska diskutim .

 4. #24
  curva sud....... Autorė Maska e 3r1k0
  Anėtarėsimi
  Apr 2010
  Vendndodhja
  Tirana Albania
  Postime
  1,081
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  he kalamoja................u kenaqet me e lagu se lagu
  Edhe labja edhe icemani e meritojne vleresimin e bere nga votat tona dhe ato te stafit.
  Mos harro erinaa se keshillat dhe ndihma e icemanit ne forum persa u perket programeve qe sjell na ka sherbyer te gjitheve
  Kush me shume e kush me pak te gjithe jemi munduar me ato qe dime te mbajme sa me te fresket kete forum dhe qe ato minuta qe kalojme ketu te jene sa me te kendeshme.

 5. #25
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19

  sa foto e bukur....

  ju falenderoj te gjithve per urimin....
  po aman...se su bera kryetare bashkie...
  me kto diskutime e keni ber cik si politik
  per mua ky esht thjesht nje cmim simbolik...e rendesishme esht qe un qejfin tim e bej pa mas ktu
  gjithsecili nga ne jep kontributin e vet ktu...ndaj pak rendesi ka se kush e fiton kte...!!..

  gjithsesi mujain prill jam me provime..dhe me siguri do e fitoj dukush tjeter......kshu qe o burraaa luftoni per cmimin,,...se ai ka rendesi ;p;p

  faleminderit dhe njeher

 6. #26
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,522
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Erinaa Lexo postimin
  aaaaaaaaaaa do thot ti nuk bjen ne nivelin tim" sa mir"!!! aq let i ndryshon ti fetyrat a !hahahaha atje te tema bised me 3 fjal kishe muhabet tjeter ?po te falet ty mos ke merak, ke marr voten time nje her ska ndryshim me ketu , tani ik e mos me lodhe fare hiq..

  Olis jo jo se kisha fjalen per ty
  atje te tema, ta thash ate qe e kerkoje me 2 duart

  Tani qe je ndare e kenaqur, tute lopen andej...

 7. #27
  i/e rregjistruar 35% Maska e mOrtaja123
  Anėtarėsimi
  Jun 2011
  Vendndodhja
  Kosove
  Postime
  702
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  9
  Tani qe je ndare e kenaqur, tute lopen andej
  hahahahhahah -4- teper e fort qikjo badihava sje gjakovar

 8. #28
  Abdullah Autorė Maska e abdullah92
  Anėtarėsimi
  Jun 2009
  Vendndodhja
  Pc
  Postime
  1,517
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  12
  Urime Labe

  Ju tjeret mos u zini per se ka cmime sa te dush forumi

 9. #29
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga iceman Lexo postimin
  atje te tema, ta thash ate qe e kerkoje me 2 duart

  Tani qe je ndare e kenaqur, tute lopen andej...
  Po nje manjak si ti nuk ka fjalor tjeter, po provoj me mamin tende njeher mbase do arrish suksese.

  ja tani sa e tremba lopen e po i pergjigjem majmunit manjak.

 10. #30
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Erinaa Lexo postimin
  Po nje manjak si ti nuk ka fjalor tjeter, po provoj me mamin tende njeher mbase do arrish suksese.

  ja tani sa e tremba lopen e po ti pergjigjem majmunit manjak.
  Zemer moj,cfare i keni keto ofendime?.....

  Kesaj i thone shume zhurme per asgje!.....

  Jeni miq "virtual",pa dyshim por serisht mbeteni miq,me vjen shume keq qe lexoj te shpreheni keshtu!

  Kujtoni se sa mire keni kaluar se bashku ketu ne forum,dhe e largoni inatin,se nuk shkon keshtu,ju lutem?......

  Jemi ketu per te kaluar mire dhe jo per te ofenduar njeri-tjetrin,(ju kam shume xhan te dyve),i thoni stop ketij debati mire?

 11. #31
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  25
  Ju lutem mos beni komente te kota pa asnje lidhje,sepse fjala qet fjalen dhe pastaj kalohet ne banalitete.
  Kjo eshte nje teme per antarin me te mire te muajit,ju garantoj se nuk ka snje hile apo dicka te tille,ose si mund te mendoje dikush,ne vlersojm punen e te gjithve,dhe per lirenti.com te gjithe antaret jane te njetet pavarsisht gradave te marra nga x antar,nuk eshte e then se ai qe ka me shume grada eshte me i privilegjuar ose dicka e tille,mendoni pak me thelle.

  Dhe nje here ju lutem mos beni bashkebisedime te pavlera,dhe ta mbajm kete teme hapur,duke folur rreth temes.

 12. #32
  ♡ KaFe Pa SHeQeR ♡ Moderator Maska e Mima
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  N'shpi (^_^)
  Postime
  2,568
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Administratori Lexo postimin
  Sipas njoftimit qė kemi publikuar mbi Anėtarin mė tė Mirė tė Muajt, ka ardhur momenti tė shpallim fituesin e muajt Mars!

  Fituesi pėr muajn Mars 2012 ėshtė Labja! Urime Anėtares!
  Nė profilin e anėtarit fitues do tė shtohet ēmimi i fituar!

  Mirė u degjofshim nė muajn tjetėr!

  Argėtim tė kėndshėm!
  Urime Labe

 13. #33
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,522
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Erinaa Lexo postimin
  Po nje manjak si ti nuk ka fjalor tjeter, po provoj me mamin tende njeher mbase do arrish suksese.

  ja tani sa e tremba lopen e po i pergjigjem majmunit manjak.
  A po te vjen inati ? Kooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooop ! Plaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaas !!!

  bla bla bla... f**k ya' !

 14. #34
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  Ore ci keni kto muhabete ju .
  Tani qe erdha ktu ska me nga kto komente se ju nxora jasht me shqelma haha

  Diskutime te tilla nuk kan vler , @ Erinaa Administratori te ka shpjeguar ate qe kundershtove , shko tek ajo tema dhe shiko se si Antari perzgjidhet , neqoftese ke perseri kundershtim atehere do te postojm atje rreth kesaj .

 15. #35
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,522
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22

  Wink

  o Majdi, ta shpjegoj un ty dhe te gjith te tjereve shqetesimin e ksaj: kjo e ka inatin me mua, sepse nuk eshte asgje per zgjedhjen pse ashtu e jo keshtu... ...............................................

  .............................................

  .................................................. ................

  Edhe 1 her kerkoj falje per keto, por qe nga1her thon kur ta sjellin ne maje te hundes, duhet te flasesh!
  Redaktuar pėr herė tė fundit nga Kliton; 17-04-2012 mė 09:01 AM. Arsyeja: Lej pra keto muhabete.

 16. #36
  Gjumash!!!! Lirenti-Addicted Maska e Arjol
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Postime
  2,893
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga iceman Lexo postimin
  o Majdi, ta shpjegoj un ty dhe te gjith te tjereve shqetesimin e ksaj: kjo e ka inatin me mua, sepse nuk eshte asgje per zgjedhjen pse ashtu e jo keshtu... ...............................................

  .............................................

  .................................................. ................

  Edhe 1 her kerkoj falje per keto, por qe nga1her thon kur ta sjellin ne maje te hundes, duhet te flasesh!
  Vella nuk eshte hapur kot ajo tema per femrat ik e shaji atje
  Redaktuar pėr herė tė fundit nga Kliton; 17-04-2012 mė 08:59 AM.

 17. #37
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Arjol Lexo postimin
  Vella nuk eshte hapur kot ajo tema per femrat ik e shaji atje


  Ice e ka mir ky ik shfry atje thuaj ca te duash

 18. #38
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  ti majdi sme paske uruar mua

 19. #39
  Veteliresi 35% Maska e landi i
  Anėtarėsimi
  Feb 2012
  Vendndodhja
  Nuk jam......
  Postime
  1,077
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  9
  urimet me te mira labe !!!!! po si thuhet ne keshtu rastesh...? te rafte prap telebingo ? hahaha shaka

  po cmimi vlefte materiale nuk ka ,vetem morale.....????

 20. #40
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga landi i Lexo postimin
  urimet me te mira labe !!!!! po si thuhet ne keshtu rastesh...? te rafte prap telebingo ? hahaha shaka

  po cmimi vlefte materiale nuk ka ,vetem morale.....????
  fatkeqsisht vetem vlera morale ka.....te kish dhe monetare....si ndahesha forumit un ...se bej shakaaa.....vim ktu vetem per qefin ton..asgje me teper
  flm ...
  pse me duket sikur kam ditlindjen

+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 2 nga 3 FillimiFillimi 123 I funditI fundit

Tema tė ngjashme

 1. Anetari me i mire i muajit Prill 2012
  Nga Administratori nė forum Informacione dhe Komunikime
  Pėrgjigje: 19
  Postimi i Fundit: 18-05-2012, 08:57 AM
 2. Katalogu i veshjeve Mars 2012 nga Free People !!
  Nga labja nė forum Bukuri dhe Estetikė
  Pėrgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 25-03-2012, 10:26 PM
 3. Anetari me i mire i Muajit Shkurt 2012
  Nga Administratori nė forum Informacione dhe Komunikime
  Pėrgjigje: 9
  Postimi i Fundit: 12-03-2012, 03:16 PM
 4. Anetari me i mire i Muajit...
  Nga Administratori nė forum Informacione dhe Komunikime
  Pėrgjigje: 8
  Postimi i Fundit: 16-02-2012, 10:52 PM
 5. Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 24-11-2011, 08:30 PM

Etiketat pėr kėtė Temė